Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jarek Alfą jak już coś Ja tam Alfy lubię głównie przez fiatowskiego JTD ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- No i przez wygląd trochę Ale ostatnio coś o B6 1.8 T słyszałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Sorry Jarek ale Pomimo że Alfy są naprawdę ładne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja jeszcze jutro i poniedziałek.... i od 2 stycznia też
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Robota...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb to może silnik z RS6 w białasie...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dzięki za spota Pany Wesołych Świąt Wszystkim życzę Luki i jak ten White Rabbit...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja niestety brudnym przyjadę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No widzisz Mike znowu mamy coś wspólnego ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Za marzenia to ja bym dożywocie dostał albo od razu pluton egzekucyjny ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- No Luki jak będziesz się wybierał na spota to daj znać żebyśmy przy wjeździe poczekali jakby Cię trzeba było wnieść na parking
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Jak pomyśle że kiedyś tak malczanem latalem to mi włosy dęba stają
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Właśnie czytałem wątek Mirona - ma skubany albo zayyyebiste plecy albo jeszcze większego farta Ale nie zazdroszczę przeżyć z jego wczorajszego dnia
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
nowa gałka,to teraz bedzie półautomat.hhehe:naughty: Niestety nie. Ale i tak jest fajnie. Taka namiastka w VW https://lh3.googleusercontent.com/-ATjUalc3DhA/UNFl4xUCjKI/AAAAAAAABKw/XMPKj9fWEX8/s640/2012_12_19_%25207_57.jpg Skróciłbyś ten drążek tak ze 3-5 cm to byłaby kosa ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- Przemek na spota się wybierasz w niedziele? Podobno jakiś opłatkowy ma być
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poszedł już też link do fot na FB
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Poszycia szukasz czy wnętrzności(ramki)? loko a masz tapicerke?bo tez moze bym wymienił przy okazji.chodzi mi o blache bo mi dzisiaj sasiadka przed kosciołem chciała auto troche przesunac.:kwasny: Udało się jej...? Nie mam niestety tapicerki - zostały mi tylko ramki przód i tył z pełnym uzbrojeniem ale bez blach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
To Ci przeca pisze pod obrazkiem: lorinser LM6 ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Poszycia szukasz czy wnętrzności(ramki)?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ano trochę...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Tu masz felge Lorinser LM6 - bardzo podobne są
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Na stance'ach widział kilka fur na bardzo podobnej feldze bodajże Lorinsera I super to wyglądało - jak znajdę to podrzucę foto
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Felga całkiem ciekawa
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja do kumpla na myjnie fiestą też tyłem wjeżdżałem bo bym hokeja zostawił i pewnie zderzak też gdybym próbował przodem Ale i tak przechooojem był chłopak ze Szczawnicy który zawiesił tam na wjeździe swoje S8 - przodem się nie dało więc próbował tyłem no i zdeś przeszedł milimetry nad krawężnikiem ale jak tylko tylne kola przekroczyły wjazd to siadł na progach
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Po pewnym czasie na niskim zawiasie zaczynasz zauważać że stoisz najdalej od krawężnika na parkingu a studzienki, koleiny itp rzeczy widzisz ze 100 metrów, po mieście jeździsz nie tam gdzie najbliżej tylko gdzie najrówniej
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Idę o stówe że wcześniej się przyzwyczaisz niż Cię to wkoorwi na tyle żby to wywalić - wiem co mówię
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike coś za coś... mimo wielu "przeszkód" sam bym zaryzykował
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobrze że zmieniamy miejscówke na Sandecję bo do podziemnego na Gołabkowicach już byś chyba nie wjechał
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
5x żywiec i wieczor jest piękny... ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Aha... Odwalic się - nie jestem alkoholikem! Poprostu mam żonę...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No Panie Wolantt