Treść opublikowana przez czaki22
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
wszystko kwesria gustu, wlascicielowi to sie podoba, ;)wazmne ze zapierd.... i to niezle
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
DOKLADNIE juz sporo gratów bylo takich jakie maja być , natomiast to stalo kiedys na ori rs ale rotor wyglada lepiej tamte niestety juz oklepane
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
będą fotki nagrania na yt i td zapadła decyzja o zmiane mce na b7 i wtedy mamy 100% rs4 b7 wandej roto ori nowy cos kolo 7 tys dał za nie
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
tylko tobie
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
nie ale niedaleko w sumie w twoja strone narazie ubezpieczenie i dopiero bedzie jechalo ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- nawet sobie nie wyobrażacie ile jest czesci różniących b7 od b6 nawet tylne bagaznikowe boczki sa inne
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Nosb to mało wie o mce wież mi mi chodzi o moduł sterowania xenonami - samopoziom , nigdzie nie ma wyjsc z sterownika opisanych , co do czego pin
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
iron no nie zartuj ..... takie sztuki biegaja po 90 tys moze 80 tys , przod i tyl zalatwiłem za 1200 euro przeciez ta kierownica wyglada za***iście i co on ma nie funkcjonalnego ? to auto do upalania rury sa spawane i maja wiesza srednice niz w oruginale , wydech byl grzebany ale nie wiem co i jak , napewno kocówki beda do zmiany, jak sie go poodgarnia beda niezłe foty
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
11tys malowanie i przeszczep nie liczac czesci , lakier w cholere wyszedł, wydechy oryginał s4 niech sie ułozy wszytsko dopiero sie podreguluje.
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
nie no to nie problem bo nawet jak sa skretne to sie da podlaczyc jako zwykle xenony tylko nie mam pojecia czy sterownik da rade , czy nie jest inaczej wysterowane to ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- sterownik b6 i lampy b7
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
kolektorki sie poczysci narazie smiga tak nawet nie wiem czy sie hamował, generalnie pare tematów do ogarniecia jest , narazie robie mu lampy , samopoziom chyba nie do odpalenia na tym sterowniku ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Kiera standardowo ssie jak to w RSie TT > A4 - frosty nie bardzo cie czaje ?! to jest oryginalna kier z rs4 b7
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
ktos podlanczal lampe z b7 do sterownika z b6 ?? czy obsluzy samopoziom czy nie
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
no to teraz gwozdzik czy sterownik z b6 obsluzy poziomowanie lamp z b7 ?
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
pojawia sie spokojnie bo te sa z s takie jak w oryginale
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
ogarne oryginalne stolki rs to te pojda do sprzedania
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
nie, silnik skrzynia wał most wszytsko jest rs4
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
niestety nie moj ale watek z tym pojazdem zakładam gdyż "jest na miejscu" samochodzik krótko to było s4 b6 zrobione 99% b7 silnik, wał most zawieszenie skrzynia silnik prawei cała elektryka itd rasowe rs4 jednym słowem , do wymiany zostały stołki na wersje RS 430 KM robi robotę jednym słowem kolor jest kombinowany bo z wpylanym aluminium wiec nie do końca typowy RS
-
[ALL B8] A4 B8 1.8 TFSI czarnulka by aldam
a co tam chcesz przegladac olej i filtry , bo oba na łańcuchach sa , dwumasa w benzynie nie zmieniasz , sprzegło tez na dluzej wystarczy, zawsze sa za i przeciew tdi bedzie mniej na trasie palił napewno chociaz tsi wcale duzo mu nie odstaje sa wyniki po 5,5 l na 100km
-
AUDI A5 8T 3.0 TDI s-line by rdzewek
świetny wózek , gratulacje
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
panowie panowie, tego samochodu nie da sie uruchomic bez kluczyka w 15 sekund, takie wlasnie silniki benzynowe i zabezpieczone sterowniki, dlatego 99/% pojazdów skradzionych VAG to TDi. po czym stwierdziłeś, ze miales próbe nieautoryzowanego otwarcia ?
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
fany wózek z opcjami jak dla mnie wystarczającymi, gratki, kiedy 390 km ? i urywający głowe Nm
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
bo w golfie liczył wirtualnie, tu masz brane pod uwage toczenie sie koła
-
zmieniarka do RNS=E
oibie sa obslugiwane przez rns e jak cos to mam
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
mf niebedzie dzialala ---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ---------- a czemu na mf cie nie najdzie kiera kosztuje max 200zł 4 ramienna do tego tasma i tyle tanie dobry mod
-
Kupiłem samochód sprowadzony z Austrii
a nie powinno byc teraz tak ze sprowadzajacy ma obowiazek wniesc wszystkie oplaty za pojazd ktrory sprowadził ??
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
tel + i tel - do sprawdzenia, jesli nie dziala uszkodzony jest bt - zdarza sie