Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 ASN] Audi A4 B6 3.0 V6
katalizatory w 3.0 ? uszkadzaja sie ? ciezko raczej , a sondy sa 4 sztuki po 2 na strone wstepna i za katalizatorem gdy jedna sie uszkodzi system zglasza usterke ukladu wydechowego, sonde trzeba zaraz wymienic,
-
[B5 AJM] Ściąga auto!! Brak pomysłów proszę o pomoc!!
ja kiedys mialem tez problem ciagle mnie zciągało i sciagało w b5, pierwsze : źle zalozony dolny tylny wachasz sa dwie dziury jedna ustalajaca a druga mocujaca o jedna za daleko mi zamontowano i o niebiosa jak sie poprawiło nastepna spraw ustawianie zbiezności, bylem w 3 warszatatch i ciagle zciagało raz mneij raz wiecej wydałem ze 150zł na gowniane ustawianie, najlepsza jest plyta najazdowa gdzie wjezdzaja goscie i mowia ze jest bdb itd itd, jakis malolat odpalił kompa pozakladał urzadzenia na kola pospinał kablem i zaczyna mi ustawiac wg komputera, dodam urzadzenie laserowe niby jest jade a tu d*pa to samo a nawet gorzej, jade znowu gosciu podlancza sprzed i mowi ze jest ok ja mu kopie w koło i o warotci na czerownoi musie pozmeinialy znowu ustawia, generalnie robili z 2 razy, popieprzylem ich i pojechalem na inna stacje, ale to samo było, pojechałem wkoncu do znajomego i mowi ze te laserowe urzadzenia sa za***iste jak sa nowe a tak je trzeba kalibrowac czesto, tu mial mechaniczne z laserowym znacznikiem , poustawiał sprzet odczytał wartosci z tabel mowi ze jest zle ustawione, ustawił mi, zaplaciłem i cieszyłem sie wkoncu normalnym torem jazdy
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
kolego fastes, czyżby podmienili ci sterownik ? jak bym nierobił aktualizacji, firma naprawiajaca skrzynie , wymieniajaca sterownik, lub zajmujaca sie skrzyniami cvt powinna wiedziec ze oprogramowanie to podstawa w tych przekladniach, ja bym nie odpuścił z tym sterownikiem, kwestia tylko czy nie odesłano ci sterownika innego niz dostales
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
racja silnik nie powinien zaczynac nagrzewac sie na biegu jałowym
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
mimo wszytsko niepowinien gasnąc chyba ? generalnie nic nie wskoramy napewno mechaniczna usterka
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
ale widze tez ze soft tez zaktualizowali, masz poprawe ? ja mialem szarpniecia ale pompa była do wymiany u mnie, a to ze nie jedzie to na 99% stawiam na inny problem, problem silnika, sprawdz sterownik czy nie pokazał bledów, mowie o silniku, jesli masz nierówne obroty, przepustnica do czyszczenia, czujnik temp do wymiany, przeplywka do wymiany, moze byc 100 innych powodów, na sterownik skrzyni bym niestawiał, wg mnie w benzynie jest mała awaryjnośc tej elektroniki
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
a może piatek ?
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T Quattro Avant -
Plany , ? ja pomagam w planach
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to co czwartek ? mniej ludzi bedzie na parkingu
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to co brak zdecydiwania />? kiedy spot
-
[ALL] Po wymianie foteli wyskakuje błąd AIRBAG 01218 i nie działą elektr. foteli
sprawdz jeszcze wtyczke czy dobrze piny sa czasem jak sie pociagnie zamocno to niema polaczenia,
-
[B6 AYM] Delekatne wibracje przy delikatnym przyspieszaniu -(Mutitronic ?)
najpierw, soft, wiem ze wyszły aktualizacje niedawno i moze to cos dac
-
[B6 AYM] Delekatne wibracje przy delikatnym przyspieszaniu -(Mutitronic ?)
stawiam na łańcuch i pompe juz
-
[B6 AYM] Delekatne wibracje przy delikatnym przyspieszaniu -(Mutitronic ?)
kolego pierwsze , jak serwisowna byla skrzynia, wymiany oleju filtra itd, jaki masz soft czyjest aktualny, jaki przebieg samochodu itp, ja tak mialem miesiac poznije nasilo sie dosc robocizna skrzyni 4 tys + jazda 500km + spanie jhedzenie itakie tam 4500 razem, tyle ze fvat było, teraz zalatwiłbnym to inaczej, najpierw update softu7 wymiana oleju jesli dalej to samo dopiero rozbieranie skrzyni, przyczyna u mnie słaba wydajnosc pompy oleju w skrzyni,
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
waldek bo taśme musisz też zmienic, lub przucz vinu poduszki sterownik airbaga pozatym kierownica a6 c6 i a4 b7 jest to to samo łacznie z poduszka
-
[ALL B6] Panel klimy
ale pieprzycie , jak sie nida kupić jak u mnie można sam panel
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
w b7 podlanczasz pomke do spryskow, ciagniesz 1 przewod do modułu centralnej elektryki i tyle, wszystko działa - siemian tak ma u siebie
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
Doszło BOSE kompletne
-
[ALL] Odkręcenie kierownicy a kontrolka poduszki
nie musisz odpinać, wymienialem/lub odpinałem juz z 30 jak nie wiecej razy poduszke , kierownice i nigdy nie odłaczałem aku, kluczyki poza stacyjka i bedzie ok , jesli wlaczysz zaplon na odpietej poduszce pojawi się błąd który trzeba kasowac vagiem
-
[B6 AVF] GJA multitronik naprawa sterownika - VAG błąd 17090
nie
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
B&O niebedzie grał dobrze w budzie A4, wiec taki mod to nieporozumienie
-
[ALL B6] Jaka moc 1.8T po czipie.
wiecej uzyskasz z wersji 150 konnej avj
-
[ALL B7] Szarpniecie multitronica przy 1600 obrotow.
ma podlaczyc vasa do obd i zrobic update softu, nic wiecej nie dotyka tylko panel vasa, laczy sie online podlancza dodatkowe zasilanie pod akumlator i zaczyna update softu tyle ma zrobic
-
[ALL B7] Szarpniecie multitronica przy 1600 obrotow.
ale kombinujesz jezdzisz niesprawną skrzyniąm, soft do aktualizacji, w duzej czesci skrzyn multi b7 załatwia to sprawe, trzesiesz sie o pare groszy do wydania w aso, najlepiej kup sobie klej kropelke i działaj skrzyn przez forum sie nie naprawia, mechanik twoj raczej marne pojecie ma skrzyniach multi, nawet niemasz jeszcze zwagowanej skrzyni, niewydasz 200 zł teraz , to wyszdasz 4 tys za niedlugo, jesli szarpie tzn ze sterownik niedziała poprawnie, w 2.0 tfsi byly akcje serwisowe mieli na software, wiec zacznij dzialac,
-
[ALL B7] Szarpniecie multitronica przy 1600 obrotow.
a ja dalej mowie aso- update softu i sam sie przekonasz, w b7 byly akcje serwisowe na update softu w skrzyniach multitronic,