Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. za 4,5 tys zł + graty dodaj kolo robi w szopie na fisie bledow nie ma za to po sterownikach abrakadabra ja zaczynam robic 10-te sierpnia garty sa wszystkie juz[br]Dopisany: 30 Lipiec 2011, 14:25_________________________________________________garty polosie skrzynia kompletne sprzegło z dwumasem/jednomasem wysprzeglik pompa sprzegla rurka sprzegła pedały - komplet wlacznik sprzegła gaz - z manuala bez kicka rozrusznik instalacja ja wyrabalem calutka wybierak mieszek ramka UWAGA sruby !! do zamontowania skrzyni poduszka skrzyni ! ewentualny sterownik silnika - ja zostawiam swoj - kodowanie w edc 15+ do zmiany tylko w aso ! u siebie mam edc 15 wiec moze pojdzie to co wiem po odlaczniue sterownika skrzynia znika z wyswiewtlacza PRND-s trzeba podlaczyc czujnik sprzegła wlacznik wstecznego i podpiac rozrusznik w 1.8 t rura na wysykosci skrzyni jest taka sama jak w manualu nieiwem jak w tdi i tym bardziej w Q u mnie skrzynia pracuje odealnie czeka juz na nia klient 2900zł komplet jak lezy w aucie graty mnie kosztowały wszytskie 2500zł rocznikowo to samo auto warto szukac, ja takowe znalaezłm i to prawie u siebie
  2. zakladaj koła od woza drewnianego te szprychowe, chyba ze masz plasterki drewniane to strugnij do 18" sprzedaj ten samochód i wypisz sie z forum
  3. Jakie znowu kody gotowosci. bledow nie mam
  4. na baku i niepokrywa sie to wogole z fisem fis glupoty pokazuje a spalanie i tak za wysokie, przykladowo miasto zalane za 200zł 39,6 litra przejechane 300km samo miasto i tylko miasto z korkami z ruszaniem hamowaniem 13litrów wychodzi w zeszłym roku wychodzilo mi 11,5, z trasa to samo 7.2 na trasie spokojnie bylo w tym roku 8,5 litra silnik pracuje rowno, paliwa lalem juz rozne, jak pokazuje fis , startuje auto , ruszam i wsykakuje 15 litra, za sekunde 16, za sekunde znowu 15 i tak skacze dojade na ssanui do skrzyzowania moze z 20metrów i rosnie jak odliczanie do startu rakiety, zalezy ile stoje to do 24 litrów na fisie pozniej spada na 14-15 na fisie nieraz 11 w miescie ale cos jest nie tak napewno za duzo spala mi [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 09:04_________________________________________________bledow nie ma zadnych cos zaczyna padac [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 09:06_________________________________________________zrobile teraz taki test Grupa 030 - regulacja lambda (bieg jałowy, temp. katalizatora pow. 352 stopnie C) Pole 1 stan regulacji lambda przed katalizatorem, wyświetlana wartość 111 Pole 2 stan regulacji lambda za katalizatorem, wyświetlana wartość 111 1-ogrzewanie sondy lambda włączone 1-sonda lambda gotowa do pracy 1-regulacja lambda aktywna 1 pole 00x11 x-skacze non stop na przemian 2 pole 1x1 x-zmienia sie co okolo sekunde Grupa 033 - regulacja lambda przed katalizatorem (bieg jaowy) Pole 1 -10%-10% Pole 2 0,00-1,00V pole 1 skacze od 0,8 do 4,78 pole 2 skacze 1,54 do 1,52 Grupa 034 - regulacja lambda - diagnoza sondy lambda przed katalizatorem (samochód stoi, obroty biegu jałowego 2200-2800, wywołana funkcja 04 nastawy podstawowe) Pole 1 prędkość obrotowa 2200-2800 Pole 2 temp. katalizatora pow. 352 stopnie C Pole 3 okres sygnału sondy lambda przed katalizatorem, maksymalnie 2,2 s Pole 4 wynik starzenia sondy lambda przed katalizatorem, B1-S1 OK lub B1-S1 n.OK pole 3 1.36 pole 4 test off wiec niejestem pewien czy to dobry kanal byl Grupa 036 - gotowość do pracy sondy lambda za katalizatorem (bieg jałowy) Pole 1 napięcie sondy lambda za katalizatorem 0,00-1,00V Pole 2 sprawdzanie sondy lambda za katalizatorem B1-S2 OK lub B1-S2 n.OK pole1 0,52 pole2 b1 s2 ok Grupa 037 - regulacja lambda - gotowość do pracy sondy lambda za katalizatorem (bieg jałowy, wywołana funkcja 04 nastawy podstawowe) Pole 1 obciążenie silnika, 15-35% Pole 2 napięcie sondy lambda za katalizatorem, 0,00-1,00V Pole 3 czas oczekiwania regulacji lambda przed katalizatorem, -1200 do 1200ms Pole 4 sprawdzanie sondy lambda za katalizatorem, B1-S2 OK lub B1-S2 n.OK pole 1 21% pole 2 0,62 pole 3 0 pole 4 test off i tez niejestem pewien czy kanal jest poprawny Grupa 041 - regulacja lambda - rezystancja ogrzewania sondy lambda (bieg jałowy) Pole 1 rezystancja ogrzewania sondy lambda przed katalizatorem, 6,4-47,5 omów Pole 2 ogrzewanie sondy lambda przed katalizatorem, wł lub wył Pole 3 rezystancja ogrzewania sondy lambda za katalizatorem 6,4-47,5 omów Pole 4 ogrzewanie sondy lambda za katalizatorem, wł lub wył pole 1 pusto nie ma zadnej wartosci pole 2 ciągłe on off na przemian ! pole 3 0,1 kohm pole 4 ON i co panowie na to czy tu cokolwiek widac dziwnie sie zachowuje sonda przed katalizatorem wg mnie na ile sa to wiarygodne wartosci , wypowiadac sie proszę
  5. tak juz powymieniane filtry
  6. wiem wiem wiem
  7. dobra, ktory kanał zrobic zeby sondy byly widoczne ?[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 17:42_________________________________________________ponawiam pytanie ktory kanal w avj mam zrobic dla sond
  8. kiedy spotujemy[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 19:06_________________________________________________o widze ze sie koledzy powypinali na watek
  9. kolego kolego potrzebny mi twoj numer licznika szukam i szukam i kicha straszna[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 14:55_________________________________________________i ni etaka seria kolor fis, parktronik, i 2 din juz masz
  10. w momencie uzycia spryskiwicza obieg klimatronika zamyka sie sam na chwile
  11. czaki22 odpowiedział(a) na Gajzer temat w Audi A4 B5
    no al emasz napisane ze lambdy sa do wymiany juz
  12. ja pierd............ zaczeło się
  13. no gratki wyszło ładnie, teraz jeszcze jakies działo przez okno troche koksu i gangsta nie no wyglada swietnie
  14. przeciez sa logi masz linka do innego tematu tam powklejane sa jak chodzil na programie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206958.15
  15. tak na serjnym teraz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=206958.15 tyu sa logi na programie szedł duzo lepiej ale spalnie sie nie zmienilo za bardzo[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 18:17_________________________________________________domjenick pisales pod logami 31 , ze sonda korekty roki pierwsza 2% druga 4 czasem 2% roznie mam dwie zamienie i sprawdze[br]Dopisany: 10 Lipiec 2011, 18:18_________________________________________________temperatury na kanale 004 cieczy 98 prakatycznie stale, a ten w tej 2 ramce tem na postoju 50 na rozgrzanym dobrze silniku podczas jazdy 38,42,45 skacze
  16. na blacie idealnie szybciutko pokazuje, obroty spadaja na 750 rpm tez w czasie jak bylo
  17. nie mam pojecia co sprawdzic najpierw, pali na ssaniu jak oszalały na fiscie nieraz i 20litrów, na trasie 8.5 , srednio kolo 13 litrów mi wychodzi a bylo 2 litry mniej, jakie czujniki na jakich kanałach sprawdzac, bledów zero oczywiscie, jezdzi normalnie, nic nie szarpie
  18. akumulator wymien ! sorry niedoczytałem ze kreci , bez vaga to sobie mozna ,
  19. ten czujnik temp w dolocie w ktorej grupie sprawdzic mozna ?
  20. : danke:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 13:25_________________________________________________spotujemy piatek kolo 18 ? 19 ? pasi wam ?
  21. akcje sa przewidziane do nr VIN wiec, takowy trzeba podawac
  22. lobotomia najpierw, a pozniej pojdzie jak z górki, prosty zabieg, nieprzejmuj sie wszytsko bedzie wtedy poukladane
  23. zmienie soft na orginal i sprawdze jak sie to ma do spalania i jazdy[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:43_________________________________________________powrocilem do serii spalanie wrocilo do normy, robie soft u kogo innego

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.