Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL B6] 1.8 T Różnice w przyspieszeniu
jak miales tdi to kazda benzyna rozczaruje, za to ciagnie non stop i idzie pieknie, w starcie nie ma duzej roznicy prawie wogole jej nie widac ale po chwili juz odochodzi, w sumie avj mozna potraktowac porgramem i bexa tez
-
[ALL B6] Padł mi multitronic - nie przenosi napędu - Help!
noto przynajmniej skonczyło sie na 5 tys,
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
nie wycieraja sie tak jak w b6, a nowe z aso juz wogole sie wycieraja sa wykonane w innej technologi,
-
[ALL B5] Silnik nie lapie 90*C, wiatrak włącza się zaraz po rozruchu
no penwie ze sie ma obracac ale zalezy jak szybko im wyższa temp tym bimetał bardziej zacisnie sie na ośce co powoduje jego szybsze krecenie
-
[ALL B6] Błąd SONDY 17522 pytanie?
oczywsice ze ma wplyw na osiagi
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
25 sobota?
-
[INNE] Automat w S80 - 160kkm i niezmieniany olej
i zmień marke
-
[B6 AMB] Błąd automatycznej skrzyni biegów
problem z wybierakiem wg mnie
-
[ALL B6] Trzeszczace fotele
opisz konkretnie temat bo raczej nikt niewie o co ci chodzi "tylne" fotele , chodzi o kanape, przednie fotele trzeszczace z tyłu? czy jakis ukryty fotel
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
przeciez wyciagnac schowek to 3 minuiuty
-
[ALL B6] Padł mi multitronic - nie przenosi napędu - Help!
pełna regeneracja hmm cos za mało wymieniles tych czesci, generalnie wiedza jak to zrobic , pompe tez wymienic, łancuciekawe jaki ma stan chyba ze to wsyztsko bedzie wymienione
-
[ALL] 2.8 ALG Tip. Falujące obroty ...
zx gestościa oleju, masz skrzynie do roboty, jesli bedziesz dalej jezdził bedziesz szukał skrzyni
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
komu jeszcze
-
+12V do Radia po stacyjce
źle podpiete radia, a wy cudujecie
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
cos cos cieniacko z ta organizacja u nas, dawniej wpadało do 13 aut nawet, teraz kiszka , moze niedziela ta ? wioeczorkiem ?
-
[B6 AVJ] Kłopoty z automatyczną skrzynią biegów
niedoczytałem upss...
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
b5 v6 2.6[br]Dopisany: 16 Grudzień 2010, 15:43_________________________________________________mystic.pl jak nie, bose od dawna na pokladzie, a to sa kolejne zestawy
-
[B6 AVF] Siła pełzania w multitroniku ?
masz mały moment , wiec obawy tez sa "mniejsze" ale tak czy owak jest to skrzynka specjalnej troski
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
zaslepka ma byc , ale niestey w komplecie nie ma generalnie do kupienia w aso za grosze
-
[B6 AVF] Siła pełzania w multitroniku ?
a kto napisałem ze na recznym mi pod gorke jedzie ? bez przesady
-
[ALL B6] Padł mi multitronic - nie przenosi napędu - Help!
ja bym jechał do sopy jednak , masz prosta droge, reasumując niedaleko, na takie koszta tez zwracaj uwage, sadze ze skonczy sie co w okolicach 3 tys zł, moze zerwało łancuch ? vag tego nie pokaże, wszystko możliwe jest, jedz, niech ustala co sie stało i zdecyduj, ja sadze ze chyba dostales olej nie akceptowalny do tej skrzyni, napenwo na miejscu ci to powiedzą
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
problem lezy w kolejnosci wykonywania czynnosci
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
teraz prgram :)na 170-180, cewki wymienia sie wszystkie bo padajaj po kolei
-
[ALL B8] Dorezanie quattro
tak z 5 lat odczekaj i sie napenwo dowiesz
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
USTALAC DATE KONKRETNA WYSYŁAM DO LUDZI SMSMY ! DO WSYZTSKICH POJDA Z TERMINEM I MIEJSCEM[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 18:21_________________________________________________jerzyk kiedy pasi ?