Treść opublikowana przez Kulis
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Dziś w Witaszycach, ok godziny 15:30 widziana A4 Avant B6 na PGO, lecąca od str. Pleszewa w kierunku Jarocina. (Mijana kawałek za światłami w Witaszycach )
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Się prezentuje Oo. Swoją drogą, jakie to szkiełko?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
terrorbs - fotki są tutaj: http://a4-klub.pl/slaskie-91/vagovwisko-2012-polska-nowa-wies-k-opola-14-15-lipiec-239400/index2.html Pozdrawiam i miło było poznać
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Obrysówki jak już to razem z lampami USA. A narazie na takie brak kasy więc lipa
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Amatorka sesja, auto obecnie tak się prezentuje. Teraz odkładam na dystanse... Później jeszcze gleba i węższe oponki i zobaczymy co dalej.
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Prezentuje się zajebiś***... Kurde, latam praktycznie co tydzień po POS a nie widziałem Cię - i na pewno bym zwrócił uwagę jakbyś śmigał RNS-E od C5 wchodzi idealnie?
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
No ja Canona używkę kupiłem od pewnego źródła. Wygląda jak nówka. Nic nie jest powycierane ani nic z tych rzeczy. Teraz tylko zapoznać się z możliwościami aparatu i wiksa
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
Dzięki panowie. Jutro jadę oglądać Canona 550d. Jak będzie wyglądał jak nówka to wezmę ( w sumie od znajomego kupuje, ale przezorny zawsze ubezpieczony). Dzięki raz jeszcze
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
Fakt, do tego zestawienia dorzuciłem "A4" Jednak miałem nadzieję, że usłyszę jakieś konkretniejsze opinie o nich. Może ktoś z nimi pracuje
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
Podłączę się pod temat. Co myślicie o Nikonie D60, Canonie EOS 550d bądź Canonie EOS 350d?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Niestety nie ogarnąłem 205 i 215... Może za rok się uda Dystans wleci na tył 2cm na bank - tylko kasa do kieszeni musi też wlecieć
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
No i są już na aucie. Niestety lekko przybrudzone - niestety nie zdążyłem ich i auta umyć. ---------- Post dopisany 16-04-2012 at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 18:07 ---------- Tak to się prezentuje na umytym i czystym autku. Fotki z Otwarcia Sezonu VAGKalisz:
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
A jednak powrót do polery: Efekt jeszcze przed pomalowaniem wnęk na czarny połysk: Myślę, że w przyszłym tyg. wylądują na aucie PS. Można prosić o zmianę nazwy tematu? (chodzi mi o wykasowanie - Test polery... Ocena, porady. str 6)
-
[B5 ADR] Czerwony Sedan 18 prezent :D
Ładna aldona, tylko ten spoiler i światła tylne ^^ Swoją drogą - dlaczego chcesz malować ?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
No i potrzebna pomoc ^^ Miała być polera, ale brak czasu i brak setupu na wiosne / lato spowodował decyzję taką a nie inną. Muszę malować felgi. Teraz tylko pytanie jaki kolorek ? Myślałem nad pomarańczowym, zielonym. Tylko nie mam pojęcia jakby to leżało na aucie. Dodam, że pod kolor felg przyjdzie przedni znaczek oklejany folia w ten sam kolor co felgi. Prośba do was, abyście pomogli nasunąć mi jakiś kolorek, bo sam już nie wiem od czego zaczynać i w czym szukać ;/ W dodatku nie ogarniam VT :/ W ogóle to potrzebuję jakąś koncepcję na swoją aldonę ^^ Dziwny mam ten kolor i nie wiem co do niego pasuje. Może jakieś stickers bomby? Co mówicie?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Najprościej po wyglądzie, podróby będą miały najczęściej w środku okręgów siatke, a ori ma poprzeczki. Albo po numerach AUDI na odwrocie. Dzięki wielkie, to chciałem wiedzieć czym różnią się z wyglądu Dzięki jeszcze raz :>
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Panowie, powiedzcie mi jak odróżnić podróbę grilla RS4 od oryginalnego RS4?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
1.9TDI, [AJM, 115ps] 230tyś km przekulane, Wcześniej zalany był Castrol EDGE 15W40. Rozumiem, że najlepiej zalać MOTUL SPECIFIC VW 505.01 lub MOTUL 8100 x-Clean C3 5W40 Tylko pytanie, czy nei ma przeciw temu żadnych przeciwwskazań? Tzn, czy przez poprzedni olej mogę zalać któryś z tych w.w.?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Dzięki za opinie, podpowiedzi i nawet negatywy Polerka będzie całej felgi - jednak wnęki w 99% w kolorze czarnym. Głównie dlatego, aby pył hamulcowy itp rzeczy nie były zbytnio widoczne we wnękach Mam tylko nadzieję, ze do kwietnia się wyrobię :kox:
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Myslę nad czarnym, bądź właśnie w kolorze autka. Czekam na jakiś VT i podejmę decyzję ale wstepnie jest daję na czarny
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Test: Od góry: Od góry: Tutaj 2 foty robione kalkulatorem: Taki efekt uzyskaliśmy po filcu z białą pastą, bawełną z autosolem (x2). Co myslicie o wyglądzie polerowanego ramienia, na fotce od góry ? Też macie takie coś? Jak widać felga postawiona tak jakby miała leżeć na aucie daje efekt ... lustra. Jakieś rady? Komentarze te złe i dobre? Z góry dzięki
-
Znaczenie ET Felgi
Et40 przy 18stce (7.5J) i z oponką przód 215 a tył 225 da radę ? Będzie obcierać? Czy nawet jak dam dystanse 10mm będzie ok?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Mieszkam od Ciebie jakieś 20km, w PPL jestem śr. co tydzień i ani razu Cię nie widziałem - a żałuję Kox Avancior. :kox:
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
Nie będą trzeć?
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
@kudlaty.lukas - Jutro zaczynam bawić się w polere, zobaczymy co da radę wskurać Jak nie to będę myślał nad malowaniem, jednak spróbuję wyciągnąć jakiś efekt z tego alu @Damian A4 - Trochę mniej niż 900 Zdj już u mnie w garażu robione W sumie dowiedziałem się, że kolega też tutaj na forum jest zarejestrowany @Kowi - możliwe Jednak dla mnie ok. Najwyżej jak będzie brakło to może dystans da radę coś poprawić Podoba mi się ta fela Jednak dzięki za opinię