Treść opublikowana przez czaki22
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
andy chyba wogole nie czytasz tego co ja napisałem nie wolno spinac dwoch ładunków do sterownika ktory obsługuje jeden naboj ! a to co Ty zrobileś z jaskiem to jakies nieporozumienie, rozbierac air baga i robic jakiegoś ulepa , dla mnie twoj post powinien dla bezpieczeństwa byc usunięty. z jakiego zrodła wiesz jaka wartos ma ladunek jaka objetos ma poduszka po napelnieniu a napewno nie wiesz czy wystrzeli ci w sufit czy w nogi, przeciez te plastiki maja sekwencje otwierania/prucia.
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
do inicjacji ladunku potrzebne jest odpowiednie napiecie i natężenie prądu jesli gość podpiol oba ładunki z prostej kalkulacji wychodzi ze nie mogl jej sterownik zainicjować, po prostu nie stworzony jest sterownik z b6 do wyzwolenia 2 ladunkow takie jest moje zdanie dot. określonego przypadku. a 2 sprawa to ze nikt nie napisał o przeuczeniu VIN-u poduszki do sterownika. AndyN oczywiscie ze nie ma nic wspolnego stering weel do air baga (nie zrozumiełeś o czym napisałem ), to jest tylko przyklad, ze bez przyuczonego VIN-u ten sterownik nie działa
-
[B8 CAG] Audi A4 B8 Avant 2.0TDI Szary Lava MY09
not o kiedy spotujemy ?
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
pozatym skrzynia jak napisał zepsuła mu sie poraz kolejny w styczniu 2011 czyli na dlugo przed zakupem
-
[B6 ASN] Multitronic po naprawie dalej szarpie...
kolega dowiedział sie co nieco i juz tu nie wróci az do następnego problemu :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
w dosc ciulowym miejscu
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
a pocos tak to pomalował , ?? trzeba bylo do lakiernika dac i pomalowac w czern [br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 09:48_________________________________________________stolkien jaki masz zawias mi powiedz sline w ori czy jakis obnizony inaczej
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
żebyś sie nie zdziwił to jest opcja w tych b6 jak i b7, była
-
[B7 BPG] Moja S-Line :D:D
MMI to jest interfejs / sterowanie , komunikacja człowieka z sytemem, MMi - rnse , MMi basic, MMi 2g MMi 3g tak wiec mmi ogolnie jest od 2004 roku juz od RNS_a , a potocznie przyjęte to wlasnie tak jak myslisz Gratki furki
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
der fuhrer kolego sprawdz wlacznik sprzegła,
-
[B6 BFC] Problem z automatem
900zł kolego miałes farta niesamowitego, jakiekolwiek naprawy zaczynają sie juz na dzien dzisiejszy od 5 tys zł minimum
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
u mnie tez byl niesprawny, kupiłem nowy w aso, łatwo go wogole zdiagnozować, zdejmij mu pokrywke i zobacz czy wszystkie druciki sa na miejscu
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
fajny bedzie robił, wiesz mi sie podoba , jest dla mnie odpowiedni
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
lustra strasznie drogie, chetnie bym przytulił takowe , szukam listew s4 drzwiowych od dłuższego czasu bez rezultatu
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
świetny projekt, szkoda tylko dźwięku silnika 2.3 v5 te oryginalne fotele recaro na początku byly niesamowite, moze trzeba bylo je skora potraktowac i zachować max oryginalności, no ale miales swoja wizje i ja zrealizowałeś, wielkie poświecenie czasu i funduszy i widać, ze kochasz marke !
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
w b5 były dekory w matowym drewnie juz, niemniej jednak to zastosowane w c7 jest świetne
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
gratki nowego pojazdu, ciekawe ile b5 potrzeba zezłomować zeby wybudować taka a6 teraz przednie lampy full led miały nie dostać homologacji w polsce ponoć świeca lepiej niz xenon
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
mieałem na mysli kiedy mi to auto oddasz $$$ jednak te oryginały wyglądają świetnie (felgi)
-
[ALL B6] Skóra od b5 do b6
po niewielkich modyfikacjach pasuje tył z a6 do a4 montowałem juz pare radzy
-
[ALL B5] Nie działa sonda lambda
nie ten dział
-
[ALL B5] Ręce opadaja - 4 (lub 5) awaria skrzyni w ciągu 6 lat
a moze styl jazdy, jak hamujesz silnikiem ? kiedy zmieniasz biegi ,
-
[B6 AVJ] Jak wymienić czujnik położenia pedału sprzęgła?
cos kolo 50zł orginał
-
[B6 ASN] Chwilowy brak mocy mruganie check engine
wg mnie sondy lamda do sprawdzenia, oraz katalizatory, masz 4 sondy u siebie w aucie, reszta bez vaga i dokladnego sprawdzenia parametrów to gdybanie, i cewki wymieniamy wszystkie
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
masz problem mlody z prowadnicami[br]Dopisany: 15 Styczeń 2012, 19:31_________________________________________________ale slicznie wyglada juz autko, to kiedy działamy ?
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
s4 !