Treść opublikowana przez czaki22
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
:): jasne jak by a6 nie widzieli mam od zarabania pracy nie mam kiedy nawewt odkurzyc ba jezdzic nie mam kiedy nia ale juz nie bawem
-
[BDW]A6 C6 2.4 S-line Quattro smerfna by jaguś SPRZEDANA DO ZAMKNIECIA
fajne auto ale co do napedu q to sie kompletnie nie zgodzę, jazda w kazdych warunkach jest całkiem inna niz w przypadku oski, przyspieszanie, zakręty itd gorzej odczuwa sie przyspieszenie np, nie przechyla samochodu , nie ucieka przód tylko tył jak sie przesadzi , po za tym na zakretach sie nie zwalnia
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
poogarniam troche i znajde czas to zapodam
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Z tel pisalem, amortyzator, 500 zl mnie kosztuje Gazuja fsi ale instalacja jest tak droga, ze soie po prostu nieoplaca
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Przy 119 tys noe mam pobaw pozatym mnie ampr kosztuje 500zl:) chyba byłem nie teges jak to pisałem przy takim przebiegu 119 tys nie ma sie co obawiać pneumatyki, po za tym mnie amortyzator kosztuje 500zł
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
no to juz zbieraj wiesz jakie odemnie sa auta
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
no no to taka formalnośc ?:)::)
-
a6 c6 2007 Q, 3.2 v6
Po paru a4 nadszedł na A6 C6, szukałem prawie 2 miesiące i w końcu dorwałem 2007 rok maj, przelot 119 tys po wymianie łańcuchów i napinaczy na 94 tyś w 2013 rok ASO Rzesza Engine 3,2 v6 FSI 255 komplet kluczyków zapas 17'' pakiet swiatło wew i zewnetrzny (lusterka) pakiet schowki grzana tylna kanapa hak z sygnalizacja otwarcia BOSE szary metalic LZ7Q alcantara parktronic przód i tył kierownica 4 ramiona MF wyświetlacze w kolorku wszytskie zmieniarka MP3 kamera cofania kolor grzane stołki pneumatyka koło 17 bixenon servotronic szyberdach itd doszło grzana kiera, z F1 i MF AMI na usb z pendriva dekory piano z konsola update MMI z PL menu na lato wlecą 19'' rameczka zegarów piano w komplecie
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
panowie kto ma niedaleko do GROMADKA ? potrzebuj e by ktos pojechal sprawdzic mi auto oczywiscie zwracam za paliwo i dajena flache
-
SPRZEDANY A2 2005r, BHC, LZ5C, 17"+KW; RNSE+BT;
fajne auto, audi niexle wyprzedziło czasy z produkcja tego modelu, jak go wznowia to sie bedzie dobrze sprzedawał
-
Siemianowy Golfik Gti
no niemiecka, Hitler budował przecież
-
Problem Z Brb, Zapala I Zaraz Gasnie, Dudnienie Z Silnika.
pompa paliwa? immo ?
-
Problem Z Przełącznikiem Świateł Z Auto
jak nie mozesz wypiąć to po co bawisz się w elektryka ? pokombinujesz i bedziesz pozniej ogladał z okna domu kule ognia w środku nocy
-
Powracający Problem
wywal najpierw bledy i zeskanuj od nowa , bo to co pokazujesz to typowe bledy po odlaczeniu aku
-
Siemianowy Golfik Gti
no i gratki bo po catrinie troche ich zostało a tak naprawde chyba szybciej znajdziesz tam niz u nas w przyzwoitych kwotach
-
Phantom Black A5 8T 2.0 TFSI Quattro 2x S-line Coupe
wypasik ,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
jak miałem ten motor w b5 spalanie było dokladnie jak piszesz darek995
-
Siemianowy Golfik Gti
Fajniusi, i fajna skrzynknka nie do zajechania
-
Wady i zalety 4.2 V8 BBK
polowa nie potrafi czytac bledów usterek jak byk napisane uszkodzenie obwodu wtrysku
-
nierówna praca a klapy powietrza
niestety na forum raczej nie wróżą
-
Wyniki parametrów ze wszystkich bloków skrzyni multi
masz pelno kolegów w krakowie , po za tym jak masz problem z skrzynka wal do bart's
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
powiem mi ten 3,2 napasku jest czy ańcuchu bo mnie nosi na ten sinik ale w a6
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
jak dla mnie idealnie
-
Chevrolet CORVETTE C6 6.0 Z51 Targa / FILM !!
Nowak ja to widze tak, Kobieta->ruchanie-> rodzina, T5 multivan
-
Passat B6 3.2 V6 DSG 4motion
jak to 4x4 to jak to hamowane ?