Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. nie jest awaryjna. chyba z e masz 400tys na blacie
  2. sadze ze stary poczciwy tip xxx- generacji
  3. no i za 1000 to jakis ulepiony po 2000 do 2500 kompletne stoja
  4. kolego mody to mnie znudziły pare lat temu , narazie wpadło mi bose i to by było na tyle
  5. jak kupie w dobrej cenie zderzaki to bedzie jak nie to trudno
  6. czaki22 odpowiedział(a) na cacek66 temat w Małopolskie
    do Tarnowa nie masz daleko wiec dzwon
  7. a w temacie Tarnowa amen widzę
  8. żeby kupic przyzwoite c7 z 11 roku to ponizej 120 tys nie ma na co popatrzec, nie porównujcie allegro to cen z niemiec bo juz mozna zoabczyc auta po 80tys - to sa wraki
  9. i znowu mnie na a6 naszło , udało mi sie zakupic autko z konca produkcji 2011 rok maj, ładnie utrzymany samochodzik jak zawsze z jednym słusznym motorem 3.0 tdi - jak dla mnie komfort nieporównywalny z jakąkolwiek a4 , o wygłuszeniu nie wspomnę seria sline wew. z pikowaną alcanatarą szyber dach el. klapa kamera cofania navi 3g High webasto hak pakiet swiatło pakiet schowki pakiet rolety fabrycznie przyciemnione szyby silnik cdya 240 kucy składane lusterka zawias sline fabryczny dekory 1nk z tunelem włącznie to co zmieniłem to BOSE na pokładzie itd itp parę fotek z telefonu
  10. a ja kupiłem worki do odkurzacza wczoraj , opisz pojazd daj pare zdjec, co ty 5 lat masz i pod blokiem stoisz?
  11. czaki22 odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6/B7
    od kiedy odłączeni aku powoduje del logów błedów z sterowników wszystko masz juz dawno opisywane na forum trzeba chciec poszukać
  12. jak czujniki to tylko aso
  13. oj Grześ co ty się opiszesz:)
  14. w trym tygodniu tylko sobota w gre wchodzi - niestety jak to cinek widziałes
  15. najlepiej w kazdy pin
  16. świetny projekt , gratule oryginalności , gdzies takie cudo znalazł w pl ?czy de?
  17. - 4 nie wylancza na stałe, tylko zmienia defaul po uruchomieniu pojazdu na off
  18. ale kamery dopplera nie masz:) masarka jaks http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk3/vehicle_electrics/electrical_system/lights_lamps_switches_inside_anti-theft_system/lane_change_assist/calibrating_lane_change_assist_control_unit_j769/j770/
  19. a wyslij do deva z forum on to zawodowo robi nick devastations jezu ale kotlet
  20. ktos kalibrował side assist ? po za aso ? bo u mnie siedzi org, ale po zdjeciu zderzaka zachowuje sie inaczej
  21. wyłączyłem w 30 min po zakupie auta. szkoda czasu na rozpisywanie sie na temat kretyńskiego pseudo oszczędzania , bateria, rozrusznik dwumas, tdi stworzono do pracy ciągłej. w MCE na kanale 34 , od wartosci podanej -4 , po odpaleniu silnika system zawsze ustawiony na off jako default.
  22. tak jest , proponuje 14 maj
  23. dumel po co pisac cos o 100% ? nie rozumiem, dziekuje przybyłym za spocika
  24. jua wpadne na chwile bo siedze z dzieciakami 18,30 koło strazy na górce
  25. i to sa nowinki technologiczne :)? wykrywanie pieszych w c7 nie ma ? proszę cie b9 to spadem po starszych bratach zawsze tak było , bo inaczej sie to po prostu nie oplaca, wysweitlacz w passancie od 2 lat juz montuj , po za designem nie ma nic nowego innowacyjnego wszystko to juz było, Auto naprawde fajne , śwetnie wygląda , powiało świeżością srodek naprawde fajny , zewnetrznie też ślicznie - bezpiecznego użytkowania warto sie dopytywac co miesiac - na początku o przerózne akcje serwisowe zwiazane z softem i innymi tematami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.