Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Jak w tą niedziele będzie nas tylu ilu się zapowiada to bidny ochroniarz się zalamie...a sesję zdjęciową jego "komórą" mamy gwarantowaną :polew:
  2. U mnie -25.4 ale furacz odpala bez problemu :> Oby do wiosny Pany! oby do wiosny
  3. Właśnie widać jaki ze mnie matematyk-ekonomista... :polew:
  4. Niezły wypasik ta B5 Mamy jakiegoś fana Ferrari? http://moto.allegro.pl/panerai-ferrari-granturismo-gold-nowy-i2080682581.html
  5. No nie powiem - wysypała sie wam grupa
  6. No to chłopie wpadaj bo jesteśmy w mniejszości... :naughty: Cris będzie nas trzech :> a Michał nie wiem jak to zniesie :polew:
  7. Które to okolice Limanowej jeśli można spytać? Tablice masz KLI? Się Mike załamie... :polew:
  8. Crisu dużo więcej ludzi tam wpada jak do nas? - wkońcu obejrze marzenie...mojego ojca :polew: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 19:23_________________________________________________ gdzie mi tu z tymi palcem?? :polew: Crisu a który Ty palec chciałeś zobaczyć? :tongue4:
  9. A no to nie uściśliłeś... :polew:
  10. Najbliższa okazja już w najbliższą niedzielę 05-02-2012 godz. 17sta
  11. Które SDi - przecież one miały 60 PSów... Ty się ciesz że masz firmówke [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 11:41_________________________________________________Crisu byłeś na tym krakowskim spocie wkońcu?
  12. Mrozowe....mają niektórzy A ja jak zwykle w pracy...
  13. A nie wnikam... nie wnikam...
  14. A to widziałeś go w negliżu...? :polew:
  15. Mystków, tarnowska...itp itd Wpisz w googlach autozłom Nowy Sącz Zapraszamy na spoty jeśli masz niedaleko do Sącza [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 11:01_________________________________________________ - 21 było rano A u Ciebie panie Warszawiak?
  16. Różnica jest co najmniej spora - od wyglądu poczynając po jakość świecenia No i do soczewek zawsze lepiej wrzucić xenona niż do halogenowych...
  17. Nie takie pomyłki sie zdarzają - poczytajcie sobie o błędach w kodach wyposażenia Tam dopiero jest sieczka...
  18. Nigdy nic nie wiadomo... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. Wiesz jakie plamy na lakierze zostają jakby tak zarzuciło? tragedia!
  20. Tapicerkę z tyłu fotela to można bardzo szybko "odrezać" :polew:
  21. Jeśli zajdzie taka potrzeba to się na bieżąco w czasie jazdy doreza... :polew: [br]Dopisany: 30 Styczeń 2012, 07:40_________________________________________________A Wy chłopaki to co - mrozowe?
  22. Szukamy kierowcy jakby Songo robił grilla... :polew:
  23. No wlaśnie o te skóry mi chodziło Bo tak poza tym to Twoja bardziej mi się podoba
  24. http://otomoto.pl/audi-s4-oryginal-s4-biale-skory-C22336383.html Mike chyba podobna jak Twoja - tylko tych skór brakuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.