Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. wszystko kwesria gustu, wlascicielowi to sie podoba, ;)wazmne ze zapierd.... i to niezle
  2. DOKLADNIE juz sporo gratów bylo takich jakie maja być , natomiast to stalo kiedys na ori rs ale rotor wyglada lepiej tamte niestety juz oklepane
  3. będą fotki nagrania na yt i td zapadła decyzja o zmiane mce na b7 i wtedy mamy 100% rs4 b7 wandej roto ori nowy cos kolo 7 tys dał za nie
  4. tylko tobie
  5. nie ale niedaleko w sumie w twoja strone narazie ubezpieczenie i dopiero bedzie jechalo ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:14 ---------- nawet sobie nie wyobrażacie ile jest czesci różniących b7 od b6 nawet tylne bagaznikowe boczki sa inne
  6. Nosb to mało wie o mce wież mi mi chodzi o moduł sterowania xenonami - samopoziom , nigdzie nie ma wyjsc z sterownika opisanych , co do czego pin
  7. iron no nie zartuj ..... takie sztuki biegaja po 90 tys moze 80 tys , przod i tyl zalatwiłem za 1200 euro przeciez ta kierownica wyglada za***iście i co on ma nie funkcjonalnego ? to auto do upalania rury sa spawane i maja wiesza srednice niz w oruginale , wydech byl grzebany ale nie wiem co i jak , napewno kocówki beda do zmiany, jak sie go poodgarnia beda niezłe foty
  8. 11tys malowanie i przeszczep nie liczac czesci , lakier w cholere wyszedł, wydechy oryginał s4 niech sie ułozy wszytsko dopiero sie podreguluje.
  9. nie no to nie problem bo nawet jak sa skretne to sie da podlaczyc jako zwykle xenony tylko nie mam pojecia czy sterownik da rade , czy nie jest inaczej wysterowane to ---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ---------- sterownik b6 i lampy b7
  10. kolektorki sie poczysci narazie smiga tak nawet nie wiem czy sie hamował, generalnie pare tematów do ogarniecia jest , narazie robie mu lampy , samopoziom chyba nie do odpalenia na tym sterowniku ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:42 ---------- Kiera standardowo ssie jak to w RSie TT > A4 - frosty nie bardzo cie czaje ?! to jest oryginalna kier z rs4 b7
  11. ktos podlanczal lampe z b7 do sterownika z b6 ?? czy obsluzy samopoziom czy nie
  12. no to teraz gwozdzik czy sterownik z b6 obsluzy poziomowanie lamp z b7 ?
  13. pojawia sie spokojnie bo te sa z s takie jak w oryginale
  14. ogarne oryginalne stolki rs to te pojda do sprzedania
  15. nie, silnik skrzynia wał most wszytsko jest rs4
  16. niestety nie moj ale watek z tym pojazdem zakładam gdyż "jest na miejscu" samochodzik krótko to było s4 b6 zrobione 99% b7 silnik, wał most zawieszenie skrzynia silnik prawei cała elektryka itd rasowe rs4 jednym słowem , do wymiany zostały stołki na wersje RS 430 KM robi robotę jednym słowem kolor jest kombinowany bo z wpylanym aluminium wiec nie do końca typowy RS
  17. a co tam chcesz przegladac olej i filtry , bo oba na łańcuchach sa , dwumasa w benzynie nie zmieniasz , sprzegło tez na dluzej wystarczy, zawsze sa za i przeciew tdi bedzie mniej na trasie palił napewno chociaz tsi wcale duzo mu nie odstaje sa wyniki po 5,5 l na 100km
  18. świetny wózek , gratulacje
  19. panowie panowie, tego samochodu nie da sie uruchomic bez kluczyka w 15 sekund, takie wlasnie silniki benzynowe i zabezpieczone sterowniki, dlatego 99/% pojazdów skradzionych VAG to TDi. po czym stwierdziłeś, ze miales próbe nieautoryzowanego otwarcia ?
  20. fany wózek z opcjami jak dla mnie wystarczającymi, gratki, kiedy 390 km ? i urywający głowe Nm
  21. bo w golfie liczył wirtualnie, tu masz brane pod uwage toczenie sie koła
  22. czaki22 odpowiedział(a) na rafand76 temat w Audi A4 B7
    oibie sa obslugiwane przez rns e jak cos to mam
  23. mf niebedzie dzialala ---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ---------- a czemu na mf cie nie najdzie kiera kosztuje max 200zł 4 ramienna do tego tasma i tyle tanie dobry mod
  24. a nie powinno byc teraz tak ze sprowadzajacy ma obowiazek wniesc wszystkie oplaty za pojazd ktrory sprowadził ??
  25. tel + i tel - do sprawdzenia, jesli nie dziala uszkodzony jest bt - zdarza sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.