Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. do przodu ale kombinowane trzeba bylo mnie zapytac co chcesz kupic nie pytałes proponuje spota 26 kwiecien tj piatek kolo 18 godziny ??dacie rade? moze 19 jakw am pasuje
  2. trzeba było z b7 kupić a teraz masz kombinacje
  3. et 43 i jest tak jak chciałem, nie bede juz cudował
  4. ładnie sie tu dzieje gratki
  5. brakuje ci w kierownicy takiego małego trapezowego modułu
  6. a moze mechanizm juz nawalił, raz podciagnie raz nie, nieraz prad jest za duzy i sterownik przerywa zadanie
  7. ja plakiem raz w roku, ale matowy, nie nabłyszczający i wszystko pięknie wygląda
  8. narazie tylko telefonem DTM-y wygladają świetnie jak dla mnie - oczywiscie w oryginale 18 cali 225/40
  9. kolega założył 1 masa pojezdził 2 miesiace i zmienil na dwumasa , te oszczednosci kosztem cudow i doradztwa swietnych mechanikow wyjda wam bokiem, producent wsadzil dwumas i taki ma byc , chytry traci 2x ,
  10. tak były 170 kucy ale przewaznie z multitronickiem a tu mamy manuala, ogarnij ten temat i rob z niego 270
  11. jeszcze 37 dni ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- bedzie dobra płyta
  12. wiekszosc sterownikow pracuje nawet do 3 h po wylaczeniu zaplonu i zaryglowaniu drzwi, nigdy nie wygasza sie np komfort , natomiast bt ma sie wylanczac, u mnie w trakcie rozmowy gdy wylacze zaplon bt automatycznie gasnie
  13. graty za wklad w wozek jest swotny, lederzentrum roni swietne prpdukty
  14. kiwa , kiwa moja rodzina ---------- Post dopisany 31-03-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 13:49 ---------- wiosenna zmiana mysle , ze juz w nie długim czasie założy sie ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- oczywiscie 18'
  15. i radio przekoduj na standard , zeby nie grało w trybie bose bedziesz mial bass
  16. u mnie tez zegar pokazywał rozoznie na tarsie spadało wrazstało, wymienielem wszytskie czujniki wraz z termostatem, i nawet spalanie spadło
  17. prawie kazdy otrzymał pismo ja rezygnuje 20zł za mniej kanałow niech sobie w buty wsadza, polsat cyfrowy 49zł i jest to co mnie interesuje
  18. ciulowaty chinol, niedosc ze zwisy sa to czesci nie ma do tego , i naprawde nie wyglada jak na foto, wykonanie dramat a gra jak radio za 20zł
  19. ja bym kleił wszytsko w ten sam kolor, ten niebieski robi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.