Treść opublikowana przez czaki22
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
wieczór sie kończy, i Photoshop sie chyba nie zainstalował
-
[B7 BKE] [ALL B7] Zwyczajne Audi
fajne auto , kolor ciekawy mam zawias jak bys chcial
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mam forda:_)
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
kolego będąc uczynnym forumowiczem poświęciłem ci parę minut by zaproponować parę gadżetów do twojego DTM 300 koni a4 http://allegro.pl/wentylator-wiatrak-biurkowy-usb-230v-kolory-wyprz-i1782888686.html schłodzi zapał do dalszych modów http://allegro.pl/organizer-na-fotel-samochodowy-ochraniacz-i1751549230.html na rozne głupotki http://allegro.pl/auto-klima-wentylator-solarny-chlodne-wnetrze-i1752513970.html to musi robic jak kupisz napisz cos o nim
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
no widzsz jaki odzew:) kazdy robi po 3 zmiany zeby miec audi
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
No to mamy kosmite w odpust dtm . brawo pokonales ufo i supermena. 300 koni z zserii 2.0 batmobil. Chyba dzieki ukrytym nos pod opona rowerowa na kierownicy.
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
1. usunac, chromy z nawiewu, ledy bo to nieporozumienie pojazd ma DRL, owiewki , zmienic kola na te co były DTM z oponami 235/35 , wywal to co z kierownicy, ledy czerwone do smieci mody, mozesz wydech zmienic na jakis miltek sport np. , kierownica multifunkcyjna do zalozenia listwa bagaznika na czarno to takie podstawowe,
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
wizard hmm jakie owiewki z szyb ? bo ja ich nie widze
-
[ALL B7] [A4 DTM 2.0 TFSI quattro] =REAKTYWACJA=wKrÓtCe NoWe ObLiCzE
i powodzenia w szukaniu tylnego mostu, przegubów tył , 35 to nie wymiar a proporcja, ładny samochod tylko ..... ale ... to jest dzial gdzie prezentujemy pojazdy, jesli prezentujesz to czekasz na opinie, a opinie sa jakie sa, te ledy sie nie nadaja, wiocha goni wiochę , tę oponę z kola kierownicy wiejską zdejmij również chromy przyklejone na wylotach pow, OMG załamka tu pokonales wszytskich, klejony karbon - powiew odpustowy xenon 8000 k niedosc ze gowno widac to gowniano swieci OWIEWKI ! sprzedaj auto i wypisz sie z forum - proszę reszta fajna a i jeszcze jedno bmw z audi nie da sie zrobic, a do tego dążysz
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
i?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
no to ulga
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
tak ecu silnika, ja zalozyłem nowe sprzegło docisk i łożysko
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
tak ecu nie ale reszte tak, pozatym ecu z edc15+ vagiem sie nie da zrobic, tylko vas[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 00:52_________________________________________________ja u siebi mam edc 15 i najprawdopodobniej zrobie u siebie , edc15+ w b7 jest juz wiec bedzie problem, tak mysle
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
ale ja to robie ciagle, wiec odpalam vaga wchodze wsterownik i wiem co kodowac i jaktu nie ma filozofi, jak chcesz kabel to daj znac 250zł z softem
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
Ale.to juz vag podpowiada
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
nosb sie tym zajmuje u mnie:) ja tylko codzinnie mu przypominam o tym moim aucie:)_
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
u mnie to samo podpora jest jednak inna
-
[ALL B7] moja bestia 3.2 fsi, s-line
256 kucy i multitronic = amen, po za tym fajne auto
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
no włącznik sprzęgła na pewno albo w licznik ale wydaje sie mi ze do ecu trzeba podpiąć, wsteczny pewnie do MCE m predkosci do licznika albo ecu niewiem nie mam pojecia trzeba sprawdzic z orginałem
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
koła kierownicy, ponieważ jest tam czujnik g85 skretu kierownicy on sie komunikuje z abs-em w sposob ciagły, i tera znie pamietam czy jest tam wzmianka czy jej brak a czujniki podleczona ? wlacznik sprzęgła prędkości obrotowej skrzyni i wstecznego ?
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
w dziale elektronika sa schematy centralnej elektryki, kuknij moze cos sie dowiesz
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
napewno sterownik silnika mozna , sterownik abs, co za tym idzie sterownik kola kierownicy, licznik, generalnie wszytsko co ma w kodowaniu skrzynie, i jakie uczucie :?:: na manualu u
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
dziekujemy Bay1 jak tam u ciebie ?
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
susze all time
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
ty nie zaciski tylko działaj tam