Treść opublikowana przez czaki22
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
sprawdzajcie panowie
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
u mnie 2 ecu byly uszkodzone
-
[B5 ABC] Zablokowany moduł sterujacy
ecu do wymiany silnika, zamiana stykow powoduje reset ecu tak jak odpiecie aku, mialem szukalem ludzie czytajcie forim
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
czy zmieniales ecu bo generalnie produkujecie dodatkowe zbedne posty mialem, walczyłem 2 miesiace, wymienilem ecu jezdzilem 3 lata bez problemow
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nieporozumienie, zorganizujemy w przyszłym tygodniu juz na konkretnie zucajcie kiedy wam pasuje
-
[ALL B6/B7] Brak oświetlenia po otwarciu drzwi z prawej strony
vaga podlacz to sie dowiesz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niewiem moze sobota wieczorkiem ? w piatek wielu ludziom nie pasuje zucajcie propozycje, mamy do d*py tą organizacje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
nikt nie chce spota ? hmm ??
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
trzeba sprawdzic jakie dane zbiera ecu silnika w manulalu i ecu silnika w tipie, w końcu ktos rokmini temat, swapa,
-
[ALL B6] Ocena i opinia
no ale co masz za prblem ktos wsadzil 2.0 turbo sprawdz co to za silnik, np takie jak ma flayer tez bym chcial w dowodzie 2.5 tdi pod maska MASAKRAtor wiec co tu omijac poco, ogledziny najpierw i tyle.
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
tak to forum a4 ale na forum a6 nie ma nic co moze pomagac ludzion z a6:) sadze ze mozna by bylo wchlonac a6 wypasik wozek,
-
[B6 ASN] Błąd P3262 i P0431 Audi A4 3.0 ASN
sonda, blad ukladu wydechowego
-
[ALL B6] Ocena i opinia
a moze to jakas testowa wersja fabryczna ? wszytsko jest mozliwe
-
[B6 BKE] Pakiet S4 [ BRD ] [FMIC] [BQ] [soft ROGAL] [Hebel S4 345mm]
zaczyna fajnie wygladac, gratki za mody
-
[ALL B6] Wyłącza się prędkościomerz
tak tak trzeba kupic:) sprawdzic wykonawcze,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
przyszły tydzien spotujemy
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
Jakos to ecu zarzadza danymi. Mialem abc 3 lata mialem ten sam problem i go rozwiazalem nozesz szukac dalej rozwiazanie masz na tacy i nie jestem czako
-
Średnie spalanie paliwa w A4 B7 2.0TFSI quattro
wszystko ma wplyw, temp powietrza, twoja noga, to ze masz Q, stan filtrów, paliwo, opony
-
[B5 ABC] Problem po dłuższym postoju. Nie pali
nic to nie da:) macie uszkodzony ecu silnika, nadaje sie do wymiany, silnik startuje rano z ustawieniami cieplego silnika i czasy wtryskow sa inne z tad problem z uruchomieniem, mialem p[rzerabiałem na forum sa moje posty i opisy sytuacji
-
[B6 AYM] Problem z błędami 18265,18270 w skrzyni Multitronic
pewnie ze moga ale sprawdz najpierw to co napisał bart,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
jedz warszawa nie ma jak oldschool
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
przyda się napewno
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
na concercie lub podobnym bedziesz mial bose napisa, rns niema takowego
-
A4 B7 2005 Nie działa przycisk mode na kierownicy.
kuku chyba sobie moga zrobic, tylko do obsługi modułu telefonicznego nic wiecej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
wpadnij to sobie zobaczysz[br]Dopisany: 17 Luty 2011, 18:02_________________________________________________a jak wyglada opisz go