Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Wydech piękny jak i sama fura ale myśle że jeszcze go ułożycie prosto
  2. Plan jest na 11stą... może coś wcześniej
  3. Musti weź mnie nie drażnij - my się w niedziele wybieramy
  4. Poplątać się? To nie jest "auto show" żeby chodzić i oglądać...
  5. chyba Cie pogieło No i właśnie tak myślałem
  6. Crisu przyjmujesz na krzywy ryj do pokoju...??
  7. Przejazd jest niby o 12stej ale pewnie pasiłoby być tam wcześniej - może koło 11stej? Myślę że z Zabrzeży to pewnie koło 9:30 - 10:00 można by się zebrać Czyli sącz pewnie ok. 9:00... Jakieś inne propozycje?
  8. Pany lista na BT(niedziela): 1. LOKO 2. Siara 3. żeby się nie okazało że we dwóch pojedziemy!
  9. Postawa Czikity utwierdza mnie w przekonaniu że że prawo jazdy nie jest dla każdego Niestety jestem podobnego zdania:facepalm: za takie jazdy to
  10. A to jeszcze Cię nie wywalili z tej szkoły? Za chwilę się pewnie reszta wysypie...
  11. Chłopaki to jak z tą BT? Na którą lecimy?
  12. Dixon co to Czikita wyprawiał - może jakaś luźna relacja??
  13. Spot widzę bardzo udany! Do BT też w takim składzie lecimy
  14. Ja odpuszczam na 100% Może nie będzie aż tak źle - jest nowy kolega więc może się pojawi Siara a Ty jedziesz?
  15. U mnie było podobnie tyle że ja miałem zerwaną tą śrubę co trzyma podszybie nad filtrem więc wymieniłem całe i już jest ok. Kosztowało mnie to 40zł...
  16. Weź mi nie gadaj...ostatnią sobotę tak zayyyyebałem pałe że z niedzieli z Kościoła o 17 niewiele pamiętam Teraz muszę trochę rozluźnić napięcie w domu bo zdrowo przesadziłem A do Bukowiny pasiłoby jechać
  17. W niedziele ma być ładnie Ale mnie chyba nie będzie...
  18. Dzięx - też już znalazłem Minus tylko taki że ten program zostawia hologram na środku skonwertowanego zdjęcia Znalazłem już inny sposób
  19. Małe pytanko: kojarzy ktoś może jakiś program do konwersji formatu pliku np z .KDC na .JPG ? Bo format .KDC czyta bardzo mało programów a potrzebuję przerobić takie obrazy pod zwykła przeglądarkę obrazów w Windowsie
  20. Tyle że jak zwykle w Twoim przypadku nic do końca nie jest pewne i wcale bym się nie zdziwił jakby się wpół sezonu okazało że trafiłeś na jakąś promocję w NOMI na 19" ori fele spod RS6 albo ktoś Ci do nowego moto dorzucił fele do AUDI czy cóś takiego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.