Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. jak miales tdi to kazda benzyna rozczaruje, za to ciagnie non stop i idzie pieknie, w starcie nie ma duzej roznicy prawie wogole jej nie widac ale po chwili juz odochodzi, w sumie avj mozna potraktowac porgramem i bexa tez
  2. noto przynajmniej skonczyło sie na 5 tys,
  3. nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,
  4. no penwie ze sie ma obracac ale zalezy jak szybko im wyższa temp tym bimetał bardziej zacisnie sie na ośce co powoduje jego szybsze krecenie
  5. oczywsice ze ma wplyw na osiagi
  6. problem z wybierakiem wg mnie
  7. opisz konkretnie temat bo raczej nikt niewie o co ci chodzi "tylne" fotele , chodzi o kanape, przednie fotele trzeszczace z tyłu? czy jakis ukryty fotel
  8. przeciez wyciagnac schowek to 3 minuiuty
  9. pełna regeneracja hmm cos za mało wymieniles tych czesci, generalnie wiedza jak to zrobic , pompe tez wymienic, łancuciekawe jaki ma stan chyba ze to wsyztsko bedzie wymienione
  10. zx gestościa oleju, masz skrzynie do roboty, jesli bedziesz dalej jezdził bedziesz szukał skrzyni
  11. źle podpiete radia, a wy cudujecie
  12. cos cos cieniacko z ta organizacja u nas, dawniej wpadało do 13 aut nawet, teraz kiszka , moze niedziela ta ? wioeczorkiem ?
  13. niedoczytałem upss...
  14. b5 v6 2.6[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________mystic.pl jak nie, bose od dawna na pokladzie, a to sa kolejne zestawy
  15. masz mały moment , wiec obawy tez sa "mniejsze" ale tak czy owak jest to skrzynka specjalnej troski
  16. zaslepka ma byc , ale niestey w komplecie nie ma generalnie do kupienia w aso za grosze
  17. a kto napisałem ze na recznym mi pod gorke jedzie ? bez przesady
  18. ja bym jechał do sopy jednak , masz prosta droge, reasumując niedaleko, na takie koszta tez zwracaj uwage, sadze ze skonczy sie co w okolicach 3 tys zł, moze zerwało łancuch ? vag tego nie pokaże, wszystko możliwe jest, jedz, niech ustala co sie stało i zdecyduj, ja sadze ze chyba dostales olej nie akceptowalny do tej skrzyni, napenwo na miejscu ci to powiedzą
  19. problem lezy w kolejnosci wykonywania czynnosci
  20. teraz prgram :)na 170-180, cewki wymienia sie wszystkie bo padajaj po kolei
  21. czaki22 odpowiedział(a) na ohm temat w Audi A4 B8
    tak z 5 lat odczekaj i sie napenwo dowiesz
  22. USTALAC DATE KONKRETNA WYSYŁAM DO LUDZI SMSMY ! DO WSYZTSKICH POJDA Z TERMINEM I MIEJSCEM[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 18:21_________________________________________________jerzyk kiedy pasi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.