Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. EPC to problem z elektroniką silnika, ja tez stawiam na uszkodzony sterownik silnika
  2. no jak masz siostre wtym samym bloku
  3. jest top możliwe, ale musiało by go być niesamowicie mało, poczytaj naten temat niezawdawaj pytań oczywistych odp masz w tym dziale
  4. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    fajne wozidło szukałem tez 3.0 ale same pazdziochy sie trafiały daj skore do regenerowania/koloryzowania pozatym moglo byc w avancie:) zapraszam po graty do mnie
  5. zapnij cos nowszego i zczytaj dopiero bledy
  6. powinno byc pełzanie, samo auto jedzie bez naciskania pedału gazu, nie ztacza sie, rada moja vag porob screeny ecu i sterownika skrzyni,
  7. przyczyn moze byc wiele przede wszytskim zrób adaptacje skrzyni sprawdz jak byla serwsowana itd, jest calkiem niezle rozbudowany dział diwesz sie sporo napewno ktos pomoże, pozatym msprawdz jaki masz soft silnika jaki model ecu mam to samo auto z tym z tego samego roku
  8. a ja zalozyłem pasek nowy z aso po 300km słucham co sie pod maska dzieje, myslałem ze silnik sie wys....... a tu !? masz napinacz wali jak maszyna do szycia, rozwulkanizował sie pasek juz niebył wielorowkowy tylko moze 2 rowkowy sie zrobił, w aso usłyszałem "psikro nam" nie zakładane u nas . no t o h.. w am w d.... usłyszeli donośnym głosem.
  9. no generalnie wszystkie czujniki odp za prace silnika
  10. oczywiscie jest to mozliwe oleju i filtra, aktualizacje oprogramowania to najpierw trzeba zrobic, oczywiscie gdy niema ewidentnych bledów zgłaszanych przez sterownik
  11. P0010 -A- Camshaft Pos. Actuator Circ. Bank 1 Malfunction 16394
  12. ten piloty dosc czesto sie psuja, bubel audi, gubia czestotliwosc,
  13. no wszystkie ? jak doradzasz koledze, przednia jest przykrecana
  14. zadzwon sobie do mnie numer w banerku, mam gałki pikowane orginały ładne dosc, powiem jak zdemontowac tez
  15. dołozy czemu nie ale nie za 3tys, pozatym fsi nielubi gazu[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 20:50_________________________________________________wczesne dsg niestey takie sa, teraz juz jest juz inne rozwiazanie, nawet 2 rodzeje oleju krazy w takiej skrzyni http://www.carfolio.com/specifications/models/car/?car=120956 troche informacji technicznych a tak na marginesie przy tej mocy w malutkim aucie automat to swietne rozwiazanie
  16. no u mnie nieskacza minimalnie silnik skoczy na+50rmp wiecej ale to jest naturalne obciazasz silnik i ecu silnika zawsze minimalnie podniesie obroty
  17. tylko ze . dlubnite 2.0 tdi sie rozsypie dosc szybko, 2.0 jak przedobrzysz dzieje sie to samo a tu masz zywotnosc, dzwiek, Nm,
  18. patrz temat wymiana podsufitki jest napisane co i jak
  19. kolego moze masz problem z przustnica jeszcze? wyczysc i zrob adaptacje
  20. przeczytaj sobie lekture o multitroniku jest wszytsko
  21. temat jest dosc ciekawy wartało by sie nim zainteresować musze zapytac znajomego, zrobic test z taka poduszka moge jedna poswiecic ale nie za darmo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.