Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
poumierali, wszyscy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ttom takie rzeczy tylko nowe 90 zł w aso, niepolecam uzywki wogole, ale na zyczenie jak najbardziej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jedz do aso to zoabczysz cene orginalnych nowych 400 zl
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
napewno sa inne
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dywanikow juz niema [br]Dopisany: 27 Luty 2008, 16:25 _________________________________________________a dywaniki identyczne jak w orginale z dobrej gumy kosztuja 99 zł umytnika ja kupiłem i jestem happy
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pisać co potrzebujecie z części do swoich a4, mam dostęp i może być taniej niż normalnie, generalnie 3 całe jeszcze mam + 1 po lifcie 99 avant silniki 1,8 wszytskie
-
[B5 AFF] Czemu pod kontrolkami nic się nie pokazuje?
a sprawdz sobie czy masz wogole czujnik tmp zewn. na dole przed chłodnicą i bedzie jasne ze cos zwalone badz okrojone
-
[B5 ABC] Popatrzcie...Doradzcie...
o gustach się nie powinno romawiac ale to profanacja
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
czemu to wstązka czarna jest ? c
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wogóle Polacy to naród nieproduktywny to naród czarodziei
-
[B5 ADR] kratki w slupkach
tak to czujki od alarmu, ich sterownik znjaduje sie pod tylną kanapą
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
znowu cisza, dzisiaj jedyne 16 stopni było
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
a co w tym zabawnego jak maja inny kolor na tym zdjęciu http://img147.imageshack.us/img147/3346/img1699mi7.jpg
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
update fotek
-
[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)
slaweq spoko wygląd ale ten corel niepotrzebny
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
pobudka!
-
sportmile a4 1.8t
ładna, ale czy twoim celowym działaniem było założenie węższych opon od felg czy mi ie tylko tak wydaje , pozdro
-
[B5 ABC] oooo !!!!!!
tak s4 sie nienalezy pozatym brzydko pomalowane drzwi i źle dobrane kierunki (niejak sie mja do świateł wygląda to bardzo źle)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
samolot ? ojj ykk...... bongo było ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja B12:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to czemu nikt sie na spocie nie pokazuje ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a całkiem mozliwe ale o drogi w mieście nie dbaja wręcz tragicznie po NS sie jeżdzi, ale do samego NS całkiem przyzwoicie się zasuwa[br]Dopisany: 20 Luty 2008, 07:29 _________________________________________________a tu co pustki znowu
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ja......
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
ale proponuje nie w "nocy" może wcześniej kolo 15 z kara sie jedzie z 1 h z tarnow z 45 minut generalnie odległośc podobna, jakieś ciekawe miejsce znaleść może pod MEDIA ? może ciekawsza lokalizaja sie znjadzie ? i pogoda oczywiśce niech dopisze bo na "-temp" nie ma co chyba
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
do trafiony zatopiony