Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. możliwe że dali skrzynie do naprawy gdzies indziej co by wyjaśniło ogromne koszta, maja podwykonawce i finał, biezbie kolo 2500, łańcuch 1000, pompka regenerowana kolo 500, obudowa? hmm niby czemu ? komplet lamel z900zł robota 2 tys , i reszte zeleceniodawca, mozliwe ze sterownik tez był robiony wiec generalnie by sie koszta zgadzały nowa skrzynisz kosztuje 14 tys zł ! nowiutka z aso - bez sterownika jeśli tak było źle z twoja skrzynią, to raczej nie powinna jezdzic była, a auto się toczyło przecież, trzeba było sobie wynajac pokoj w motelu za grosze, taniej niz jazda wychodzi, ja tak zrobiłem bedąc u Sopy generalnie przyczyna to zaniedbanie w serwisowaniu skrzyni, pierwsze coi sie dzieje to zabrudzony olej zatyka filtr, wtym momnecie spada cisnienie oleju chlodzaco smarujacego łańcuch co zatym idzie wzmozone zuzycie łańcucha i bieżniom tez sie dostaje, nastepnie dostaje po d*pie pompa ooleju gdy jej spadnie wydajnośc zaczynaja sie juz schody, przypomnij jaki masz przebieg u mnie remont był przy 186 tys km kosztował 4tys zł
  2. no ja sie raczej pojawie
  3. to ty trasznie obrażalski jesteś, po za tym 8 tys zł to jakiś kosmos, trociny ze skrzyni chyba były, przynajmniej teraz masz jak z fabryki
  4. 1,8t i 1.9 tdi to najlepsze konstrukcje audi klepane kolo 10 lat w kólko b5, b6, b7 z duzmy badz małymi zmianami osprzetu, jak masz szukac auta to z 1.8 t lub 1.9tdi
  5. zrob adaptacje wielokrotnie
  6. no szkoda ze kolega 6 postów wpadł na forum bo miał problem i tyle go widzieli teraz, wymienili mu drazek, chyba w głowie. SZCZEGÓŁY !
  7. sprawdz od strony wew, czesto jest wytrasowane juz
  8. witamy, a o co chodzi z tym nickiem ?
  9. dzieje sie to samo co w b5 uszczelka pod obudowa filtra powietrza, uszczelnij dekarskim silikonem
  10. sadzeze to szybkie wybranie alternatywnej drogi/trasy
  11. nosb megamod bedzie jak to zrealizujesz
  12. albo zoabczysz wodotrysk olejowy
  13. update softu skrzyni hmmm, ja placiłem 200zł
  14. i soft przy okazji,
  15. przy 40 koniach ubytku to nietrzeba na hamownie jezdzic, nie czules jak kupowales auto ? stalo sie nagle? byl mocniejszy ? zoabcz jak tam intercooler moze ktoras rurka uwalona
  16. czaki22 odpowiedział(a) na Rob temat w Audi A4 B6/B7
    tylko w ori
  17. a w baner kliknij sobie
  18. no 3 nas bylo , :)mega ku***a spotowanie
  19. no i ci sprawdza za 4 tysiace PLN.
  20. wiec w module HIGH CLH niebedzie działał, szkoda ale moze trafie gdzies na F
  21. niekoniecznie wymien olej ciul wie co jest zalane
  22. tez sie pojawie w zielonym sektorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.