Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
możliwe że dali skrzynie do naprawy gdzies indziej co by wyjaśniło ogromne koszta, maja podwykonawce i finał, biezbie kolo 2500, łańcuch 1000, pompka regenerowana kolo 500, obudowa? hmm niby czemu ? komplet lamel z900zł robota 2 tys , i reszte zeleceniodawca, mozliwe ze sterownik tez był robiony wiec generalnie by sie koszta zgadzały nowa skrzynisz kosztuje 14 tys zł ! nowiutka z aso - bez sterownika jeśli tak było źle z twoja skrzynią, to raczej nie powinna jezdzic była, a auto się toczyło przecież, trzeba było sobie wynajac pokoj w motelu za grosze, taniej niz jazda wychodzi, ja tak zrobiłem bedąc u Sopy generalnie przyczyna to zaniedbanie w serwisowaniu skrzyni, pierwsze coi sie dzieje to zabrudzony olej zatyka filtr, wtym momnecie spada cisnienie oleju chlodzaco smarujacego łańcuch co zatym idzie wzmozone zuzycie łańcucha i bieżniom tez sie dostaje, nastepnie dostaje po d*pie pompa ooleju gdy jej spadnie wydajnośc zaczynaja sie juz schody, przypomnij jaki masz przebieg u mnie remont był przy 186 tys km kosztował 4tys zł
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no ja sie raczej pojawie
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
to ty trasznie obrażalski jesteś, po za tym 8 tys zł to jakiś kosmos, trociny ze skrzyni chyba były, przynajmniej teraz masz jak z fabryki
-
[B6 ALT] Zalety i wady tego silnika
1,8t i 1.9 tdi to najlepsze konstrukcje audi klepane kolo 10 lat w kólko b5, b6, b7 z duzmy badz małymi zmianami osprzetu, jak masz szukac auta to z 1.8 t lub 1.9tdi
-
[B6 AVF] Modyfikacja multitronika - większe spalanie!!
zrob adaptacje wielokrotnie
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
no szkoda ze kolega 6 postów wpadł na forum bo miał problem i tyle go widzieli teraz, wymienili mu drazek, chyba w głowie. SZCZEGÓŁY !
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ale cmentarz
-
[B7 BFB] Zapaliła mi się kontrolka systemu kontroli spalin
wymienia sie wszystkie,
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
sprawdz od strony wew, czesto jest wytrasowane juz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy, a o co chodzi z tym nickiem ?
-
[ALL B6] Woda po odkręceniu schowka
dzieje sie to samo co w b5 uszczelka pod obudowa filtra powietrza, uszczelnij dekarskim silikonem
-
[ALL B7] Co to za przycisk obok return?
sadzeze to szybkie wybranie alternatywnej drogi/trasy
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nosb megamod bedzie jak to zrealizujesz
-
ALL B5] Zlanie starego oleju do wspomagania
albo zoabczysz wodotrysk olejowy
-
[ALL B7] Szarpniecie multitronica przy 1600 obrotow.
update softu skrzyni hmmm, ja placiłem 200zł
-
[B7 BPW] Głośny Multitronic
i soft przy okazji,
-
[B6 BFB] Brak 40stu koni mechanicznych
przy 40 koniach ubytku to nietrzeba na hamownie jezdzic, nie czules jak kupowales auto ? stalo sie nagle? byl mocniejszy ? zoabcz jak tam intercooler moze ktoras rurka uwalona
- [B6 AVJ] Termostat
-
[B6 BFB] Audi A4 1.8T Quattro Avant -
a w baner kliknij sobie
- [B7 BPW] Głośny Multitronic
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no 3 nas bylo , :)mega ku***a spotowanie
-
[B6 AVJ] Auto gaśnie po przełączeniu na D, multitronic
no i ci sprawdza za 4 tysiace PLN.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
wiec w module HIGH CLH niebedzie działał, szkoda ale moze trafie gdzies na F
-
[B7 BPW] Głośny Multitronic
niekoniecznie wymien olej ciul wie co jest zalane
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tez sie pojawie w zielonym sektorze