Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. prawnik i tyle lepiej zacznij juz
  2. na + poznałem sam siebie na - poznałem sam siebie poznałem sporo ludzi zasługą poprawnego działania forum cieszącego się świetną opinią jest pracowity wkład wielu ludzi, założycieli i ich padawanów oraz zwykłych użytkowników A4 wszystkich połączyła marka oraz ceny i wiedza ASO wyszukiwarka leży
  3. powiem ci ze zrobiłeś głupią rzecz 8tys zł OMG ! przerobienie na manuala to koszt do max 4 tys zł ! a wierz mi banalna sprawa wszystko jest p&p dla otuchy zrobiłem to samo 3 lata temu z tym ze kosztowało mnie to kolo 4,500 zł teraz jeżdżę z namulana skrzynia i mam banana od ucha do ucha 1. nikt nie moze krecic teraz przy skrzyni, idz do prawnika i pisz pismo poparte musi byc kim od reklamacji z stanowiska państwowego , pozostaje czekac, brac rachunki ktore beda wygenerowane poprzez niesprawnie działającą skrzynie tzn laweta (nie holowanie) itd itp takie jest moje zdanie dalsze trzymanie tej skrzyni to dodatkowe koszta ciagle rosnace, powiem tak, gdyby mi sie multi nie sypnęła jeździł bym nia dalej, bo jazda z ta skrzynia jest bardzo przyjemna, ale jak mam naprawiać taka co 3-4 lata i jeszcze tracic przy sprzedazy to podziękowałem jej. 2. rozwiązanie masz dokumenty naprawy skrzyni sprzedajesz ja za okolo 2800zł + inne graty, kupujesz graty do przerobienia na manuala 3. pchasz sie w koszty dalej ale za ktos ci prawdę powie i jest to BARTS[br]Dopisany: 03 Styczeń 2012, 19:53_________________________________________________jesli bedziesz chcial cos wiecej wiedziec na temat przerobienia na manuala pisz PW
  4. świetny fachowiec mechanik , nie mial wcześniej do czynienia z multitronikiem jednak go rozebrał
  5. spoko baza, mam alcantare gdybys byl zainteresowany
  6. auto za 30 tyś zł a czujnik kupujesz za 12/ zaczniesz od remontu silnika to sie dowiesz co z czujnikami nieoryginalnymi jest nie tak
  7. filtr masz z regulatorem ciśnienia 4 przewody paliwowe sa do filtra i z filtra, pompa ma 2, wej wyj, i nie ma zamienników poza chnami który założyłem i wywaliłem, dorwałem uzywaną orginalna
  8. niezły plan ale nie mam nikogo na forum przy rządowym korycie
  9. no szkoda, lepiej wez kase z ubezpieczenia i sprzedaj w takim stanie w jakim jest ta konstrukcja ma to do siebie ze calosc przejmuje energie uderzenia ktora rozchodzi sie po samochodzie , nie zdziwie sie jak bedziesz mial pokrzywiona podloge z tyłu
  10. dziekuję za spocika, 3 osoby
  11. piatek, 9-tego 12,2011 spot galeria gemini godzina 19-sta, sektor zielony,
  12. gratki auta, nie wiem czy to juz pisałem :>
  13. alcantara
  14. 1500 nowa navi :_) 8 tys zł w ASO nowa
  15. jakos jezdza na 320 mm z przodu i nie wzmacniają tyłu
  16. gratki za projekt.
  17. po miedzy automatem a manulna srzynia jest kolo 60 kg roznicy juz
  18. dobra robimy spota sobota 18 ? komu pasuje ?? ja mat a4 kto jeszcze bedzie ?
  19. 2 wtyczki wsteczny i czujnik predkosci , masz bpw pytaj kolegi wczesniej robil to samo
  20. 180 u mnie juz jest
  21. mystic sprawdz w dowodzi ile dokladnie waży mlodego a6 wazy 2 tony wiec cos mi sie twoja waga nie podoba
  22. ale to jest a6 wieksze szersze i ciezsze o prawie 500kg, 245 zalecane
  23. ale bart pakuje do pojazdu to co bylo w modelach b6 , jak tam twoj alternator na to wszystko ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.