Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Jarek Alfą jak już coś Ja tam Alfy lubię głównie przez fiatowskiego JTD ---------- Post dopisany at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany at 10:07 ---------- No i przez wygląd trochę Ale ostatnio coś o B6 1.8 T słyszałem
  2. Sorry Jarek ale Pomimo że Alfy są naprawdę ładne
  3. A ja jeszcze jutro i poniedziałek.... i od 2 stycznia też
  4. Nosb to może silnik z RS6 w białasie...?
  5. Dzięki za spota Pany Wesołych Świąt Wszystkim życzę Luki i jak ten White Rabbit...?
  6. Ja niestety brudnym przyjadę
  7. No widzisz Mike znowu mamy coś wspólnego ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- Za marzenia to ja bym dożywocie dostał albo od razu pluton egzekucyjny ---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ---------- No Luki jak będziesz się wybierał na spota to daj znać żebyśmy przy wjeździe poczekali jakby Cię trzeba było wnieść na parking
  8. Jak pomyśle że kiedyś tak malczanem latalem to mi włosy dęba stają
  9. Właśnie czytałem wątek Mirona - ma skubany albo zayyyebiste plecy albo jeszcze większego farta Ale nie zazdroszczę przeżyć z jego wczorajszego dnia
  10. nowa gałka,to teraz bedzie półautomat.hhehe:naughty: Niestety nie. Ale i tak jest fajnie. Taka namiastka w VW https://lh3.googleusercontent.com/-ATjUalc3DhA/UNFl4xUCjKI/AAAAAAAABKw/XMPKj9fWEX8/s640/2012_12_19_%25207_57.jpg Skróciłbyś ten drążek tak ze 3-5 cm to byłaby kosa ---------- Post dopisany at 08:40 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ---------- Przemek na spota się wybierasz w niedziele? Podobno jakiś opłatkowy ma być
  11. Poszedł już też link do fot na FB
  12. Poszycia szukasz czy wnętrzności(ramki)? loko a masz tapicerke?bo tez moze bym wymienił przy okazji.chodzi mi o blache bo mi dzisiaj sasiadka przed kosciołem chciała auto troche przesunac.:kwasny: Udało się jej...? Nie mam niestety tapicerki - zostały mi tylko ramki przód i tył z pełnym uzbrojeniem ale bez blach
  13. To Ci przeca pisze pod obrazkiem: lorinser LM6 ---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:58 ---------- Poszycia szukasz czy wnętrzności(ramki)?
  14. Tu masz felge Lorinser LM6 - bardzo podobne są
  15. Na stance'ach widział kilka fur na bardzo podobnej feldze bodajże Lorinsera I super to wyglądało - jak znajdę to podrzucę foto
  16. Ja do kumpla na myjnie fiestą też tyłem wjeżdżałem bo bym hokeja zostawił i pewnie zderzak też gdybym próbował przodem Ale i tak przechooojem był chłopak ze Szczawnicy który zawiesił tam na wjeździe swoje S8 - przodem się nie dało więc próbował tyłem no i zdeś przeszedł milimetry nad krawężnikiem ale jak tylko tylne kola przekroczyły wjazd to siadł na progach
  17. Po pewnym czasie na niskim zawiasie zaczynasz zauważać że stoisz najdalej od krawężnika na parkingu a studzienki, koleiny itp rzeczy widzisz ze 100 metrów, po mieście jeździsz nie tam gdzie najbliżej tylko gdzie najrówniej
  18. Idę o stówe że wcześniej się przyzwyczaisz niż Cię to wkoorwi na tyle żby to wywalić - wiem co mówię
  19. Mike coś za coś... mimo wielu "przeszkód" sam bym zaryzykował
  20. Dobrze że zmieniamy miejscówke na Sandecję bo do podziemnego na Gołabkowicach już byś chyba nie wjechał
  21. 5x żywiec i wieczor jest piękny... ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:40 ---------- Aha... Odwalic się - nie jestem alkoholikem! Poprostu mam żonę...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.