Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. lepiej moderowac tych co pisza głupoty
  2. witaj kolego, poczytaj forum, masz odp na swoje pytania, podmiana na sterownik za 2500 zł i to używke to proba nabicia Cie w butelke, masz na slasku serwis Pana Sopy sserwis, znajdz dane zadzwon i jedz na naprawe, koszt od 1000 zł w góre, co do kwot hmm, jesli bedziesz jezdził z tym niesprawnym sterownikiem w niedlugim czasie bedziesz szukał skrzyni
  3. te skrzynie nie maja biegów, podpiac vaga sprawdzic czy nie ma bledów, zrobic adaptacje sprawdzic ciaglosc serwisowania skrzynia, a najpierw zacznij od czytania forum
  4. Skoro sie podswietlaja to blad napewno jest w logach nie ma innej mozliwosci poniewaz tak jest skonstruwane oprogramowanie
  5. ale głupoty czesc wypisuje badz czeka na bzdurne wypowiedzi i oczekuje cudów, by na 2 dzien kupic w kiosku klej kropelke i naprawic uszkodzenie, najpierw podpinamy VAG-a i mamy w wiekszości przypadkow jak na dłoni co boli auto, nie masz Vaga jedz do aso, nie ma sz na aso kup kabel
  6. vag, masz tryb awaryjny, mozliwy sterownik mozliwe tez uszkodzenie skrzyni jesli bedziesz dalej exploatował w takim trybie skrzynie i ruszał z 4tys rpm oprawisz sobie w ramki to co z tej skrzyni zostanie 1, nieporuszaj sie tym pojazdem już 2. podlacz vaga, udaj sie na diagnoze do ASB [br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________i czemu masz w profilu inaczej, prblem dot. twojego pojazdu ?
  7. wg mnie sterownik silnika jest inny w automacie i manualu
  8. moze spocik w plenerku http://www.designs-carpage.de/bilder/ALT_2010/Pause%20am%20Passo%20Rolle%201984m.jpg a tak naprawde moze sie spikniemy co ?
  9. panowie listew to nawet ja niemoge zdobyc, wiec zostaje wam polowanie jedynie
  10. porzeciez od h*ja tego sie toczy[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 20:14_________________________________________________toco ? teraz mozna juz krzyzyki stawiac tu na naszym tarnowie
  11. wszystko powoli sie wyjasni kolego tylko nie panikuj
  12. mozna tez zrobic od nowa adaptacje skrzyni
  13. czaki22 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    a jak cene krzyczysz? za auto?
  14. ja mialem to samo i 4tys zł poszło , pompa, olej filtr, łańcuch soft
  15. błedów niebedzie wogole, na dzien dobry wymiana oleju i aktualizacja oprogramowania, jelsi ot nic nie da remont
  16. jeski nie masz kabla do diagnozy mozesz go kupic u mnie, jesli niechcesz kupic, udaj sie do ASO, lepiej wczesniej zapobiec awarii, aktualizacja softu, wymiana oleju , a jest szarpniecie swieci ci sie kontrolka esp ? (miga) na zolto ) ?
  17. napewno mozna kupic, ale zeby polozyc musisz wyrwac calkiem klamke i ciagnac za zaczep
  18. to jest jasne jak słońce ludzie to mylą i jeszcze sa podekscytowani
  19. bledy na vagu to termostat - ?!?! kody bledów daj
  20. a jaki kolor masz konsoli ? jak czarna to zostawiaj jak jest,
  21. seryjnych wzmacniaczy nokia do b6 i b7 nieprodukowała, bylo tak natomiast w b5, to sa wzmacniacze harman jcb, tak jak glosniki ja mam takie danev
  22. chyba, a raczej nie[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:40_________________________________________________i trzeba tu czesciej zagladac
  23. swietnie czerwien wyglada tylko kiera z powalonej strony[br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 14:29_________________________________________________foty wcieło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.