Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. szkoda mogliśmy spota zapodac soebi w weekend ciepełko było
  2. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    najpierw opisz jaki masz system w swoim A4 czy tos terowanie na podczerwień czy radiówka ? i czy jest orginalny ?? napewno?? i nie kodujesz kluczyk !! tylko centralke kluczyk ma stałe dane
  3. i vag w tych rocznikach nie ma nic w spólnego z modółem komfortu kroty znajduje sie w pompce centralnego zamka, o module komfortu świadczy np domykanie szyb przy zamykaniu z kluczyka podtrzymujac kluczyk w pozycji zmaknij przez chwile ! to jeden z przykładów otóz ja borykałem sie chwile z problemem centralnego na podczerwień mój modól jest wyposarzony w modół alarmu z czujkami w srodku samochodu./ po wymianie bateri nic nie reagowało, zabrałem sie za szukanie, pierwsze co zrobiłem to : wymontowałem pompke z zespolona elektroniaką a jest jej tam troche Chcialem wszytskie luty zaczac poprawiac ale za bardzo pracochlonne to jest, nagrzewalem przez 15 minut caly uklad temp ok 100 stopni dmuchawą ! nastepnie podlaczylem pompke uwaga na kolejnosc polaczen !! zrobilem autoryzowane zamkniecie ( czyli zamknołem o otwrłem samochód mechanicznie)pojazdu i o dziwo sterowanie zaczeło funkcjonować. 2 kluczyk trzeba bylo juz zaprogramowac czyli na wlaczonym zaplonie kluczykiem ktory chcemy nauczyc zamykami drzwi, otwieramy i strzelamy w czujke np 2x gdyz na pierwszym banku jest nasz kluczyk nr jeden jesli autoryzacja zamkniecia nie dzila sprobowac tak jak napisalem pt. drugi za kazdym strzałem odzywa sie syrenka umieszczona w bagażniku. po tym wszytskim sterowanie dziala bez problemu juz dwa tygodnie !
  4. tak jak ci napisałem tylko i wyłacznie ASO termin 2 tygodnie
  5. a ja widzialem jakiego wariata w bmw chyba seria 3 ale 2 drzwi zamiatał tyłem miedzy ludzmi
  6. bo mowie ze sam kalendarzyk to mozna soebi w d... nawet niejest tam napisane zagladniej spoty w tarnowie dla wielbicieli niniek itp ::) ludzie by zaglądali
  7. wiesz ta rurka skorodowana to kozt 190 zł i tylko i wyłącznie w ASO !!! po zatym o kosztach rorzadu to poszukaj juz pisalo pare ludzi w tym ja a co do rurki to radze ci sie pośpieszyc moja była skorodowana tez od środka to dosc niebezpieczne [br]Dopisany: 10 Styczeń 2008, 20:18 _________________________________________________172 KM = Magnet On Duty ??a to niby co oznacza ? i niby jak jesli dot. tego silnika
  8. czaki22 odpowiedział(a) na tdi temat w Audi A4 B5
    czy opony moga miec znaczenie ?! ja kupiłełm samochód z zimowymi oponami i ku.. stracilem tydzien dochodzac co jest nie tak, !!!! niedosc ze się tłukło mi na rownej drodze to auto skakalo jak chcialo, mialem opony bieżnikowane po prostu tragedia kupiłem nowe 4 sztuki fulda 205/55/16 i jak reka odjoł ponadto uszkodzony/ wybity byl też górny wachacz lewej strony, objaw : gdy wpadlem w niewielką dziurke/wypuklenie na drodze przesuwało mi auto czułem jak mi przód skacze i wraca zaraz na tor jazdy, po wymianie jest ok
  9. a gaźik idzie w góre, zreszta jak ja mialem 80 B4 to za 100 zł rowne 500 km było ! trasa, teraz za 100 zł zrobie moze 300 trasa to i tak nie ma tragedii ja to was nie widze na miescie a tez jezdze, tylko z e wnocy sie gonie troche z turystami (ochotnikami) mowie 11 - 1 w nocy. przynajmniej pusto w miescie szkoda tylko ze w 20 minut objedzie wszytsko w metropoli Tarnów. ttom moze zapodasz mobila sie spikamy jak tez jeżdzisz i niemasz co robic w nocy
  10. może miał na myśli ułożenie sie uszczelki, jesli tak to c... a nie mechanik, może momentów dokręcenia nie zna do tego silnika, cholera wie dla mnie to bzdura
  11. `panowie problem w tym ze kalendarzyki nic nie daja bo sa do bani zrobione, powinno cos pisać wpadnij na forum, spotkania fanów marki itp ! wtedy by sie ktos zaintresował
  12. jak sie na spoty nie jeżdzi to do mechanika kwoty od 30 do 100 zł
  13. dreadful to wodzu, zapisal sie na forum to 18t quattro co sie z bmw pogonił
  14. jade na kreske sie bawic:)
  15. ja tez byłem wczoraj w Krynicy, ale na Jaworzynie świetna pogoda była
  16. nie śpimy nie śpimy:)
  17. link do wyściugu audi A4 left 1,8T quattro, audi A4 right 2,6 v6 http://video.google.pl/videoplay?docid=-2753272510761974483
  18. a gdzie było ciepło:)
  19. na filmy czekamy
  20. TTom3k ale mikołaj juz był
  21. a silniki 2,8 w wersji 2 zawory ma moc 174 KM a w wersji 2,8 30v ma moc 194 KM wersja silnikowa 2,4 30v dysponuje moca 165 KM momenty obrotowe 1,8 - 168 1,8T - 210 2,4 - 230 2,6 - 225 2,8 2z - 245 2,8 30v - 280
  22. ykk film poprosze:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.