Treść opublikowana przez czaki22
-
1.8t Q duze spalanie
u mnie trasa od 7 do 8,5 to 7 jazda jak dziadek miasto miedzy 10 a 12 to max srednia na fis ti 9,4 u mnie od 4 miesiecy moc pod 200 podciagnieta seria 163 goni jak powalone, u mnie problemy zspalaniem byly ale po wymianie wszystkich czujnikow cieczy powrocila do normy, przelot 144tys km
-
wymiana foteli brak czarnej wtyczki w fotelu pasażera
podlaczenie da rade spokojnie, masz fotele z wersji angielskiej
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
ja sie pojawie ludziska
-
A4 B7 1,8T 2,0TFSI czy inny ?
w 2.0 tfsi musisz uwazac na napinacz łańcucha łatwiej trafic na zadbany utrzymany egzemplarz, 1,8 turbo prawie nie ma w b7! zaledwie grastka ale jak pisza poprzednicy silnik mało awaryjny , mi sie udało kupić 1,8 t w quattro, owszem byl uderzony ale nie groznie, auto wyszlo 43 tys zł 2005 rok ale jest w pelnej opcji - już przebieg zaledwie 140tys
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
zmiana na pelne bose jest oplacalna dla uszu wielu juz to potwierdziło
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
niedługo sie zmobilizujemy na spocicho ludziska
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
w 2013 zadziałamy
-
Montaż i działanie czujnika jakości powietrza klimatronic
nie ma zadnej sygnalizacji jedynie slyszysz przelaczenie sie klap i zwiekszona wydajnosc wentylatora, to jedyny objaw, po za tym nie czujesz spalin
-
A4 B6 LZ5F by MaxsteRR/Foty środka po czołówce...
max zdrowiej
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
modul kierownicy do zmiany , kodowanie i tyle
-
Problem z tempomatem
cos nie tak chyba, jak nie widzi predkosci ? na tablicy przyzadów tez nie widzi? z kad wie ze nie widzi kto ci tak mowi ???jaki masz modol kierownicy ? jakim softem koduje ? jak bloki mierzone ? jak uruchamiasz tempomat ? ---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:28 ---------- jakie bledy masz w sterowniku silnika ?
-
ESP - Trakcja kilka pytań oraz zakłopotanie
jesli nastepuje zerwanie przyczepnosci to normalne ze auto bedzie słabsze gdyz sterownik abs w duzym skrocie- ogranicza obroty silnika
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
oczywiscie ze działa nawet z f dziala jak nalezy
-
Niedziałające przyciski pilota.
moze jakis kolega ma
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
tal zima to juz jest
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:11 ---------- zmiany
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
umyje i porobię
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
wkrótce jak zapodam zderzak przedni ---------- Post dopisany 10-11-2012 at 08:21 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2012 at 09:16 ---------- w końcu zderzak sline, zdjecia wkrótce
-
[B7 BGB] A4 2.0TFSI Quattro by Stona
wywalasz calkiem je i montujesz zarowke ktora swieci na pomarańczowo a ma biła obudowe , polerowanie kloszy jest na krótka chwile matowieja jeszcze szybciej pozniej, chyba ze masz utwardzacz i lampe UV do ich zabezpieczenia
-
grill S4 B7
kratki inne, spryskiwacze inne, zaslepki inne, kierownica powietrza inna
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Marek ma nowego moda, jak naciśnie manetkę zmiany biegów przy kierownicy partnerka zmienia bieg na wybrany losowo
-
Luzy na kierownicy...
szarpaki jesli juz i tak naprawde to g.. daja, brecha w dłoń i spradzasz
-
Przycisk zdalnego otwierania klapy bagażnika (4E4/4E5)
ja jak mialem b6 padły mi siłowniki wsadziłem jakies inne nawet niewiem z jakiego samochodu prawdopodobnie jakis vw i sie wlasnie klapa tak otwierała samoczynnie, aczkolwiek trzeba bylo stanac dalej od pojazdu
-
[B7 BPW] SKRADZIONA I ODNALEZIONA szczególy str.7!!!
dlaczego nie zapieczaja ludzie aut ? dlaczego sa dane miejscowości usera?, dlaczego jest rejestracja widoczna na foto ?
-
[ALL B7] 1.8 turbo quattro DO SPRZEDANIA str 5
jeszcze nie ale sa odlozone dla mnie rs4 przod i tył