Treść opublikowana przez czaki22
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
tlyko 17 ale mi sie podobaja , 18 nie dam bo zaraz zawias w dół i takie tam , mi si ejuż nie chce za bardzo:)
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
nie, u mnie all ok
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
takie u nas realia dlatego nie kupuje w polsce aut
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
nie no nie zgodze sie , bo sa ewenementy gdzie monza znalesc takie auto ale cena jest w tedy adekwatna do przebiegu, moje kupiłem w ASO AUDI pod granicą Francuską
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Fotele sa juz sporty
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
a powiedz mi kolego wloty obok lamp i błotnika kieruja powietrze gdzie na tarcze ? do IC ?
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
piekny egzemplarz , fajna konfiguracja , nie pasuja mi felgi ale to juz nie moj problem miłego użytkowania , to teraz by poszalec trzeba do niemiec jechac :):):):
-
Audi a4 B8 lift CNHA 190BHP +Front brakes Brembo 345mm Rear brakes 330mm
CNHA maja roztwór mocznika ?
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Jak zwykle Audi tym razem trafił sie model ktorego mozna by szukać i szukać, Kupiony w ASO niemcy jako używany jeden właściciel tylko 156 tyś km najwazniejsze : QUATTRO 2.0tdi CJC el. klapa ACC Webasto Line Assist pakiet sport HBA MMI 3g+ Audio z subwooferem bluetooth pakiet schowek pakiet światło bixenon skrętny 3 strefowa klimatyzacja itd itd zdjecia zaraz jak przyjechało , wsadziłem stołki tylko w wersji sport i kupiłem felunek na lato juz , tyle z modowania
-
gdzie dorobić kluczyk do A4 B8 ?
u nas kompletny kluczyk 550 zł dopisywany przy kliencie na samochodzie , oczywiscie nowy z grotem na cnc
-
+12V do Radia po stacyjce
sam niewiem co to za błysk był hahaha w b6 jest kl15 i kl30 po co cudowanie na przekażnikach po przekaźnikach ? 15-owych plusów jest sporo , wiec kazde radio da sie wpiąc bez problemu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak sie zaczelo dziac panowie wiec zlałem te spoty, szkoda ale mysle ze sie cos rozkreci , na nastepny wezme sprzet i podlaczenie zrobie za 10 to sie pojawia :):):
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jak sie lata spoty organizowało to sie wie napisac na fb ?? https://www.facebook.com/auditarnow/ oficjalna na spoty napisze ze ze spocik na parkingu dworca
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Robcie na poziomowym za pkp dworcem
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja odpadam moj a6 sie sprzedało
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
To moze i ja sie pojawie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no to po spocie hahahahhahahaha
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
Na fb audi spot tarnow mozna tez pisac
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a umawiajcie ja nie mam czasu na organizowanie spotów w Tarnowie jakies 7 lat temu było nas po 15 na spocikach co tydzien prawie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
No to myslcie cos . Organizujcie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
i dalej nic :)ale marnie wypadamy jako tarnów
-
[A4 B7] VAG needed - Tarnów + okolice
Pomoc nadeszla,)
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
ale to juz moja 3-cia a6 c6 teraz z konca produkcji, auto jest mega wygodne i komfort oraz fun z jazdy ktorej a4 nie daje niestety, mimo wszystko b9 i tak zalicze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja nie mam problemu, moge wpasc Qruku pewnie tez moze jakis kolega jeszcze ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mozna by było tylko czy chetni sa? w 2 słabo to widze