Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AWA] Silnik nie odpala-brak komunikacji z ecu silnika
EPC to problem z elektroniką silnika, ja tez stawiam na uszkodzony sterownik silnika
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
no no ciekawie sie robi, czujnik deszczu w b6 do odpalenia,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no jak masz siostre wtym samym bloku
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
jest top możliwe, ale musiało by go być niesamowicie mało, poczytaj naten temat niezawdawaj pytań oczywistych odp masz w tym dziale
-
[B6 ASN] Moja kruszynka B6 3.0 :)
fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
zapnij cos nowszego i zczytaj dopiero bledy
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
powinno byc pełzanie, samo auto jedzie bez naciskania pedału gazu, nie ztacza sie, rada moja vag porob screeny ecu i sterownika skrzyni,
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
przyczyn moze byc wiele przede wszytskim zrób adaptacje skrzyni sprawdz jak byla serwsowana itd, jest calkiem niezle rozbudowany dział diwesz sie sporo napewno ktos pomoże, pozatym msprawdz jaki masz soft silnika jaki model ecu mam to samo auto z tym z tego samego roku
-
[B6 AVF] Słyszalne drgania rolki paska
a ja zalozyłem pasek nowy z aso po 300km słucham co sie pod maska dzieje, myslałem ze silnik sie wys....... a tu !? masz napinacz wali jak maszyna do szycia, rozwulkanizował sie pasek juz niebył wielorowkowy tylko moze 2 rowkowy sie zrobił, w aso usłyszałem "psikro nam" nie zakładane u nas . no t o h.. w am w d.... usłyszeli donośnym głosem.
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
no generalnie wszystkie czujniki odp za prace silnika
-
[B6 BFC] Multitronic - delikatnie szarpie na 2 biegu
oczywiscie jest to mozliwe oleju i filtra, aktualizacje oprogramowania to najpierw trzeba zrobic, oczywiscie gdy niema ewidentnych bledów zgłaszanych przez sterownik
-
[B6 AVJ] Błąd silnika P0010
P0010 -A- Camshaft Pos. Actuator Circ. Bank 1 Malfunction 16394
-
[B6 AVJ] Kontrolka check engine-czy to może powodować jej zapalenie?
vag a nie gdybanie
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ten piloty dosc czesto sie psuja, bubel audi, gubia czestotliwosc,
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
... kropki
-
[ALL B6] Jak zdemontować oświetlenie wewnętrzne
no wszystkie ? jak doradzasz koledze, przednia jest przykrecana
-
[ALL B6] Wymiana gałki multitronica
zadzwon sobie do mnie numer w banerku, mam gałki pikowane orginały ładne dosc, powiem jak zdemontowac tez
-
[INNE] Silnik audi a3 3.2
dołozy czemu nie ale nie za 3tys, pozatym fsi nielubi gazu[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 20:50_________________________________________________wczesne dsg niestey takie sa, teraz juz jest juz inne rozwiazanie, nawet 2 rodzeje oleju krazy w takiej skrzyni http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=120956 troche informacji technicznych a tak na marginesie przy tej mocy w malutkim aucie automat to swietne rozwiazanie
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
no u mnie nieskacza minimalnie silnik skoczy na+50rmp wiecej ale to jest naturalne obciazasz silnik i ecu silnika zawsze minimalnie podniesie obroty
-
[INNE] Silnik audi a3 3.2
tylko ze . dlubnite 2.0 tdi sie rozsypie dosc szybko, 2.0 jak przedobrzysz dzieje sie to samo a tu masz zywotnosc, dzwiek, Nm,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a ja chory
-
[ALL B6] Jak zdemontować oświetlenie wewnętrzne
patrz temat wymiana podsufitki jest napisane co i jak
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
kolego moze masz problem z przustnica jeszcze? wyczysc i zrob adaptacje
-
[B6 BFC] Multitronic - delikatnie szarpie na 2 biegu
przeczytaj sobie lekture o multitroniku jest wszytsko
-
Wymiana kiery na MFSW - a wystrzał poduchy podczas wypadku ?!?!
temat jest dosc ciekawy wartało by sie nim zainteresować musze zapytac znajomego, zrobic test z taka poduszka moge jedna poswiecic ale nie za darmo