Treść opublikowana przez czaki22
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no ale czym się przejmować ? na rękach cie nie beda nosić , przecież u nas w kraju są sami specjaliści : to tylko zwykle s6 auto klasy średniej :) tak piszą to nie moje słowa, samochód jest niesamowity
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kolega wrócił z szkolenia vw z Poznania i stoi tam jedyne na swiecie nowe rs6 v10 biturbo złozone przez fabryke
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
To zakladaj bo tu nikt nie zaglada
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
ale śmiesznie tu u Was
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jasiu polibiles stropne na fb , tam tylko bede informacje wklejał kiedy co i jak
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no po 20 stym jak wrocisz pchniemy to wszytsko
-
Najczęstsze problemy po swapie skrzyni Multitronic na manual w Audi A4 B6 i B7
warto dodać, A4 b6 1.8 TURBO 2002 rok - wymiana sterownika silnika- brak możliwości akceptacji kodowania przez sterownik w kazdym przypadku tablica przyrządów pozostaje taka sama
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to teraz ceramikę szukac:)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
mowisz kupic
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
nie wiem czy bym zmienial zawias , szkoda auta bo wypasik jest
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
po co 3.0 q7 2011 kolega zalał na bp rozjebalo pompe zatrzymalo sie wszytsko na wtryskiwaczach 25 tys szkód
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no ładnie mruczy to sie stockowy rs teraz zdziwi na ustawce
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no ładnie, tylko po co szymeniu ciekawe ile da Ci ten filtr ? mogą spróbować z oryginalnym i z tym ? mam 2 znajmoych którym raczej taki filtr nie przynosił żadnych rezultatów, ale nie jestem specjalistą
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
haha no w sumie tak : )
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
podmienimy mu znaczek audi na grilu na alfe zobaczymy jaka bedzie reakcja:)
-
[ALL B6] Błędy AIRBAG
do tego zabiegu nie trzeba odlanczac aku, sterownik nie jest pod napieciem tak jak kazda jego linia,
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
dobrze mówi kolega w/w
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
ciekawe dane z wytrzymałościami w Nm skrzyń Category:Transmissions - Ross-Tech Wiki
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
nie czaje cie kolego Grubcio1980, piszesz do mnie zapytania na PW -odpowiadam, teraz piszesz tu ? po co ? śmiecić? przecież wytłumaczyłem Ci jasno twoje auto ma h*ja wspólnego z B6 czyli od 2001 do 2004 , i za h*ja pana wielkiego naszego zbawiciela k**wa lustro z b6 nie jest do twojego samochodu, twoje auto to model b7 od 2005 do 2008 i jak wsadzisz lustereczko z modelu starego to Ci wy***rdoli dziurę w dachu w szybie w oczach bo czujnik światła z b6 nie współpracuje z sterownikiem w b7, teraz moje pytanie czy Ty mnie ZROZUMIAŁeŚ ? inaczej nie potrafię. panowie admini opadam z sił
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
przeczytaj sobie dokladnie calosc i znajdziesz odpP
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ludziki prosze lajkowac wszelkie informacje chyba szybciej na fejsie ustalimy niz na forum , przynajmniej powiadomienia beda czytelne i w koncu bedziemy działac z spotami https://www.facebook.com/auditarnow ---------- Post dopisany 26-01-2014 at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany 24-01-2014 at 22:06 ---------- ludziki lajkowac strone fb ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ---------- luki to zakladaj to nie boli ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:41 ---------- a info o spotach bede pisał na fb bo tu nikt nie zaglada
-
1.8t sedan
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja myslałe ze ty b8 szukasz, nie to tu sie zgadza chodzi o b7
-
1.8t sedan
no ja jakos nie widziałem za 40 tys, quattro to quattro min 50tys chyba ze mowisz o takich okazjach mobile.de
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
kominy tlyko w chromie , czarne wygladaja jak z tdika
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
no to długo nie pojeździłeś !