Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. wieczór sie kończy, i Photoshop sie chyba nie zainstalował
  2. fajne auto , kolor ciekawy mam zawias jak bys chcial
  3. kolego będąc uczynnym forumowiczem poświęciłem ci parę minut by zaproponować parę gadżetów do twojego DTM 300 koni a4 http://allegro.pl/wentylator-wiatrak-biurkowy-usb-230v-kolory-wyprz-i1782888686.html schłodzi zapał do dalszych modów http://allegro.pl/organizer-na-fotel-samochodowy-ochraniacz-i1751549230.html na rozne głupotki http://allegro.pl/auto-klima-wentylator-solarny-chlodne-wnetrze-i1752513970.html to musi robic jak kupisz napisz cos o nim
  4. no widzsz jaki odzew:) kazdy robi po 3 zmiany zeby miec audi
  5. No to mamy kosmite w odpust dtm . brawo pokonales ufo i supermena. 300 koni z zserii 2.0 batmobil. Chyba dzieki ukrytym nos pod opona rowerowa na kierownicy.
  6. 1. usunac, chromy z nawiewu, ledy bo to nieporozumienie pojazd ma DRL, owiewki , zmienic kola na te co były DTM z oponami 235/35 , wywal to co z kierownicy, ledy czerwone do smieci mody, mozesz wydech zmienic na jakis miltek sport np. , kierownica multifunkcyjna do zalozenia listwa bagaznika na czarno to takie podstawowe,
  7. wizard hmm jakie owiewki z szyb ? bo ja ich nie widze
  8. i powodzenia w szukaniu tylnego mostu, przegubów tył , 35 to nie wymiar a proporcja, ładny samochod tylko ..... ale ... to jest dzial gdzie prezentujemy pojazdy, jesli prezentujesz to czekasz na opinie, a opinie sa jakie sa, te ledy sie nie nadaja, wiocha goni wiochę , tę oponę z kola kierownicy wiejską zdejmij również chromy przyklejone na wylotach pow, OMG załamka tu pokonales wszytskich, klejony karbon - powiew odpustowy xenon 8000 k niedosc ze gowno widac to gowniano swieci OWIEWKI ! sprzedaj auto i wypisz sie z forum - proszę reszta fajna a i jeszcze jedno bmw z audi nie da sie zrobic, a do tego dążysz
  9. tak ecu silnika, ja zalozyłem nowe sprzegło docisk i łożysko
  10. tak ecu nie ale reszte tak, pozatym ecu z edc15+ vagiem sie nie da zrobic, tylko vas[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 00:52_________________________________________________ja u siebi mam edc 15 i najprawdopodobniej zrobie u siebie , edc15+ w b7 jest juz wiec bedzie problem, tak mysle
  11. ale ja to robie ciagle, wiec odpalam vaga wchodze wsterownik i wiem co kodowac i jaktu nie ma filozofi, jak chcesz kabel to daj znac 250zł z softem
  12. Ale.to juz vag podpowiada
  13. nosb sie tym zajmuje u mnie:) ja tylko codzinnie mu przypominam o tym moim aucie:)_
  14. u mnie to samo podpora jest jednak inna
  15. 256 kucy i multitronic = amen, po za tym fajne auto
  16. no włącznik sprzęgła na pewno albo w licznik ale wydaje sie mi ze do ecu trzeba podpiąć, wsteczny pewnie do MCE m predkosci do licznika albo ecu niewiem nie mam pojecia trzeba sprawdzic z orginałem
  17. koła kierownicy, ponieważ jest tam czujnik g85 skretu kierownicy on sie komunikuje z abs-em w sposob ciagły, i tera znie pamietam czy jest tam wzmianka czy jej brak a czujniki podleczona ? wlacznik sprzęgła prędkości obrotowej skrzyni i wstecznego ?
  18. w dziale elektronika sa schematy centralnej elektryki, kuknij moze cos sie dowiesz
  19. napewno sterownik silnika mozna , sterownik abs, co za tym idzie sterownik kola kierownicy, licznik, generalnie wszytsko co ma w kodowaniu skrzynie, i jakie uczucie :?:: na manualu u
  20. dziekujemy Bay1 jak tam u ciebie ?
  21. ty nie zaciski tylko działaj tam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.