Treść opublikowana przez czaki22
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
domin zyje tylko z deka zasypany:facepalm::facepalm:
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
tak naprawde to bf 4 bedzie niczym innym jak zwyklym śmiesznym fps-em niczym nie rozniacym sie od reszty produkcji, battlefield sie skonczył na 1942 tam był fun w 2002 roku vietnam byl ok i bf2 byl ok reszta juz sie pogrążała
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
najgorszy jest teraz Roztowski ktory dobije małe i srednie przedsiębiorstwa a takich w polsce jest 3/4 , sorki za OT , sprawdz w aso soft do s-tronica sa akcje fabryczne na zmiane oprogramowania
-
[all b8] a4 b8 1.8 tfsi, 2008
spalnie spalaniem ale zauwaz 80% miasto to twoj ecu nie ma szans by sie dostosowac w jakis szybki sposob do jazdy na trasie to wymaga czasu albo reset ecu przed trasa, kolega ma tsi w skodzie a to ten sam silnik prawie i nadprawde jezdzi same trasy a spalanie ma na poziomie 7 litrów i ponizej ---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- w moim starszym 1.8 w Q b7 spalanie przy normalnej jezdzie to 7,7 do 8,5 jak go pogonie troszeczkę, natomiast jazda emeryta bez wyprzedzania 90 km nawet mi na 6,8 zeszło wg fisa,
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
no, nie chcieli sie pochować
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
zima z QUATTRO ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ---------- nowe zdjecia
-
Przeróbka multitronica na manual
jak bedziesz przerabiał to jeszcze pedałów nie wpisałes kolo 200zł
-
1.8t Q duze spalanie
edek xp grzałka i czujnik u mnie sa 2 wtyczki wpinane
-
co przywieźć z USA...
czarnego prezydenta przywieź
-
Program na 170KM Mulitronic - obciążenie
proste multi nie zostało stworzone do wyczynow tylko do plynnej jazdy, jezdzi sie swietnie jednak jest ale, dbanie lepiej niz o kobiete zapewnia jej dlugi zywot, ja mialem multi i niggdy nie kupie juz multi , 6 tys na naprawy a i tak 2 lata pojeździła i znowu zaczęło sie cos dziac nadmienię jednak i moja sprzynia byla jedna z pierwszych 2002 rok w 1,8 t ty masz tdi wiec moment większy. ja zrobiłem program ale dawało to mizerne skutki. przerobiłem na manualna i w koncu auto odżyło. program mozna zrobic jesli sie sypnie skrzynia to zmienial na manuala zabieg prostrzy niz sie to komukolwiek moze wydac zero wiercenia spawania itd
-
wariujące światła
alarm podłączany byl moze ?
-
A8 D3 na 20" :)
nie oklejaj tylko tylko maluj
-
Wymiana diody check engine, piny w zlaczach licznika
faktycznie katalizatory stalowe po 200 zł na szrocie znajdziesz
-
Problem z centralnym zamkiem
a wlasnie nie zawsze, czasem trzeba czasem nie, ale odbywa sie za posrednictwem zamka w drzwiach
-
Który telefon wybrać.
a samochod ??? kiedys mial tylko sluzyc do przemieszczania sie tzn postęp
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
sprawdz przejsciowke nieraz juz mialem bledne podlaczenie
-
Błędne wskazania poziomu paliwa i zasięgu A4 B7 2.0T FSI QUATTRO
leje sie 7 litrow i ustawia licznik w adaptacjach wtedy ma pokazac poczatek rezerwy, kiedys u mnie sie to w jakis sposob przestwiło (wartosc)
-
Zawieszenie H&R trochę za nisko...
1be bedziesz mial kolo 3 w gore
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tak trzeba wkoncu pozbierać u nas audi po tarnowie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
bede z kumplem
-
1.8t Q duze spalanie
jeszcze sa czujnik przy termostacie oklo 350zł gdyz razem z termostatem jest, w b6 i b7 jest on sterowany elektronicznie ---------- Post dopisany at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany at 12:09 ---------- i nie radze zamiennikow stosowac
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
lepiej caly mechanizm uzywany zakupic
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Pierdolenie j**ani złodzieje ten człowiek zniszczy kraj, jak narazie fiskalizacja , kontrole, fotoradary podwyżki , j**ane policyjne państwo nam rudzielec stwarza i to za nasze pieniadze, nigdy nie musialem jechac za granice pracowac ale mam ochote tym pierdolnąć wszystkim. przepraszam mozna ocenzurować
-
19" przod 8" ty9" jakie opony dobrac .....quattro
ma znaczenie , inna waga kół
-
Wycieraczki
do czyszczenia mechanizm lub jego wymiana