Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. troche żle uslyszales , nie kupuj uzywanej pompy p[aliwa, bo wywalisz kase w bloto
  2. no masakra:) bedziesz zmienial kolor ? na jakis mat bdu
  3. :0 wkrotc zapodam dodatkowe foto wersalu w środku
  4. powoli czasu nzajde i dam
  5. konkurent : body mi sie jego niepodoba
  6. zmiany foto
  7. zaleje od rezerwy do rezerwy i sprawdze w ten sposob no chyba ze, tak program jest powalony ze ecu wysyla niepoprawne dane do licznika , no niewiem ale chyba mozliwe to jest
  8. no tak, najlepiej wgrac orginał, tylko ten koles mi go jeszcze nie wyslal, shit jego mac wtedy porownac i zrobic od nowa tak jak ma byc
  9. kanal 32 sprawdzony wartosci to 0,8% i 2.3 i ta 2 pozycja z czasem spadłana 1.6%, jakies pomysły ? czyli jesli przeplywka ok lambda ok, to program musi byc bardzo nie ok, na ssaniu jak stanolem chwile na switałch fir wywalił 24 litry , pozniejj sie normuje po miescie w granicach 11-15 l nieraz 16,[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2011, 10:05_________________________________________________powiem ze ze duza roznica temp na zewn i dosc spora czuje roznice
  10. nie prosze nie wiem wiem wiem szukam orginalu bo koles za 2 tygodnie wraca i mi wysle dopiero shit a pilnie mi trzeba do sterowniak 8e0 909 518 N tak gowno tłoczy moja turbawka h... nie program, porobie logi jak kolega wczesniej mowił i zoabczymy moze cos uwalone jest wieczorem wzucam reszte do oceniania
  11. nie pytaj niebede kogos szkalował narazie bez podstawnie, jak dojde i zrobie tak jak ma byc to powiem kogo unikac
  12. nienei sam soft i faktycznie na poczatku jest za duzo przez to pali jakis 2-3 litry za duzo, dzisija wiczorem zrobie logi z kanalow ktore Ci potrzebne są, i raczej do 180 koni to nie jest podobne , te logi w blokach czy basic set . ?
  13. ok zrobie na postoju a podczas jazdy ? najakich zrobic?
  14. a4 2002 1.8 t multitronik po programie pali za duzo,(tj nieraz 20 litrów wyskoczy, nieraz jest w normie) albo po pseudo programie i raz jedzie raz niejedzie niewiem co jest,wracam do orginalnego softu zrobilem logi statyczne wg wytycznych ztym, ze nie weim czy prawidlowo to wykonałem, niech ktos zapoda wzrokiem, moze cos nie tak nieteges z moja maszynka, stawiam na gowniany pseudo program 003 003basic 004 004 basic 011 014 018 023
  15. w sumie to nas bylo 6 lub 7[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:08_________________________________________________dobra a teraz chcemy zrobic razem z rzeszowem spota ! kto chetny jakis termin moze sobota moze niedziela, walic propozycje[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:09_________________________________________________http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2860/ to jest to miejsce kolo 10-12 zł od osoby bedzie muzyka gril parowki we wlasnym zakresie
  16. heja pany robimy razem spotowanko ? cos z grilem jakas sobota moze neidzial daj cie znac jaki dzien czy sa chetni itd , ja sie zapytam u nas na polu namnitowym, zeby jakis gril byl i muza tak na caly dzien z rodzinkami[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 10:12_________________________________________________http://www.obiektyturystyczne.pl/najlepsze.noclegi/webredir/?id=2860/ to jest to miejsce kolo 10-12 zł od osoby bedzie muzyka gril parowki we wlasnym zakresie kwestia terminow kiedy komu pasuje
  17. do 21 stalismy i gadalismy niezle
  18. poluje juz dlugo na sama tube bose dla klienta , i d*pa, dajcie info jak by ktos mial
  19. jasno dluzej jest, mozna sie pokiwac panowie wysylam sms-y , duzo ludzi nie zdazy na 18, robmy o 19 trudno bedziesz krocej, spocik 19 godzina , piatek 27 maja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.