Treść opublikowana przez LOKO
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
U mnie też...Przecież nie będę zimówek znowu zakładał Szlag...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A na forum szukałeś? ostatnio widziałem jakiegoś srebrzaka anglika na części No i możesz założyć wątek w dziale kupie(chyba że już to zrobiłeś ) ---------- Post added at 05:57 ---------- Previous post was at 05:38 ---------- Tu masz zdeś polifta w srebrze: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226665-Audi-A4-B5-srebrny-sedan-polift-1-8-5V-1999-ca%B3y-na-cz%EA%B6ci! Myśle że za trzy stówy wyrwiesz... Same halo to koszt ok. 100 więc raczej się opyla... Dokładka u Ciebie ocalała? jeśli tak to od bidy podejdzie do polifta - jeździłem tak chyba z pół roku. Brakuje Jeszcze tylko ślizgów na błotnik - bo w tym zdesiu są z tego co czytałem
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Teraz powinno banglać
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z tego co ja słyszałem o V-tech'u to daj sobie spokój... Masz grupowy na Aligatora to tam wal!
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pierwsza rzecz jak chodzi o Czikitę: im więcej mocy będziesz miał tym mniej trakcji ze startu zatrzymanego a Mike ma Q więc tak czy tak jesteś w d..ie przy utawce
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Niestety w tą niedziele to niewiem czy się pojawię - raczej mnie nie będzie Następnym razem jak się będziemy widzieć to może już zrobisz tą podporę
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Dobrze wiesz Stary że nie mam startu do Ciebie... Momentu masz pod nogą jak mała ciężarówka
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Mike to może i ja się ustawie... Co myślisz? Mam jakieś szanse...?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
free image hosting hosting images Dwie drobne fotki z niedzieli Data całkowicie przypadkowa - nie chciało mi się już usuwać Dobranoc
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Założyłem wątek ale Prezes stwierdził że w tym roku się w to nie bawimy bo jest zbyt dużo przekrętów z głosami i każdy taki wątek będzie usuwany (podobnie jak mój) więc dajcie sobie spokój z głosowaniem:tongue4:
-
Plebiscyt Auto Świata
No to mój pewnie też poleci
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A ja mam od DIZZZZZLA
-
Plebiscyt Auto Świata
Jesteśmy jednym z największych klubów w Polsce - może pasowałoby się pokazać?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
No to się deko machnąłem...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z ASO daj sobie spokój - coś koło 3 stówek Najpierw dział ogłoszeń a później allegro i tyle...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Raczej ciężki temat w okolicy szczególnie jeśli masz polifta - przerabiałem na własnej skórze Jedyne wyjście dzwonić i pytać: Mystków, Tarnowska i jeszcze parę innych - w googlach poszukaj Forum przeszukaj - może ktoś ma...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Siara tą fotkę to ja sobie chyba na pulpit dam! A Czesio w drodze na ci*y... :polew: Wrzuć resztę fotek Siara bo zrobiłeś ich parę Ja popołudniu najwyżej z jedną dwie wrzucę bo jak sie okazało to w sumie 7 ich było
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
A jak tam Tomek Twoja żona - pisze się jeszcze na jakiś wypad?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Pole namiotowe ok! - trzeba tylko mieć namiot... ---------- Post added at 17:51 ---------- Previous post was at 17:50 ---------- Ja się piszę na każdy taki wypad! Moja Małżonka również jest za!
-
[B7 BRB] Mój czarny sedanek
Bardzo ładny furak - w tym kolorze jest Jeszcze jakieś foto całości by spasiło
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja kiedyś byłem anty avantowy ale teraz stwierdziłem że w Audi szczególnie A4 sedany i avanty są równie ładne
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Weź mi jeszcze powiedz że na wjeździe na to pole jest taki mały barek z Piwem i kiełbaskami Pamiętne miejsce....
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Kobiety się grillem zajmą a my będziemy opracowywać skrzyneczkę Żywczyka grzebiąc przy furaczach...
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ok! Po godzinie przestałem krwawić... :polew:
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wg mnie jak Solina to tylko z noclegiem - mógłbym ew. spróbować coś załatwić przed sezonem na nocleg jeśli byłaby potrzeba Ale bliżej jest Rożnów, Czorsztyn i jeszcze sporo fajnych miejscówek... A móze Ktos ma duży zadaszony taras z grillem...