Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kakuss

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kakuss

  1. Witam . Nie znalazłem nic na ten temat na forum, więc zakładam nowy temat . Słyszałem że jest możliwość odzyskania akcyzy od naszego pięknego urzędu . Czy ktoś orientuje się jak to wygląda ? . Pozdrawiam . Jeżeli wątek w złym dziale to proszę o przeniesienie . OOOO ! .
  2. Witajcie popękała mi kratka w zderzaku chce kupić ją na allegro szukam i zastanawiam się czy jest jakaś różnica pomiędzy kratką dla audi po liftowej 2000 rok a kratką dla audi 2001-2004 . Może ktoś z Was wie ? Proszę o pomoc . Pozdrawiam .
  3. poszło . co za ********** ! .
  4. http://www.wiocha.pl/glowna/0/0/3240/0/Sprzet_rolniczy a Q przydać się może i w takich wypadkach ;] .
  5. to nie rzutuje na pracę silnika ;D . ale masakra normalnie ... a takie ładne audii ... .
  6. oo a tutaj moje audi : http://img43.imageshack.us/img43/9963/41174025.jpg ;D hahhaha ;D
  7. Wstawać ludziska . Śniegu napadało trzeba bokiem polatać .
  8. z innej beczki Panowie : http://i.pinger.pl/pgr111/a2439516000e06b34ce39343/karny-ku**s.jpg trzeba uważać żeby nie dostać takiego mandatu ;D . Pzdr .
  9. Ja mam jeszcze letnie oponki i w sobote zrobiło się u mnie w Mieścinie trochę biało więc pierwszy lepszy parking był mój ;D .
  10. Koledzy a ja mam pytanko na temat radarów . Jak to jest jeżeli fura jest na niemieckich blachach i zrobią mi zdj w PL dostane je czy nie ? i jak to jest w drugą stronę fura na PL blachach w Niemczech . Pozdro all .
  11. ;D dobre .
  12. Witam wszystkich . Jestem Błażej , w przyszłym tygodniu mam zamiar kupić Audi A4 Avant 2.4 (2000r) . Mam kilka pytań i w kilku sprawach potrzebna mi pomoc . Pozdrawiam serdecznie wszystkich miłośników A4 . Piątka ! .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.