Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czaki22

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czaki22

  1. zainteresowanie zerowe nie bede za każdym razem do 12 osob sms-y słał, jesli tu sie nie mozna normalnie porozumiec w sprawie terminu a zawsze byly piatki i 90% ludziom pasowało, watek sie nie rozwija, ludzie go nie odwiedzają można go zamknąć, tak sie kończą spoty w 120 tys mieście, prawie 3 miesiace nic sie niedziało
  2. lada chwila Bart sie wypowie
  3. i jak i jak ? toczy sie juz ? jakie prblemy ? hmm a tak w ogole czemu ten watek jest w jakims dziwnym dziale ?
  4. w etce nie ma go osobno tego plastiku
  5. masz etke bo ja zassales wpisz moj numer czesci i szukaj do swojego pojazdu
  6. no mysl przyszly tydzien zorganizujemy spocika powiedzmy cos kolo piatku
  7. http://allegro.pl/przewod-sprzegla-audi-a4-b6-01-04-8e1721465s-i1734610922.html ja kupiłem to [br]Dopisany: 22 Sierpień 2011, 14:19_________________________________________________8E1721465S a sprawdzic mozna cene tu : http://sklep.gajos.com.pl/sklep/
  8. ja do siebie sprawdzałem ale kupilem na allegro
  9. Dam ci pozniej 163 zl w aso
  10. nie podpi naja bouwazaja ze sa niepotrzebne, a jednek musi byc , sprawdz w blokach najlepiej czy ci dziala
  11. notodziwne bojechalem octavia 2 nowa 700km i srednie spalanie wyszlo 6 litra jazdy do 90kmh
  12. noto tfsi gorsze sa technicznie od zwyklego 1.8t natomiast 1.8 tsi sa dosc dobre i pala jak tdiki,
  13. jak tempomat niedziała to czujnik sprzęgła jest niepodpiety/zle wpiety, u mnie skrzynia skręcona juz z silnikiem bez żadnych przeszkód, dystansu nie trzeba było
  14. moj nowy czakowoz , nawet córka pozwoliła sobie na co nie co http://www.czaki.proste.pl/foto/escort.jpg pojemnosc 1.3 pb skrzynia 5-biegowa naped fwd mody hak ukryty wlacznik rozruchu plany - brak
  15. nie no ja mam bdb dwumas i nowe sprzeglo docisk i lozysko, co do podpory w tdi moze masz inne ja usiebi mam w 1.8t mam to samo
  16. moj koszt to 2500 zł całkowity jak na razie + części eksploatacyjne które od razu wymieniam, skrzynia prawie sprzedana 2700zł wiec jak mnie wyjdzie wszystko 1000 zł dopłaty będzie fajnie
  17. bart naprawde podziwiam cie, szkoda czasu tu wogole na tłumaczeniu czegos komus kto i tak stawia na swoim
  18. czyli ułatwiłem ci temat troszeczkę
  19. to powinno pomoc troche zapisz sobie na dysku
  20. klient kupil dzisiaj u mnie podsufitke do a6c6 a przypuszczacie jakk jest z wysylka tego
  21. heja czy ktorys z was kursuje krakow - gdańsk ? mam pake tzn podsufite do dostraczenia klientowi w gdańsku, place 100zł jesli ktorys bylby chetny i mial mozliwosci dajcie mi znac na PW
  22. napewno sie uda i wyjdziesz na swoje , ja czekam[br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 22:33_________________________________________________i jak kolego leci ?
  23. normalnie nosb to wiesz co robic
  24. cos nie tak musi byc, twojego silnika nie ma z podziałem na automat i manual , patrzyłem w etce , sprawdz numery bloku jak mozesz numer czesci o ile zlokalizujesz taki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.