Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. czyli dalej trzyma cie temat sterownika silnika, zrob jak mowi barts, i wkoncu bedziesz sie cieszył, ja zauwazylem jedna rzecz, zawieszenie do zmiany ! mam 1 cm co najmniej wyzej teraz i nie trzyma sie drogi jak trzymał wiec jade z nim w dol u mnie klasa wagowa fabrycznie 9 przod, 10 tył dam 7 na przod , i 9 na tył, albo 8 jak znajde
  2. nie masie co rozpisywac sgs 1 lub sg, rozmawiam duzo sgs 1 sprawdza sie ok co 2 dzien ladowanie, co najwazniejsze podepniesz pod usb i juz go ładuje, ładowarka siec w 40minut jakos tak co wiecej synchronizacja z google, kalendarz, kontakty, picassa bez prblemu dziala z modułami BT w audi
  3. a gdzie reszta ludziska ? bo to niby jutro
  4. pany pany o rany spotujemy piatek wieczorkiem , czwratek wieczorkiem ??? sobote ?? co kto jak pisac
  5. za 1900 ciezko kupic ładne idealne w tej cenie fotele, ale za 2400 to na pewno,
  6. po wymianie DV zaczął palić mniej, wiec jednak cos ma, przynajmniej u mnie tak jest, chyba ze przy okazji cos przez przypadek sie naprawiło samo - niewiem . no nie 8,5 litra przy naprawdę dziadkowej jeździe to niebyło jak najbardziej ok,
  7. czaki22 odpowiedział(a) na gostekxxx temat w 1.6
    te silniki to znajdziesz po 500zł wiec jaki tu sens
  8. stoliki przygotuj jak typwe, ale na skrzorce trzeba zrobic odcisk logotypu, moze twojego, nawet cos na wysokości orginału
  9. pytam BARTA on siedzi głęboko w multi
  10. na kanale 003 lambda w pozycji 4 okna nie zmienia wartosci procentowych zacieta na -4.7% niereaguje wogole na zimnym na cieplym na postuju podczas jazdy wiec jest uszkodzona, wymieni i dam znac[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 21:13_________________________________________________Grupa 033 - regulacja lambda przed katalizatorem (bieg jaowy) Pole 1 -10%-10% Pole 2 0,00-1,00V tu mam pole 2 1,54 do 1,52 wiec jest uszkodzona sonda pozatym w grupie 003 w ostatnim polu niereaguja wartosci w procentach lambdy stoi na 4.7 % wymienie dam znac[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 08:08_________________________________________________problem rozwiązany uszkodzony DV, nie puszczał w ogóle, pali normalnie i jezdzi tak jak powinien, zreszta manual
  11. U mnie wszytsko dziala poprawnie tak jak powinno. abs. esp. tempkmat. ladnie ejhodzi z obrotow . szukaj sterownika najlepej[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 23:22_________________________________________________no i auto jest błędów niema w zadnym sterowniku, jezdzi normalnie, mniej pali
  12. nosb podsufite i slupki w czarną alcantare
  13. nie daje rady, pewnie jakis problem bo po flaschowaniu nie wstaje[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 17:36_________________________________________________ten moj sterownik oczywiscie, kupiłem juz do manuala
  14. flyer moje auto juz jezdzi , hurrrrraa [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2011, 09:22_________________________________________________zawór rozszczelniający dolot w momencie zamknięcia przepustnicy (zdjęcia nogi z gazu).
  15. zawór upustowy
  16. no co ? z telefonu pisałem na śpiąco
  17. Dv wymieniony - zawór upustowy no ponoć jechało
  18. jutro dostaniesz kdoowanie
  19. ma zaraz do siemiana napisze jakie ma kodowanie absu tu niechodzi o flache:)
  20. nie ma jak , vag podpowiada kodowania, co to za fachowiec hmm ? to sa generalnie proste tematy
  21. oki, zrobimy konkretny tutek jak dokoncza sie mody
  22. u mnie auto jezdzi , stop dziala, rozrusznik działa, kwestia wstecznego i czujnika sprzegła , jest niby prblem wibracje sie jakies pojawiły przy wysokich obrotach i zmianach biegu wibracji juz nie ma, kodowanie sterownika silnika zostało za 2 dni pewnie bedzie juz auto[br]Dopisany: 03 Wrzesień 2011, 16:14_________________________________________________sterownik silnika do przekodowania, jesli sie nie da a w wiekszosci przypadkow nie da, do zamiany lub plrzelaszowania, ECU zglasza blad komunikacji z skrzynia, i przechodzi w tryb awaryjny pracy kolego Bay1 a jak u ciebie ?[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 08:03_________________________________________________sterownik silnika do wymiany u mnie
  23. auto poskładane do kupy, jeszcze parę zabiegów i będzie można się toczyć już

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.