Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Pany dolne listwy na drzwi przednie prawe i lewe te gumowe poszukuję na wczoraj Jakby ktoś coś to dawać bo czas ciśnie a na forum jak są to znikają zanim się zdążę odezwać
  2. Dokładnie Somes Ale jak na nim pojechali m.in. na Battalionie w sumie Ch..j wie o co to się gość rozpłynął
  3. Widziany w sobotę - rzeczywiście ulep dobry
  4. Kowi rozyyebiesz system tym kołem Tylko spowalniacze strasznie się zgubią rzeczywiście
  5. Pany podłokietnik ORI do takiego ustrojstwa potrzebuję...
  6. Ostatnie 18" jakie miałem były 245/40...na naciąg rzadko mi się trafiają gumy
  7. Zagadnąłem gościa kiedyś na parkingu ale nie miał pojęcia o co chodzi - myślał chyba że mu zayyebać chce jak podchodziłem Auto kupił jego Śwagieer gdzieś w wlkp na giełdzie
  8. Będzie szeeeroka stal w 18" w cukierkowo-majtkowym różu
  9. Może Cię odwiedzę niedługo Ale bez kasy
  10. Jeszcze tych wylewek nie zrobiłeś??
  11. wypluj koorea te slowa... Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
  12. No to pokazał że mu trakcji brakuje... ;P Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
  13. Odplywy na podszybiu: pod aku i pod serwem, okolice filtra kabinowego, nagrzewnicy... Mozliwosci jest wiele Wysłane z mojego XT1032 przy użyciu Tapatalka
  14. Dzięki za życzenia Pany Krycha to tak wystawił "na pałę" - jak się sprzeda to się sprzeda...
  15. A już Ci kiedyś mówiłem że prędzej czy później trafisz na nasze forum Będziesz to uturbiał? Ja się Fiesty pozbyłem w październiku zeszłego roku... Ale cena jak za klasyka siadła A co do teścia auta to musi pięknie wciskać w fotel 1Z w automacie - myślisz nad jakimś swapem...?
  16. Czyżby, czyżby ten Tomek...?? Asterka dorobiła się już 4x4? Musimy sie kiedyś ustawić gdzieś w pół drogi (np. u Siary )
  17. Pilkington - polecam! I też na Plater robiłem...
  18. Hehe kogo my tu mamy;D powitać Wróciłem A powitać! Ładnie się furka na drodze prezentuje Dziękować, dziękować A czemu to takie spacerowe tempo wtedy miałeś? Spełniałem się jako psycholog rodzinny... - trzeba się każdej roboty łapać ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ---------- Z tym slow to może ale do low jeszcze trochę brakuje... Chociaż przód się chyba coraz niżej układa - wczoraj miałem nieprzyjemność pierwszy raz przyyebać oponą w błotnik za zakręcie A łapanie podłogą na "teoretycznie równej" drodze stało się na powrót standardem - jak za dawnych dobrych czasów Fiesty
  19. Hehe kogo my tu mamy;D powitać Wróciłem A powitać! Ładnie się furka na drodze prezentuje
  20. Jak tak kiepsko to jutro wpadnę popołudniu żebyś nie miał za dużo czasu na zastanawianie się

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.