Treść opublikowana przez czaki22
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
do przodu ale kombinowane trzeba bylo mnie zapytac co chcesz kupic nie pytałes proponuje spota 26 kwiecien tj piatek kolo 18 godziny ??dacie rade? moze 19 jakw am pasuje
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
to jedz wolniej :):
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
dramat
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
przy quattro?
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
widziałeś life
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
trzeba było z b7 kupić a teraz masz kombinacje
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
et 43 i jest tak jak chciałem, nie bede juz cudował
-
[B7 ASB] sedan pospolity antygolas, mój "Dragon" ZDJĘCIA
ładnie sie tu dzieje gratki
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
brakuje ci w kierownicy takiego małego trapezowego modułu
-
Montaż elektrycznych podnośników tylnych szyb w Audi A4 B6/B7
kolo500zł
-
Okno pasażera raz się otwiera a raz nie
a moze mechanizm juz nawalił, raz podciagnie raz nie, nieraz prad jest za duzy i sterownik przerywa zadanie
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
ja plakiem raz w roku, ale matowy, nie nabłyszczający i wszystko pięknie wygląda
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
narazie tylko telefonem DTM-y wygladają świetnie jak dla mnie - oczywiscie w oryginale 18 cali 225/40
-
szarpanie po wymianie sprzegla z dwumasu na jednomas
kolega założył 1 masa pojezdził 2 miesiace i zmienil na dwumasa , te oszczednosci kosztem cudow i doradztwa swietnych mechanikow wyjda wam bokiem, producent wsadzil dwumas i taki ma byc , chytry traci 2x ,
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
tak były 170 kucy ale przewaznie z multitronickiem a tu mamy manuala, ogarnij ten temat i rob z niego 270
-
Ulubiona Muzyka - linki :)
jeszcze 37 dni ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- bedzie dobra płyta
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
wiekszosc sterownikow pracuje nawet do 3 h po wylaczeniu zaplonu i zaryglowaniu drzwi, nigdy nie wygasza sie np komfort , natomiast bt ma sie wylanczac, u mnie w trakcie rozmowy gdy wylacze zaplon bt automatycznie gasnie
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
ładniusia
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
graty za wklad w wozek jest swotny, lederzentrum roni swietne prpdukty
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
kiwa , kiwa moja rodzina ---------- Post dopisany 31-03-2013 at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 13:49 ---------- wiosenna zmiana mysle , ze juz w nie długim czasie założy sie ---------- Post dopisany at 10:01 ---------- Poprzedni post napisany at 10:01 ---------- oczywiscie 18'
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
i radio przekoduj na standard , zeby nie grało w trybie bose bedziesz mial bass
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
u mnie tez zegar pokazywał rozoznie na tarsie spadało wrazstało, wymienielem wszytskie czujniki wraz z termostatem, i nawet spalanie spadło
-
Platforma cyfrowa NC+
prawie kazdy otrzymał pismo ja rezygnuje 20zł za mniej kanałow niech sobie w buty wsadza, polsat cyfrowy 49zł i jest to co mnie interesuje
-
B6/B7 - Alternatywne rozwiązania - zamiast ori navi RNS
ciulowaty chinol, niedosc ze zwisy sa to czesci nie ma do tego , i naprawde nie wyglada jak na foto, wykonanie dramat a gra jak radio za 20zł
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ja bym kleił wszytsko w ten sam kolor, ten niebieski robi