Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. b6 za 20tys musi byc mega wypasne
  2. laguna najpierw posluchaj bang-olufsena bo wg mnie on niegra w tym aucie siedzialem isie bawiłem
  3. tzn szukac zajechanego silnika dol bedziesz mial ok gora do smicie, moze cos wychaczysz
  4. HTA, GVD, to 6 i HFE 5-tka no a pytales sie kogos? kto ma taki silnik[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:54_________________________________________________moze dwumasa masz nietakiego jak trzeba[br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:55_________________________________________________najlepiej moze silnik zamienic tez ale to ostatecznosc [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:56_________________________________________________tylko dziwi mnie tobo etka nic nie mowi na temat silnika do automata specjalnie [br]Dopisany: 12 Sierpień 2011, 18:57_________________________________________________1 >012 300 062 Rskrzynia 5-biegowa manualna41/91HFC (1) #012 300 062 RXskrzynia 5-biegowa manualna41/91HFC (1) >012 300 062 Sskrzynia 5-biegowa manualna37/101HFD (1) #012 300 062 SXskrzynia 5-biegowa manualna37/101HFD (1) >012 300 062 Lskrzynia 5-biegowa manualna32/91GYA (1) #012 300 062 LXskrzynia 5-biegowa manualna32/91GYA (1) >012 300 063skrzynia 5-biegowa manualna33/81HFF (1) #012 300 063 Xskrzynia 5-biegowa manualna33/81HFF (1) 012 300 062 Tskrzynia 5-biegowa manualna33/81HFE (1) #012 300 062 TXskrzynia 5-biegowa manualna33/81HFE (1) >01X 300 044 E6-biegowa skrzynia manualna30/81GVD (1) #01X 300 044 EX6-biegowa skrzynia manualna30/81GVD (1) >01X 300 044 F6-biegowa skrzynia manualna30/81GVC (1) #01X 300 044 FX6-biegowa skrzynia manualna30/81GVC (1) >01X 300 044 L6-biegowa skrzynia manualna32/91HTA (1) #01X 300 044 LX6-biegowa skrzynia manualna32/91HTA (1) >01X 300 044 J6-biegowa skrzynia manualna32/91HCF (1) #01X 300 044 JX6-biegowa skrzynia manualna32/91HCF (1) >01X 300 044 K6-biegowa skrzynia manualna30/81HCK (1) #01X 300 044 KX6-biegowa skrzynia manualna30/81HCK (1) #0A2 300 040 FX6-biegowa skrzynia manualna31/81HEN (1) >0A2 300 040 E6-biegowa skrzynia manualna31/81HSL,HEN (1) #0A2 300 040 EX6-biegowa skrzynia manualna31/81HSL (1) >0A2 300 040 K6-biegowa skrzynia manualna29/81HXR (1)f#0A2 300 040 KX6-biegowa skrzynia manualna29/81HXR (1) >0A2 300 040 N6-biegowa skrzynia manualna29/81JME (1) #0A2 300 040 NX6-biegowa skrzynia manualna29/81JME
  5. tak jak prawi flyer, i bieri sie za arbajta wiesz z czym
  6. b5 to całkiem inny temat
  7. 9 lat omg ale możesz powiedzieć ze prawie na fabrycznych lata :
  8. niekoniecznie szukaj skrzynki innej i tyle , a moze cos zle poskladales ?
  9. szukaj ludzi na forum i zagaduj z nimi szukaj swojego silnika i dojdziesz
  10. No ja tak mam wlasnie. ajak z elektryka ?co modzone bylo
  11. i jak tam sprawy, mi jeszcz zabraklo weza od zbiorniczka plynu do pompki sprzegła, juz zalatwiony, dzisija zabieram furacza i oddaje w rece nosba
  12. dla mnie takich propagandowych tematów na tym forum trzeba unikac , po prostu kosz i tyle, za chwile bedzie tuzin poszkodowanych niewiniatek z pw do prezesa, o treści " pomocy kolega M..... mnie " badz " :wallbash:" i jak MIszka nie masz audi to nie masz Quattro. mac...
  13. fajnie ze info juz jakies jest, ja daje 10-tego robienia
  14. no trzeba zorganizowac spota koniecznie wypoaiwda cie na kiedy
  15. nie mam numeru, ja kupilem wszytsko w komplecie
  16. Lapy smkrzyni sa takiw same
  17. tak 10 tego robie [br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 13:29_________________________________________________zeby nikt nie myslal skrzynia pracuje idealnie , po prostu chce miec 190 kucy i manuala
  18. now lasnie niebeda pasowac, wiec szukaj kompletu sruby sa inne chodzi o dlugosc, poduszki sa inne
  19. tak w a6 c5 łapy sa inne i rura inaczej wydechu wyprofila wraz z oslona , uklad pinow w skrzyni powinien byc taki sam[br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 08:48_________________________________________________wspolnie dojdziemy do sedna sprawy i niech te uslugi tanieja przynajmniej naprawa skrzyn bo to koszty wyssane z palca sa w wielu przypadkach
  20. nie ma zadnych redukcji pasuje tak jak trzeba
  21. a ja mam gdzies calal tapicerke z tylnej kanapy jak chcesz to dzwon do mnie numer w banerku
  22. a jedz sobie na spota gdzies, chlopaki ci wykastruja vagiem
  23. no i fajnie, za przerabianie instalcji bym si enibrał bo niby jak masz przerobic ja jak wlacznika sprzegła niema w takowej !, trzeba pociagnac, to samo z wstecznym , zreszta zoabczymy jak wyjdzie, na 99 nie trzeba ecu silnika wymianiec , wlasnie ten kruciec sprzegła musze dorwac
  24. rozrusznik jest inny i niepasuje, i nie wywalam instalacji tylko sobie wyciagnolem instalacje z dawcy, łap nie trzeba sa te same

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.