Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. andy chyba wogole nie czytasz tego co ja napisałem nie wolno spinac dwoch ładunków do sterownika ktory obsługuje jeden naboj ! a to co Ty zrobileś z jaskiem to jakies nieporozumienie, rozbierac air baga i robic jakiegoś ulepa , dla mnie twoj post powinien dla bezpieczeństwa byc usunięty. z jakiego zrodła wiesz jaka wartos ma ladunek jaka objetos ma poduszka po napelnieniu a napewno nie wiesz czy wystrzeli ci w sufit czy w nogi, przeciez te plastiki maja sekwencje otwierania/prucia.
  2. do inicjacji ladunku potrzebne jest odpowiednie napiecie i natężenie prądu jesli gość podpiol oba ładunki z prostej kalkulacji wychodzi ze nie mogl jej sterownik zainicjować, po prostu nie stworzony jest sterownik z b6 do wyzwolenia 2 ladunkow takie jest moje zdanie dot. określonego przypadku. a 2 sprawa to ze nikt nie napisał o przeuczeniu VIN-u poduszki do sterownika. AndyN oczywiscie ze nie ma nic wspolnego stering weel do air baga (nie zrozumiełeś o czym napisałem ), to jest tylko przyklad, ze bez przyuczonego VIN-u ten sterownik nie działa
  3. pozatym skrzynia jak napisał zepsuła mu sie poraz kolejny w styczniu 2011 czyli na dlugo przed zakupem
  4. kolega dowiedział sie co nieco i juz tu nie wróci az do następnego problemu :gwizdanie:
  5. w dosc ciulowym miejscu
  6. a pocos tak to pomalował , ?? trzeba bylo do lakiernika dac i pomalowac w czern [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 09:48_________________________________________________stolkien jaki masz zawias mi powiedz sline w ori czy jakis obnizony inaczej
  7. żebyś sie nie zdziwił to jest opcja w tych b6 jak i b7, była
  8. MMI to jest interfejs / sterowanie , komunikacja człowieka z sytemem, MMi - rnse , MMi basic, MMi 2g MMi 3g tak wiec mmi ogolnie jest od 2004 roku juz od RNS_a , a potocznie przyjęte to wlasnie tak jak myslisz Gratki furki
  9. der fuhrer kolego sprawdz wlacznik sprzegła,
  10. 900zł kolego miałes farta niesamowitego, jakiekolwiek naprawy zaczynają sie juz na dzien dzisiejszy od 5 tys zł minimum
  11. u mnie tez byl niesprawny, kupiłem nowy w aso, łatwo go wogole zdiagnozować, zdejmij mu pokrywke i zobacz czy wszystkie druciki sa na miejscu
  12. fajny bedzie robił, wiesz mi sie podoba , jest dla mnie odpowiedni
  13. lustra strasznie drogie, chetnie bym przytulił takowe , szukam listew s4 drzwiowych od dłuższego czasu bez rezultatu
  14. świetny projekt, szkoda tylko dźwięku silnika 2.3 v5 te oryginalne fotele recaro na początku byly niesamowite, moze trzeba bylo je skora potraktowac i zachować max oryginalności, no ale miales swoja wizje i ja zrealizowałeś, wielkie poświecenie czasu i funduszy i widać, ze kochasz marke !
  15. w b5 były dekory w matowym drewnie juz, niemniej jednak to zastosowane w c7 jest świetne
  16. gratki nowego pojazdu, ciekawe ile b5 potrzeba zezłomować zeby wybudować taka a6 teraz przednie lampy full led miały nie dostać homologacji w polsce ponoć świeca lepiej niz xenon
  17. mieałem na mysli kiedy mi to auto oddasz $$$ jednak te oryginały wyglądają świetnie (felgi)
  18. po niewielkich modyfikacjach pasuje tył z a6 do a4 montowałem juz pare radzy
  19. nie ten dział
  20. a moze styl jazdy, jak hamujesz silnikiem ? kiedy zmieniasz biegi ,
  21. wg mnie sondy lamda do sprawdzenia, oraz katalizatory, masz 4 sondy u siebie w aucie, reszta bez vaga i dokladnego sprawdzenia parametrów to gdybanie, i cewki wymieniamy wszystkie
  22. masz problem mlody z prowadnicami[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________ale slicznie wyglada juz autko, to kiedy działamy ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.