Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jak sie telefon zaczyna laczyc mozna zciszyc dindonga ale przy rnse zciszysz tylko na czas zaplaonu, po ponownym wlaczeniu zaplonu trzeba powtarac zciszanie
  2. a jak ma wygladac, nieraz juz robiłe, nie jest to fabryka, gdyz fabrycznie masz wytłaczane tu jednak wiercisz, genralnie nic niewidac kwestia dobrania odpowiedniej srednicy wiernicy
  3. w zadnej audi nie ma takiej opcji fabrycznej ja kodowałem 4 kanałowy park z koncowka D i oczywiscie wizualizacja działa
  4. ale bijecie pianę w większości przypadków 1. po co wplacacie kasę a poźniej placzescie ? wybierajcie opcje za pobraniem to zaden problem. kasa idzie poczta polska do nadawcy 5 dni, kuirerm 1 do 3 dni w zaleznosci od wybranej opcji im szybciej tym drożej 2. kurier nieraz juz odebierał paczke od mnie okolo 20 godziny , pracuja niektorzy do bólu - taka polska rzeczywistość 3. wyslalem ponad 3 tys paczek , czy to kurierem czy to poczta i nigdy mi paczka nie zgineła , nigdy nie byla dostarczana z opóźnieniem tygodniowym, ale były przypadki uszkodzenia przesyłki przez kuriera nigdy przez pocztę polską, oraz pomylenia kodu pocztowego odbiorcy. 4. zawsze jest numer który można monitorować
  5. w wiekszosci aut dolna obudowa jest juz nawet wytrasowana
  6. podaj ktore to bloki dokladnie są sprawdze w swojej a6 AUK
  7. gratki za pozbieranie danych z sieci i umieszczenie w jednym wątku ponieważ użutkuje ten silnik w budzie A6 C6 dodam parę słów od siebie mi się udało bo jestem po wymianie napinaczy , łańcuchów i slizgów aso niemcy - taki już kupiłem co warto wiedziec jeszcze : napinacza łańcucha poprawione wprowadzono dopiero w 2008 roku dokladnie jak w wersjach tdi 3.0 i 2.7, warto zwrócic uwagę na sygnały ktore daje łańcuch w momencie rozruchu czy zaterkota łańcuchem czy nie , schodzacy olej z napinaczy jest przyczyna kosztownej usterki w tych silnikach spalanie : mi sie udało zejsc na odcinku 250 km do 8,2 litra wg baku odrezerwy do rezerwy, ale byla to jazda meczaca, uciazliwa, bez zabawy, wyprzedzania itd realne 8,5 do 9,5 trasa jak sobie pogonimy, autostrada to inna bajka 11 przy 140 -160 , w mieście nie użytkuje samochodu więc nie wypowiem sie odnośnie spalania wymiana oleju dokladnie jak pisał rozmówca, warto dodac tez wymiane filtra paliwa raz na 80tys km. dynamika jazdy : nie jest to tdi , moment w stosunku do tdi jest malutki ale auto daje rade nadrabiając obrotami. jazda : jazda jest komfortowa bez odgłosów silnika prawie w kabinie -oczywiscie gdy go nie krecimy dodac trzeba, ze w wersji z automatem trzeba nauczyc sie nim jezdzic, wyprzedzanie do energiczne klepniecie w podłoge wtedy skrzynia zredukuje nam przełożenie na odpowiednie i strzelamy jak z procy (piszę to bo ludzie czesto nie maja pojecia o jezdzie automatem) nie bać się i używac KICK-a. LPG silnik można zagazować ale koszt instalacji to około 7tys pln i nie byle kto to założy i zestroi. Ja odradzam
  8. czaki22 odpowiedział(a) na NoJA temat w 1.8T
    to najpierw sobie wymiencie filtr paliwa, pozneij cudujcie z pompą,mi wmawiali ze mam padnieta cisnienia nie ma itd, okazało sie ze filtr nigdy nie byl wymieniany i byl totalnie zapchany, nie kosztuje duzo
  9. i dłuższa:) i to nie jednego kableka ale dwóch masa centralnego jest osobna
  10. zrob jak Ci napisałem robie tak od lat, i nie pierniczcie bzdetów o braku ekranowania bo wszytsko na oryginalnej wiazce jest robione jak robi stage 1 przeciez, , podajcie sobie sygnal na kanały ktore sa pominiete w tym etapie poprzez zmostkowanie ich , mowie o mostkowaniu sygnału audio nie wyjscia !, ori wiazka od a8 do a4 sie tez rozni :)::)
  11. po prostu nieuważnie czytasz i powiela sie ionformacje tylko, buczą ci kanały z nie zasiloną linią , zmostkować trzeba piny 19-21 i 20-22, wielokrotnie było pisane
  12. jak bys przeczytał cały watek to bys wiedzial w czym problem lezy
  13. w a6 masz duzo wiecej roboty masz chromy ktore trzeba rozebrac w dekorach , chydrografika nie wyjdzie tak nigdy, brak glebi koloru
  14. to jest malowanie, ral 9005 najczarniejszy z czarnych, i 6+ warstw klaru, niestety ceny oryginału zabijaja nawet dla mnie, wyglada nawet chyba lepiej, normalny lakiernik nie ma nerwow do takiego malowania z taka iloscia bezbarwnego , z tym jest duzo roboty baza to drewno wtedy wychodzi idealnie
  15. kolego znajdź mi idealną 3-ramienna podgrzewaną to zmienię nowa jak nowa , pol roku jej palnie w marcu
  16. zapodane
  17. swap mce - done , zero bledów wszystko działa jak powinno ---------- Post dopisany 10-04-2014 at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2014 at 10:36 ---------- po wymianie skrzyni wału i dyfra na RS4- teraz juz 100% mechaniki i elektryki jest z rs4 , ---------- Post dopisany 18-05-2014 at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany 10-04-2014 at 08:30 ---------- AUTO do sprzedania ! info do właściciela na PW autko sprzedane , koniec zabawy, do zamknięcia
  18. te lampki na wydechach rozwalają Marek do kompletu masz takie buty ? swiecace podeszwy jak biegasz:)
  19. ciekawe rozwiazanie, jezdzi sie bajkowo i jeszcze wpadła rameczka zagarów do kompletu
  20. a no widzisz jak mozna spotkanie zrobic, chetnych nie ma
  21. tak po pinach głównego złącza
  22. po co kodowales klucze w jakim celu ? wsadz kluczyk w drzwi zamknij go i otwórz , na przyszłośc nie odpinamy akumulatora do takich celów
  23. czaki22 odpowiedział(a) na KERCZI temat w Inne marki
    I w skrzynce. Mechatronika i osobno mechanika 2rozne olejki
  24. to juz chyba z tipa zostaną wióry ale i tak zf zrobił niesamowita robote

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.