Treść opublikowana przez czaki22
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
mlody kiedy program ?
-
[A4 B7 BPW] Potrzebnaa skrzynia automat JZU
no pewnie nie wezma na siebie przecież odpowiedzialnosci na allegro masz z 5 skrzyn
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
ale u niego wieje strasznie wez to pod uwage, mowil mi młody jak jedzie do domu to gasi silnik i ładnie sie odpycha nawet wtedy
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
wszyscy malikowi gratulują ale chlopak teraz codziennie teraz na dializach jest po 3x bo nery pogonił :):) nie ma to jak mieć "czołg" w domu gratulacje wyniku
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
kiedy spotujemy
-
[ALL] Różnice pomiędzy 2.0 TFSI z A4 i 33
bo s3 to s3 a a4 to a4, polityka
-
[B6 AKE] Dziwne głośne stuki dudnienie silnika :(
kolega mial to taki sam objaw, i niestety krzywki na wałkach , jak zaczeli rozbierali to znalazło sie jeszcze pare rzeczy koszt około 5 tys
-
Gramy w BATTLEFIELD 3 » Lista graczy str. 1
hejka hejka oczywiscie ja gram tez w bf-a od poczatku jego istnienia czyli od 1942 tj, 2002 rok o ile pamietam nick oczywiscie czaki22 jak organizujecie mecze ? ---------- Post added at 08:48 ---------- Previous post was at 08:47 ---------- pc oczywiscie
-
[A4 B7 BPW] Potrzebnaa skrzynia automat JZU
dzwon do barta ,http://4rings.pl/ to kolega od nas z forum , powie Ci co trzeba zdiagnozujecie itd w linku jest kontakt , dzwon bo wymiana nie musi byc konieczna
-
Falowanie obrotów
domjenick jaki piekny avatar zawsze beda drgania auto ma swoje lata
-
RS reaktywacja :)
fajny wozek, nie ma co porównywać wielkosciowo do a3, bo jest w nim wicejj miejsca niz w a4 b6 i b7, niestety jakościowo daleko za audi zresztą niemogą takie zasady koncernu. mimo wszytsko juz nieraz myslałem na ta skoda , gratki auta
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
na poczatek symulacja zamiast poduszek same rezystory , wpięty woltomierz , amperomierz, test dla sterownika b7 i b6
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
zle wykonales podlaczenie , szukaj błędu
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
tak dadza ci 25 tys zł bo tak na allegro stoja zapomnij o zwrocie kasy , łatwo sie poddajesz jak cie denerwuje multi zmien na manuala po naprawie skrzynie wyjdziesz wtedy na zero
-
Falowanie obrotów
a bex to niby co jest ? to samo dokładnie tylko z inna turbina, wtryskami i jakąś bzdura
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
no to teraz trzeba sprzedac go
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
dzisiaj o 17 spocik w gemini moj nr tel 696553103 ja , ykk, marcin18T i napenwo ktos jeszcze
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
mozna tu krzyz postawić już
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
no podoba sie mi oby tak dalej
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
dopisać mnie proszę,
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
wg mnie tez robi lepiej
-
[B7 BRD] A4 quattro 170 PS By FMX
dlaczego ci sie multifunkcja nie podświetla ?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
okablowanie to tu pikus jest wtyczke zmieniamy tak jak ma naboj b6 i tyle , gorzej bo to calkiem inne gabaryty sa niestety
-
[B6 AVJ] Zdechł...
ty sprawdz najpierw czy ci pod maske kuna nie weszła i niezrobiła sobie uczty
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
sa 3 rodzaje b7,w jednym typie prawie tak samo