Treść opublikowana przez czaki22
-
A6 C6 Lift 3.0 TDI Q Avant , 19" , S-LINE Z+W - "TATOWÓZ"
jak dpf nie domaga to out z nim, chyba ze niemcy czesto zaliczasz to sie trzeba zastanowic, brak dpfa w strefie to min 50 Eu ---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:31 ---------- ale a6 duzo wieksze nie ? , terazm u mnie 4 członkow rodziny i tak mysle nad zamiana
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
no chyba zartujesz? zmiana centralnego to jak zmiana tuby basowej taka jest wlasnie roznica
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wpisz sobie w mobila nie dzwonie po ludziach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w niedziele ciężko coś zorganizować ---------- Post dopisany 20-06-2013 at 15:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-06-2013 at 12:38 ---------- to jak mały spocik ??? w piatek o 20 ??
-
Dopuszczalne ubytki oleju A4 B6 1.8 T
niewiem jak u was ale ja ani w b6 ani w b7 niue robiłem dolewek , od wymiany do wymiany jest zawsze ten sam stan
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
sa rozne wielkosci tych kulek
-
Falowanie obrotów
sprawdz zaworek zwrotny koło kolektora poprostu zagnij rurke jak sie wyrownaja obroty to zaworek kosztuje 40zł
-
Wycieraczki się zacierają - pomoże ktoś z Wrocławia?
co da efekt na tydzien:shock3:
-
Wycieraczki się zacierają - pomoże ktoś z Wrocławia?
zdemontowac rozebrac wyczyscic i smarowanie
-
2.0tfsi BPJ olej na cewkach
silkon sie w lazience stosuje, po za tym dodatki silikonu przyspieszaja korozje elementów poczytaj, a nie doradzaj głupot ludziom, chcesz to sobie nawet na kropelce elementy sklejaj stosowanie silikonu jest nie poprawne tym bardziej na nowe uszczelki, silikon na temp stosuje sie tam gdzie wlasciciel nie ma na normalna uszczelke .
-
Montaz wideorejestratora
odkrec daszek przeci słoneczny, uchwyt, i ciagnij w strone dachu
-
Montaz wideorejestratora
spokojnie sufit nagniesz ale słupki warto zciagnac
-
Air Bag bład 588
dokladne kody bledów , sterownik Ci podaje ktora poduszka nie robi, kody ktore podales sa nieczytelne
-
2.0tfsi BPJ olej na cewkach
nie ma jak doradzanie, albo silikon albo uszczelka, silikon uszkodzi tylko uszczelke ,
-
Niestabilne\falujące obroty silnika
zapnij i vaga i zapodaj błędy a nie ich opisy
-
[Audi A4 B7] 3.2 FSi Quattro by Rekin
ecu silnika zmieniales? do wywalenia obrysówki usa, po za tym v to v fajny wozek
-
proszę o pomc
---------- Post dopisany at 10:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:42 ---------- mozesz podskoczy do mnie do tarnowa
-
wymiana foteli +kanapy
spokojnie zrobisz na wersje dzielona , odciac trzeba scianke grodziowa i zdobyc uchwyty
-
rolety od avanta
sa inne w sedanie i avancie
-
Stukanie skrzyni Multitronic
zgłoś sii do Bartsa
-
Przestał działać bluetooth , jak zdiagnozować?
sprawdz bezpiecznik
-
Silniczek wycieraczki tył
z b7 po 100zł spokojnie kupisz, tylko zwroc uwage musi byc z wersji europa
-
Audik A4 Avant
"żółta kontrolka typu prostokąt z wykrzyknikiem dwie strzałeczki obok i dwie kreski ukośne" to chyba japoński znak pokoju
-
Wlaczenie swiatel awaryjnych podczas ostrego hamowania
kazda b6 ma 3 mrugniecia kierunkiem po dotknieciu kierunkowskazach, w nadwoziach b6/b7 nie ma opcji mrugajacych awaryjnych przy gwałtownym hamowaniu
-
Brak informacji o stacji lub CD na FIS
vaga 311 nie powino sie uzywac w pojazdach z can