Treść opublikowana przez czaki22
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
nie jest awaryjna. chyba z e masz 400tys na blacie
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
sadze ze stary poczciwy tip xxx- generacji
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
no i za 1000 to jakis ulepiony po 2000 do 2500 kompletne stoja
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
kolego mody to mnie znudziły pare lat temu , narazie wpadło mi bose i to by było na tyle
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
jak kupie w dobrej cenie zderzaki to bedzie jak nie to trudno
-
VAG CAN
do Tarnowa nie masz daleko wiec dzwon
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a w temacie Tarnowa amen widzę
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
żeby kupic przyzwoite c7 z 11 roku to ponizej 120 tys nie ma na co popatrzec, nie porównujcie allegro to cen z niemiec bo juz mozna zoabczyc auta po 80tys - to sa wraki
-
a6 c6 3.0 Q lift 2011 sline
i znowu mnie na a6 naszło , udało mi sie zakupic autko z konca produkcji 2011 rok maj, ładnie utrzymany samochodzik jak zawsze z jednym słusznym motorem 3.0 tdi - jak dla mnie komfort nieporównywalny z jakąkolwiek a4 , o wygłuszeniu nie wspomnę seria sline wew. z pikowaną alcanatarą szyber dach el. klapa kamera cofania navi 3g High webasto hak pakiet swiatło pakiet schowki pakiet rolety fabrycznie przyciemnione szyby silnik cdya 240 kucy składane lusterka zawias sline fabryczny dekory 1nk z tunelem włącznie to co zmieniłem to BOSE na pokładzie itd itp parę fotek z telefonu
-
Nowy nabytek audi a4 b8
a ja kupiłem worki do odkurzacza wczoraj , opisz pojazd daj pare zdjec, co ty 5 lat masz i pod blokiem stoisz?
-
centralny zamek
od kiedy odłączeni aku powoduje del logów błedów z sterowników wszystko masz juz dawno opisywane na forum trzeba chciec poszukać
-
[B6 BFB] skacząca temperatura podczas nagrzewania
jak czujniki to tylko aso
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
oj Grześ co ty się opiszesz:)
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w trym tygodniu tylko sobota w gre wchodzi - niestety jak to cinek widziałes
-
próba kradzieży audi a4 b8
najlepiej w kazdy pin
-
[Audi Coupe] Christine OEM+ 20VT
świetny projekt , gratule oryginalności , gdzies takie cudo znalazł w pl ?czy de?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
- 4 nie wylancza na stałe, tylko zmienia defaul po uruchomieniu pojazdu na off
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
ale kamery dopplera nie masz:) masarka jaks http://workshop-manuals.com/audi/a4_mk3/vehicle_electrics/electrical_system/lights_lamps_switches_inside_anti-theft_system/lane_change_assist/calibrating_lane_change_assist_control_unit_j769/j770/
-
Gdzie w Krk zregenerują mi zaciski hamulcowe do B5 ?
a wyslij do deva z forum on to zawodowo robi nick devastations jezu ale kotlet
-
Montaż i działanie asystenta zmiany pasa ruchu - Audi Side Assist w Audi A4 B8 2008-2012
ktos kalibrował side assist ? po za aso ? bo u mnie siedzi org, ale po zdjeciu zderzaka zachowuje sie inaczej
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
wyłączyłem w 30 min po zakupie auta. szkoda czasu na rozpisywanie sie na temat kretyńskiego pseudo oszczędzania , bateria, rozrusznik dwumas, tdi stworzono do pracy ciągłej. w MCE na kanale 34 , od wartosci podanej -4 , po odpaleniu silnika system zawsze ustawiony na off jako default.
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak jest , proponuje 14 maj
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dumel po co pisac cos o 100% ? nie rozumiem, dziekuje przybyłym za spocika
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jua wpadne na chwile bo siedze z dzieciakami 18,30 koło strazy na górce
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
i to sa nowinki technologiczne :)? wykrywanie pieszych w c7 nie ma ? proszę cie b9 to spadem po starszych bratach zawsze tak było , bo inaczej sie to po prostu nie oplaca, wysweitlacz w passancie od 2 lat juz montuj , po za designem nie ma nic nowego innowacyjnego wszystko to juz było, Auto naprawde fajne , śwetnie wygląda , powiało świeżością srodek naprawde fajny , zewnetrznie też ślicznie - bezpiecznego użytkowania warto sie dopytywac co miesiac - na początku o przerózne akcje serwisowe zwiazane z softem i innymi tematami