Treść opublikowana przez czaki22
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
co to znaczy skrzynia wyregulowana jak tam nie ma zadnych mozliwosci regulacji, zapytaj o nowy soft bo ciolki sami nie wiedza ze juz jest cos nowszego niz w samochodzie. ale przynajmniej masz temt z glowy najakis czas
-
Naprawa zatartych wycieraczek
panowie 150zł kosztuje nowy mechanizm febi-ego
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
tiptronic ? zf za dobry jest
-
[INNE] A6 C7 3.0TFSI
ciekawe czy upgrade softu skrzyni robili , podpowiedz im ---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ---------- czesto przyczyna sypania sie skrzyn automatycznych jest soft
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
to jak spotujemy w ten piatek ??? wieczorkiem ? kto chetny
-
Padł po wymianie rozrządu
złe dokrecone, konkretnie złym momentem, i sadze ze to jednak wina mechanika,
-
Wyprostowane felgi alu? Czy nabity w butelkę?
za 300zł nie chciało by mi sie nawet pisac tyle o tym, no chyba ze musiałeś wziaść kredyt
-
Cewka spalona? 1.8T -150KM
wszytskie cewki sie wymienia za jednym razem
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
kontakty odebrane nieodebrane i wybierane zalezy od sterownika jaki masz jak masz wysoki np M Q to spokojnie czyta rns te dane
-
Audi A4 B5 CZIKITA Optycznie RS4 anty chrom .
Nie lubisz chyba siebie bo to auto nie dla Ciebie, pewnie za tanio kupione, zostało strasznie spier....ne, zrobiłeś mu kolorów za wiele, każdy teraz jęzorem miele, a Bóg się zdenerwuje i gradem potraktuje
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
tu juz nie ma spotów wszystscy zabiegani zero czasu
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
nie mam takiej potrzeby
-
Klimatyzacja nie działa
podłącz VAG-a
-
Kierownica multimedialna i Concert III
wiem zjdzie bo juz nie jeden u mnie byl i mu montowałem
-
Kierownica multimedialna i Concert III
przerabiając sobie kosz robisz badziew, nigdy nie zrobisz tak by sie wszystko ładnie zgrywało 150 zł to nie majątek
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
ale co tu modowac
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
ja tez miałem wkładzik
-
[b7 BPG] 2.0 t fsi quattro Abt Recaro S-line Neon Led STAGE 4 Total Custom - 402.9Ps/518.1Nm "SUKCES DONE " !!!
gratki fajny wozek
-
Światła przeciwmgielne jako dzienne
tak spokojnie
-
Światła przeciwmgielne jako dzienne
mało co 15 minut roboty bez ciecia przewodów
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
miałem sd2 w instalacji high i nie bylo zadnego bledu
-
A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
kodowanie jeszcze ---------- Post dopisany at 18:10 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ---------- AudiBoost - What would an Audi A7 wagon/avant look like? Something like this
-
Światła przeciwmgielne jako dzienne
do b6 kup sd2 dzieki niemu po zaplonie swieca dlugie na 20% mocy
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Chodzi ci o spaliny ??? ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ---------- A 60d juz dopisywalem z telefonu z tad sie przestawilo oczywiscie chodzi o canona
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
niestety czekac trzeba do grudnia nowy film Tarntino ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- oczywiscie obowiazkowo PROMETEUSZ - Oficjalny Zwiastun #2 PL [HD] [18.03.12] - YouTube