Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. bo młody mieszka w regionie gdzie matowa biel to na łódkach jest , on lubi z łokciem sie toczyć a perła przyciagą
  2. wylewny gość
  3. facet nie napisał nawet jaki to silnik w jakim aucie a grono jasnowidzów udziela porad ---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ---------- :facepalm::facepalm:
  4. ładne te listwy sa, za ile wycharczałeś ?
  5. jak nie ma podswietlenia auto na zolto to jak jest wszystko podlaczone ?
  6. oczywiście przecież +12 po zapłonie jest masa w tym aucie
  7. kierownica magła bybyc cała pikowana, pozatym widac ile wysiłku kosztuje cie utrzymanie , gratulacje
  8. a rzuć kwotą jeśli można ?
  9. Mlody w drewno sobie obklej np decha sosna
  10. wszytsko to te same paliwa 2 producentów
  11. jest bdb powoli jak powoli nie ma juz co robic
  12. narazie mnie nie naszło jeszcze na zmianę przodu póki co zmieniono felgi na avusa + nowe gumy ---------- Post dopisany 12-08-2012 at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany 02-07-2012 at 17:29 ---------- czujnik deszczu doszedł i swiatła w jednym
  13. boseron jak nie masz czujnika to tak bedzie sie to zachowywało, zrob calal kompletna instalacje wlacznie z czujnikiem
  14. dobra robimy spota w koncu piątek 18 ? lub 19 pasuje ???
  15. mgtan i o to mi właśnie chodziło, prestiż ? w a4 jak to auto klasy średniej, a6 c6 bose rozwala, bank w a8 uwala łeb ale w a4 b8 gra badziewnie gdyby nie opisy na głośnikach w zyciu bym nie powiedział ze to system za 10tys ---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- nie mniej jednak masz dopasiony świetny wózek, długo szukałes takiej wersji ?
  16. niezły superman, ale z B&O w a4 nie przesadzaj bo gra do d*py, porownujac z bose w poprzednikach , natomiast w a8 q8 B&O robi robote w porownaniu z BOSE
  17. świetny wózek, gratki za wkład i prace nad nim , to juz prawie klasyk , zmien radio przynajmniej na czarne
  18. nie silniczek a mechanizm wyczyscic nasmarowac lub kupic
  19. czyli w b8 wymiana całego sterownika , sama manetka nie wystarczy ?? masakra
  20. tak juz zlokalizowałem chcesz fabryczne podświetlenie przestrzeni nóg trzeba dołożyć trochę wiązki pod podłogą. 4 lampki - od każdej dwa przewody. Zasilanie wspólne z bezpiecznika S2 5A. Masy wpinasz każdą w osobny pin w module komfortu (czarna kostka 16-pinowa). Dokładnie jest to pin 6 dla lampki przestrzeni nóg kierowcy, pin 13 dla przestrzeni nóg pasażera, pin 14 lewy tył i pin 5 prawy tył. Fabrycznie oświetlenie pasażerów z tyłu idzie przez czerwoną kostkę pod fotelem (zasilanie przez pin 2 a masa przez pin 3). Dzięki temu rozwiązaniu zapalać się będzie tylko ta lampka gdzie otworzysz drzwi.. ---------- Post dopisany at 17:40 ---------- Poprzedni post napisany at 17:40 ---------- w b7 jest chyba tak samo
  21. Bartku podłączenie lampek oświetlenia stópek ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- 8E0 959 433 BN - fabryczny alarm, 433MHz, korby u mnie ten moduł przyjął 3 – dodatkowe oświetlenie stóp, szyby tylnych drzwi w korbach bez problemowo wiec sadze powinien obsługiwać
  22. ja piernicze szukam i szukam rozpiski pinow modułu komfortu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.