Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jak leci mp3 wcisnij return pokaze ci katalogi jakie umiesciles na karcie
  2. blokada komponentu jest w klimatronikach w b8
  3. avus pasuje jak w morde a rs jest oklepany
  4. do czasu az stanie, lepiej zdiagnozuj u barta
  5. i nierób na stacji ciągle tych zdjęć
  6. avus III , rs jest juz oklepane
  7. ale doradców nie ma co "walnij listwy w kolor " dramat to jest s4 anie jest sline one maja byc w "niekolor " piekny wiózek, szkoda zakladac mu lpg ale ekonomia przemawia niestety dzisiaj w sumie na dojazdy do pracy wolabym kupic grata za 1000 zł, a ese zostawic na konkretniejsze cele podrozy, gratulacje wyboru !
  8. pogodynke macie wypaśną
  9. mozesz miec uszkodzona centralna elektryke, sprawdz po drodze przetwornice
  10. poza zmianami jw jeszcze sterowanik z manipulatorami jest inny w przypadku siedzen z memo
  11. piekny wozek, ten fis miedzy zegarami rozbraja pewnie nie ma co przełączać na inne podstrony
  12. szukaj glownego bezpiecznika w skrzynce ecu
  13. a co ci da wywalenie katalizatora ? masz zapchany chyba ze chcesz troche mocy stracic, poczytaj o cisnieniu spali w silnikach MPI
  14. Malik potrzebuje numery czesci tego grila
  15. fajne wozidło dobrze utrzymany, i dopakowany odpowiednio wszytsko z umiarem bez przepychu tak powinno wygladac zadbane auto
  16. jak bede mial zmieniarke na stanie to ci dam znac taniej ci sprzedam niz ta naprawa kosztowała by cie
  17. jakie tam tarcze masz?
  18. rozumiem ze to swoje fotele tym traktujesz tak ? niewiem czy to dobry pomysl skora w audi nie jest najwyższych lotów rownie dobrze zamiast brudu może byc to kolor , za jakis czas pojawia sie prześwity wiem bo kolega robił to samo
  19. ups.. racja
  20. czaki22 odpowiedział(a) na Fr0styyy. temat w 1.8T
    u mnie chodzil ok silnik ale niemial mocy jak pojechalem na hamownie wyszlo 120 koni ledwie , chwile szukałem co nie tak , filtr paliwa byl w orginale i zajechalo pompe paliwa dzieki temu najpierw by takie tematy posprawdzał anie rozbierał auto
  21. pablo zdjecia auta kolegi, a6 c7 ---------- Post added at 14:07 ---------- Previous post was at 14:06 ---------- Rosemeyer jedziesz za granice , niemcy kupujesz prepaida z netem zamieniasz karty i wszytsko
  22. to radio ma zmeiniarke na 6 cd do tego kolega ma podlaczony emulator mp3 , tylko co co chodzi ? concert 3 czyta format MP3 prosto z plyty wiec poco zmieniarka do tego
  23. ale bzdury, wogole nie czytala by plyt a te zmieniarki po prostu nie padaja , winny byl przewod zapytaj sie fachowca gdzie to sobie podlaczył
  24. SPOt sie odbył, dziekuje za przybycie, sztuk 5
  25. mam takie samo lusterko ktore przedstawiłes na fotce jak chcesz to na pw

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.