Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVF] Problem z multitronic
sprawdzil bym fizyczne polączenie z sterownikiem skrzyni , to sa zroznicowane błedy, sprawdz co ci sie pojawi teraz po wykasowaniu błedów
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
a gdzie rodzina ? w tym wszystkim
-
[B6 AMB] Nie działa nawiew pomocy
bo tak jest, co ci ma wiac zimnem w "pysk" ? termostat tez wymienic trzeba bylo skoro tak dlugo sie nagrzewa auto, u mnie po 10-15 minutach zaczyna leciec juz dosc cieple powietrze , w 10 minut po odpaleniu i jezdzie zaczyna wiac letnie powietrze,
-
[B6 AWX] Problem z oświetleniem drzwi
połamane wiązki przewodów w drzwiach - do wymiany
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
to ze cos nie doszło to norma w tym tygodniu, wogole nie odbieraja paczek nie mowiac o dostarczaniu, masakra, jestem tego same zdania co bart, nawet jak bys zrobił 180 kucy to 300 niutonów nie przekroczysz
-
[ALL B6] Problem z włącznikiem świateł (nie podświetlenie!)
młody zle złożyles go, defaulowo po zapłonie same sie beda zapalac, jak nie ma wlacznika wpietego
-
[B6 AVF] Problem z multitronic
nieprzejmuj sie tym, cos sie zawiesiło, to tylko oprogramowanie, jest zimno,
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
e 46 to zabytek o czym tu mowisz, to jak bys mowił ze chcesz wrotki kupic z powrotem, multi to swietna skrzynia, nic nieporadzisz ze ktos nie dbał i mial to gdzieś, skrzynie naprawisz i zoabczysz jak swietnie da jezdzic, tak wogole to mowiac o lamelkach masz racje im wiecej tym lepiej skoro skrzynia otwarta to czemu nie, co do cen audi nie sprzedaje nic poza biezniami i łańcuchem oraz uszczelniaczami, z tad sie robia kosmiczne ceny napraw, głównym powodem uszkodzen jest brak czasowych wymian oleju i filtrów, ja za swoja naprawe dałem 4 tys zł, łańcuch i pompe oleju, mi wymienieli, jak narazie zrobiłem 25 tys km i jest ok, akurat mowiac krotko multi to skrzynia specjalnej troski, silnik 2.0 ktory miales tez, kazda fimra ma dobre sprawdzone polaczenia i sa tez te "złe"
-
[B6 AVJ] Szarpie, przerywa, gaśnie, chodzi na 3 gary
przeciez masz jasno napisane, czego ty szukasz, 17700 17700/P1292/004754 - Map Controlled Engine Cooling Thermostat (F265) 16684 P0300 Wykryto przerwę zapłonu – jakikolwiek cylinder 16687 P0303 Cylinder #3 – wykryto przerwę zapłonu 16685 P0301 Cylinder #1 – wykryto przerwę zapłonu 16514 P0130 Obwód czujnika O2 – usterka (bank1 czujnik 1) czujnik temperatury i wszytskie cewki do wymiany termostat tez wymienic przy okazji i problem z lamdą do wymiany, lub z jej emulacją przez steropnik gazu a mowienie ze mozesz jezdzic z check engine , możesz popukac komus w czółko, prblemy sa ze soba powiazane możliwe ze juz uszkodziłeś katalizator
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
bo masz momnet 225 nm wiec po co dodatkowe lamele ? jak nic nie daja, chyba ze program robisz jakis konkretny rekord nalezy do kolegi tez z tego forum 8 tys zł
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
i jak , i jak ile szczególy kolego są dla nas niezbędne, podzile sie informacjami, chyba ze zawału dostales, 7 lamel nie potrzebne w 1.8 t
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a ja zciszyłem wkońcu mialem straszni głowsno , pokretłem w momnecie nacisniecia ptt i mam teraz ciszej dzuo nawet po wylaczeniu zaplonu, dodam chwyciło za ktoryms razem
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ładnioe dopakowane juz to autko jak chcesz mam ledy z a6 c6 tył cena na telelfon dla ciebie jak zawsze:)
-
[ALL B6] Kontrolka silnika-w czym tkwi problem??
problemow moze byc mnostwo, wystarczy ze nawalił jeden czujnik i juz silnik bedzie pracował w trybie zastepczych daneych takiego czujnika, dlatego wogole jedziesz jeszcze, jesli chodza ci wiatraki niedogrzewa sie silnik jak niedogrzewa sie silnik to bedzie zawyzana ciagle dawka paliwa i tak w kolko , wiec czekaj na pomoc kolegi albo wracaj do kraju
-
[INNE] Brak ogrzewania na wolnych obrotach
zapowietrzony układ, zapaprana nagrzewnica
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
sadzeze to muisi byc jakies nowsze urzadzenie kompatybile w 100% z tym nowym rnsem- ponadto ten nowy rns czyta sms-y kwestia tylko jaki modul potrzebny posiadam modły w wersji s prod 2009.05 wiec mozliwe jest. wkrotce bedzie to zweryfikowane
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
i bardzo dobrze to wyglada jak w ori, ja sie nie klopociłem i siegnołem po orginał z połeczki
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
popatrz na miejsce obok ecu w 2002 roku jest ten sam blad co w b5 zamaly przeswit pomniedzy nadkolem a ecu i tak zbiera sie cały syf i woda stoi,
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
kolego andr3i i bedzie buczal trzeba instalacje nowa zrobic, z ekranowanymi kablami i wiekszym przekrojem, pozatym szukasz i przeplacasz za częsci odezwij sie do mnie, wysylam wszedzie,
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy ?
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
ale kolego pasazer tez nie strzelił chyba ze cos nie widac na foto ? boczna tez nie strzeliła z fotela, vin poduszki nauczony był ? noto masz teraz mniejsze koszta naprawy
-
[B6 APU] Mój multitronik załącza D dopiero po paru sekundach, pomocy
oczywiscie kazda informacja jest potrzebna skrzyni do prawidłowej interpretacji biegu pozbadz sie bledów narazie, masz inny prblem niz problem ze skrzynia, na 10 po rozgrzaniu pojedz do tyłu i wskoczy adptacja[br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 17:07_________________________________________________i co dalej ?
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tłum
-
[ALL B7] Naprawa Multitronic Warszawa
4 litry , 5 sie powinno wymienic, pozatym cos ie wam dzieje ze odrazu serwis
-
[ALL B6] Sprzęgło czy dwumas ?
pewnie jedno i drugie ,