Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kulis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kulis

  1. Kulis odpowiedział(a) na Kulis temat w 1.9TDI
    No i wielkie dzięki Sory za moją nieświadomość jednak .... kiedys trzeba się tego nauczyć i dowiedzieć Wielkie dzięki
  2. Kulis opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam. Wczoraj zdjąłem osłonę silnika.... moim oczom ukazała się przepustnica, jednak ... dosyć "spocona" .... Teraz pytanie... Czy to może być wina jakiejś uszczelki, czy cała przepustnica będzie do wymiany? Postaram się na dniach dodać zdjęcie.
  3. Witam, mam antenę "President Florida" (coś takiego http://allegro.pl/antena-cb-president-florida-oryginalna-warszawa-i1742284998.html) .... Do tego chcę dołączyć radyjko Midlanda Alan 199 (http://allegro.pl/cb-radio-alan-199-a-midland-gratis-katowice-i1750598880.html) Co myślicie nad tym "zestawem" ??
  4. no nie byłem na pewno Ale tak w nawiasie to w sumie... co mi szkodzi to założyć?
  5. Siedzi dosyć nisko jak na moją okolicę ... Już z 4-6x czułem przytarcie więc wolę nie ryzykować i dla św. spokoju to "zamontować".
  6. Powiedzcie mi, jak dobrze "wzmocnić" miskę olejowa? Jaką blachą? W których miejscach najlepiej ją "założyć"? Mam w planie zrobić to w tym tygodniu i proszę o jakąś radę
  7. No carbon będę ściągał najprawdopodobniej jak wrócę z wakacji. Chociaż w rzeczywistości o wiele lepiej wygląda niż na zdjęciach Myślę teraz gdzie założyć CB radio i jak pociągnąć kabel, aby to wszystko w miarę ładnie wyglądało. Poszukuję również mapę Polski/Europy do małej nawigacji Dziś autko wymyłem szamponem "Sonax" i wytarłem do sucha Bardzo ładnie się prezentuje Teraz jeszcze polerka i wosk W dodatku wymieniłem również tylną wycieraczkę i żarówkę bo padła Przy okazji - małe pytanko odnośnie rozstawu śrub. B5 po lifcie ma 5x112 ? Czy ile dokładnie?
  8. Nad zdjęciem tego też myślałem. I tak chyba właśnie zrobię Tylko jeszcze muszę pomyśleć jak później "zetrzeć" ten klej
  9. Witam. Chciałem przedstawić świeżo osiągnięty cel Od piaskownicy marzyłem o tym, aby kiedyś jeździć Audi.... Do Piątkowego popołudnia - marzenie się spełniło. Miało być na początku A3, jednak "trafiło się" ładne A4. Auto sprowadziłem dla siebie z Niemczech. Wcześniej oglądałem w Polsce A3 i A4 później kilka sztuk właśnie u sąsiadów z zachodniej granicy. Ta A4 akurat była najładniejsza, najbardziej zadbana. Może coś więcej; Audi A4 Avant Rok produkcji: 11/2000r. 1.9TDI, 85kW (115PS), AJM Skrzynia Automatyczna (TipTronic) Zakupiłem przy 216k km, obecnie ponad 240k. Kolor: LY5K Felgi: Lato: 18" "Wintery" od A8 7,5J, ET 40 w polerce; Zima: Oryginalne 16" Audi 7J - białe Oponki: Lato: 225/40/18 ; Zima: 215/55/16 Zawieszenie: Sportowe WEITEC. Relingi srebrne. Wewnątrz: - 2x el. szyby, lusterka - Przyciemniane tylne szyby (folia "lustro") - Navi (Niestety tylko mała) - Radio: było Audi Concert, Zmieniarka na 6 CD jest: Pioneer Deh-1400UB - 10x AirBag - dekory oklejone "Carbonem" - FIS. - Klimatronic - i może coś jeszcze o czym zapomniałem Do Audi dołączyli książki serwisowe, faktury, przeglądy, 4x Kluczyk (2x scyzoryk, 1 serwisowy i 1 plastikowy. Co planuję zrobić: - wymiana oleju - wymiana rozrządu - wymiana wszystkich filtrów - woskowanie całego auta - Zimowy setup - Białe fele oryginalne Audi (97r) - prawe duże lusterko od anglika - felgi 18" Winter A8 - wyprać cały środek - polerka - gleba Tak prezentowała się w dzień po przyjeździe do Polski.: Przed wymianą rozrządu / filtrów / pasków i oleju. Czyszczenie audi.: (Trochę tego dużo więc wszystko tylko na str 2) Pomalowanie grilla na macik (10.10.11r ): Biały felunek (18.10.11r) No i w dzień prezentuje się następująco: Duże lusterko od Anglika (22.11.2011): Zakupienie małego prezentu i wykończenie go - Felgi od A8 (Styczeń-Marzec 2012) Przed zakupem: Po "wypocinach" Na aucie: Kilka fotek z Otwarcia Sezonu VAGKalisz - 14.04.2012 (Tak obecnie auto się prezentuje) 19.06.2012r - tak obecnie autko się prezentuje: :)Pozdrawiam Kulis :)Zapraszam do Oceny
  10. Witam, obecnie nie posiadam auta. Poluję na Audi A4 B7 1.9 TDI (Najlepiej) w ostateczności 3.0 V6 TDI Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.