Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. poumierali, wszyscy
  2. ttom takie rzeczy tylko nowe 90 zł w aso, niepolecam uzywki wogole, ale na zyczenie jak najbardziej
  3. jedz do aso to zoabczysz cene orginalnych nowych 400 zl
  4. napewno sa inne
  5. dywanikow juz niema [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 16:25 _________________________________________________a dywaniki identyczne jak w orginale z dobrej gumy kosztuja 99 zł umytnika ja kupiłem i jestem happy
  6. pisać co potrzebujecie z części do swoich a4, mam dostęp i może być taniej niż normalnie, generalnie 3 całe jeszcze mam + 1 po lifcie 99 avant silniki 1,8 wszytskie
  7. a sprawdz sobie czy masz wogole czujnik tmp zewn. na dole przed chłodnicą i bedzie jasne ze cos zwalone badz okrojone
  8. o gustach się nie powinno romawiac ale to profanacja
  9. czemu to wstązka czarna jest ? c
  10. wogóle Polacy to naród nieproduktywny to naród czarodziei
  11. tak to czujki od alarmu, ich sterownik znjaduje sie pod tylną kanapą
  12. znowu cisza, dzisiaj jedyne 16 stopni było
  13. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    a co w tym zabawnego jak maja inny kolor na tym zdjęciu http://img147.imageshack.us/img147/3346/img1699mi7.jpg
  14. update fotek
  15. slaweq spoko wygląd ale ten corel niepotrzebny
  16. ładna, ale czy twoim celowym działaniem było założenie węższych opon od felg czy mi ie tylko tak wydaje , pozdro
  17. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    tak s4 sie nienalezy pozatym brzydko pomalowane drzwi i źle dobrane kierunki (niejak sie mja do świateł wygląda to bardzo źle)
  18. samolot ? ojj ykk...... bongo było ?
  19. to czemu nikt sie na spocie nie pokazuje ?
  20. a całkiem mozliwe ale o drogi w mieście nie dbaja wręcz tragicznie po NS sie jeżdzi, ale do samego NS całkiem przyzwoicie się zasuwa[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 07:29 _________________________________________________a tu co pustki znowu
  21. ale proponuje nie w "nocy" może wcześniej kolo 15 z kara sie jedzie z 1 h z tarnow z 45 minut generalnie odległośc podobna, jakieś ciekawe miejsce znaleść może pod MEDIA ? może ciekawsza lokalizaja sie znjadzie ? i pogoda oczywiśce niech dopisze bo na "-temp" nie ma co chyba
  22. do trafiony zatopiony

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.