Treść opublikowana przez czaki22
-
[B6 AWX] Zablokowana skrzynia biegów/ działa tylko drugi bieg
o dokręceniu śrub należy pamiętać
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
co tu wiedziec , miałem to mowie
-
Światła dzienne z wykorzystaniem świateł drogowych
ja kupiłem zalozyłe i dziala jak powinien 2x niebieski zasilanie h7 20% mocy czarny masa wiadomo czerwony zasilanie +12v , 28 bez od pompy paliwa i brazowy odcinajacy podanie nap. +12v uklad aktywuje swiatła po otrzymaniu/podaniu napiecia ładowania powyżej 13,5 v ! teraz pasuje to podpiac by moc wylanczac przełącznikiem drl ten uklad
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
pod jaka lampke ? jak zciemnisz sobie lamki w aucie przestanie ci dzialac luterko, pod wlacznik swiateł lub inne srodło 12v
-
[B6 AWX] Zablokowana skrzynia biegów/ działa tylko drugi bieg
250 funów cie przeraża ? to wy ładną biede tam klepiecie, wymienisz sam zadnej filozofii Ci nie trzeba , znajdz kanał - tylko
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to sa roczniki gdzie nie ma "nierobionych"
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
powiem Ci tak, ten rodzaj wtrysku nie cierpi gazu, wrecz nie mozna gazu go przy nim montowac, miałem wiem co sie dzialo
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
gaz i ten wtrysk nie rokuja
-
[B6 ASN] SWAP z silnika 3.0 V6 na 1.9TDI
bez sensu kompletnie takie swapowanie z benzyny na traktor, padł to poszukaj silnika i finał
-
[B6 BFB] B6 1.8T quattro Avant BFB (nowsze zdjęcia)
fajna baza, nie masz foteli elektrycznych, quattro 1,8 t lpg
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
320 jak chcesz to sa u mnie w cenie takiej ze sie wywrócisz , pss
-
[B6 AVJ] Audi A4 1.8T 150KM AVANT
spokojnie bedzie jechalo , kwestia w jakim stanie skrzynka, ja mialem program i jechalo lajtowo kolo 170 bylo , ale pewnie jak twoja skrzynka nie dotykana a ten przebieg jest autentyczny to masz juz na glowie remont, dobra rada za h.. tej s.. nie remontuj zmiana na manuala wychodzi przez pol ceny wiem mialem i mam
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
hmm ? nie widac nic ja mam szybe z b7 pod to lusterko wlasnie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
testy w stacjach przy wielowahaczowym zawieszeniu mozna sobie wsadzic w d ....
-
[B6 AVF] White Power B6 quattro
fajnie sie prezentuje biała
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
a c masz juz 345? zapodane jak cos to mam ja tez zmieniam na wiosne
-
[B6 BEX] Pompa paliwa - zamiennik
zamienniki tylko z chin, reszta to kombinacje juz
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
a co w tym ogloszeniu nie tak ? ze bzdury wypisuja , brak pelnego sline, zauważcie tez na 1 foto dokladni niepomalowane a na pozaostalych juz pomalowane :0
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
co ci sie piano spodobało ? no mlody jeszcze rok ci został i zabieram to cos :):)
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
ja nierobie takich uslug, wiem kto robi to z glowa angola w q z takim motorem do 10tys kupisz masz wszystkie czesci juz angola luniesz na czesci zarabiasz juz natym skrzynial leci za 2800 spokojnie bo masz sprawna koszt uslugi licz kolo 1500zł do 2000 max
-
[B6 BEX] Pompa paliwa - zamiennik
ja mieliłem teraz przy swoim pojezdzie temat pompy, i nie ma zamiennika, inaczej jutro bede wiedział na 100%, sa chinczyki takie same po cos klo 150zł ale ja nie zaryzykowałem, wziolem uzywke orginal
-
[B6 AVJ] 1.8 Turbo Black by C"OOOO"L.. update - foty. str.1/3/5
jak masz możliwość rób quattro i manual, kup uszkodzonego angola ale kompletnego multitronic u mnie top historia, przerobienie naprawdę prosty temat i co więcej naprawdę warto, z taka moca ro zsypie sie ta skrzynka sprzedasz poki jest sprawna
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
spotujemy pany wkoncu czwartek 18 co wy na to ?
-
[B7 BLB] [B7 BLB] Wypasiony S-LINE
roleta elektryczna mnie zaciekawiła hmm, nikt o tym niepisał jeszcze, moze to roleta na tylne szybe w klapie ? tak jak w a6 c6 ? hmm ?
-
[B6 AVJ] Zwiększone spalanie
problem calkowicie rozwiazany dv wymienieony pompa paliwa niemiala swojej wydajnosci - wymieniono filtr paliwa 2003 rok az wsytd - wymieniono silnik teraz pracuje poprawnie, nie drga, wkreca sie tak jak trzeba, i wkoncu jedzie do zamkniecia