Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LOKO

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez LOKO

  1. Ja ostatnio niakies mercedresy wypatrzylem - moze na wiosne...
  2. Ogólnie sie orientuje w cenach bo czasem cos przez moje rece przechodzi... [emoji6] No a tak poza tym...oska i maly diesel? - Ryba chyba nie myslales [emoji12]
  3. Na alle wczoraj było A6C6 2.0TDi za 22,500...z polskiego salonu z przelotem cos kolo pół bańki [emoji57]
  4. Juz chyba sa takie [emoji12]
  5. Jednak nie pasi ta ode mnie czy to inna?
  6. To się jeszcze zdzwonimy co i jak dokładnie - ok?
  7. Jak chcesz. Mogę Ci ew. podesłać do sącza kumplem ale to dopiero w sobote
  8. Masz na forum Gwertego i pewnie taniej by Cię wyszło zrobienie tych lamp z czarnym środkiem i bixem niż nowe a wyglądem by pewnie nowe przebijały... Ale każdy robi jak uważa
  9. A co z tymi nie tak że tak zapytam?
  10. Nowe? na ch...j nowe?? BTW: Szaman chcesz tą chłodnicę czy już nabyłeś?
  11. A ktoż? Mogli po chlodnice Szamanowi podskoczyc ;P
  12. Jakby było coś nie tak to by na złom poleciała
  13. To o której Ty kończysz robotę Jakby mi się coś zmieniło to Ci mogę dać znać tylko podrzuć nr kom na fona albo na PW
  14. Żadna Limanowa Szczawa! I żeby było fajnie to prawdopodobnie koło 18-19stej lecę na Krk i wracam dopiero w poniedziałek późno wieczorem... więc? Łap nr kom i dzwoń jak coś zdecydujesz... 504854686
  15. To co na foto masz 120 i możesz dziś podjechać po to
  16. screenshot windows Tak to wygląda 8D0260401E
  17. Mam foto na kompie tylko zapomniałem nazwy stronki przez którą foty wrzucałem a bezpośrednio nie dam bo za duże...
  18. Posiadam tyle że od 2.8 chłodnicę klimy - niewiem czy spasi do diesla czy nie...
  19. LOKO odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
  20. Dlaczego? Z tapatłoka pisze dlatego takie głupoty wychodzą...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.