Treść opublikowana przez czaki22
-
1.8t sedan
JA MAM q i jest 6 biegowa silnik bez awarii bez problemowo wszystko, niewiemc zy kolega widzial jakie ceny sa za taki wozek nie wspomne ze wiekszosc to golasy pod 50tys zł podchodza
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
anolgicznie jak te co miales
-
SPOCIKI TARNOWSKIE 26.04.2013r godz. 15 Zapraszamy
najlepiej chyba funpage na fb zrobię wtedy wszyscy będą mieli info na bieżąco codo spotów
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
noto dlaczego kolega mieszkajac tak blisko nie pojawia sie na spotach
-
Czy w B7 jest regulacja kąta pochylenia przedniego koła ?
masakra, w elsie masz rozpiski jakie odległosci po miedzy maja byc , sprawdzic i pozniej bawic sie w jakies prostowanie tylko czego ? gornej podluznicy ? dolnej ? sanki krzywe ?? przeciez by nic nie pasowało, do sprawdzenia jest zwrotnica i wachacze przeciez to podstawa
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
szymeniu a w marcu ci określą pojazdy do z możliwoscia odliczenia vat, i bedziesz musial wstawic blachy zamiast szkla w tylne okna w rs-sie oraz wywalic na stałe kanape przeciez Ci panowie na gorze mysla tak :
-
AUDI A4 B7 AVANT 2007r. 1.9 TDI (BRB)
twoj elektromechanik to kosmita te chinole bedziesz prostowal co pol roku, tylko ori minimalnie to 17 '
-
[ALL B7] A4 1.8T S-line
fotki srodka troche masz do ogarniecia
-
wymiana lamp
rozbite przeznaczone do kasacji sa tak samo zglaszane jak kradzione, testowe nigdy nie sa w systemie
-
wymiana lamp
Pod warunkiem ze sterowmiki maja legalne zrodlo, ze nie byly z aut testowych i pod warunkiem zepojazdy nie mialy byc zezlomowane,
-
Pytanie do znawców komputerów :)
moze chce sprzedac z dyskiem , da sie to zrobic , , musisz sie dowiedziec jaki jest producent dysku i zciagnac soft do zerowania dysku. nic prostszego
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
bardzo fajny wozek, nie cudujesz z zmianami na dziwne graty jak nie ktorzy z kierownicami od niewiadomo czego, ja bym zmienił tylna klape na wersje eu, podobają sie mi fotele z logiem Q az dziwne ze na usa takie szły, szkoda tylko ze dales sie zrobic w bambuko z przednimi lampami jeszcze raz gratki
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
Wojtku, silnik to praktycznie to samo co siedzi w s4 b6, wiec tu problemu zadnego nie bylo , instalacja silnika jest rs4 cale okablowanie , instalacja licznik ecu jest rs4, licznik rs4 kier i modul kier rs4, zostało mce bo sypie bledami za niedlugo bedzie robione, przeszczep zadnego problemu, wszytskie drzwi sa rs4 , przod rs4, tyl caly rs4 , nie mam zdjec z prac ale zrobione profesjonalnie wsyztsko na spawach fabrycznych z tego co wiem to problemów zadnych istotnych nie bylo , kolor to jakies drogie cudo niebieski z gamy shevroleta + modyfikacja, co do felg wlascicielowi takie sie podoba i takie kupil to sa oryginały nowe kupione nawet niebęde pisał ile kosztowały, auto jest do zabawy tarcze trzymaja 15 tys km sprzeglo troche wiecej, szukamy cerami rs4 kompletu do zestawu zawitał rns led taka ciekawostka : b7 ma nizej klamki nic b6
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
wiesz co nie ma co przesadzac 16 litrow miasto nie ma tragedi na trasie 10 normalnie jadac jak go nie krecisz po 4 tys
-
[ B7 BKN] RED DEVIL! Wydech przelot, Projekt 31xPS/6xxNM
kierownica na 3 ramiona, stolki na alcantare lib sline, nizej nizej oraz napewno nie 255 bo 1. do d*py sie prowadzi a 2 za wysoka guma pozatym fajny, nie podobaja mi sie tak zrobione lampy ale to juz kwestia inna kwestia , gratulacje
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
nawet w 50% tego nie słychac jak to ryczy na tym wydechu
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
nowe sredniej jakosci fotki i filmik
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
cos 60 zł kosztuje
-
wysokie obroty na jałowym
bloki mierzone sprawdzic, jak dziala przepustnica , jak działa pedał gazu kto podłączał i sprawdzał bledy oraz czym (jaki interfejs) tak miał moj kolega jak uszkodzony miał elektronikę pedału gazu 3 tys rpm i koniec
-
Faktura Netto przy nip eu dla firm? O co z tym chodzi?
tak bedzie musiała odprowadzic vat
-
B7 na nowy rok
ladna sztuka i sprawdz odrazu skrzynie to jest multitronic, kiedy byl serwis itd
-
przedsmak RS4 :> 3.2FSI by Marb
no raczej pewnie auto teraz wyglada jak wóz młodziezy wiejskiej albo jak rs piećtysiecy
-
Rs4 b7 str 2 filmik + fotki
w dowodzie bedzie rok 2004 to co zostało z oesy to instakacja czesc, zawieszenie dach podloga czesci srodka , rasowe b7 mozna powiedziec
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
hmm chyba pierwsza kostka w vag ktora nie ma oznaczenia
-
Montaż i działanie układu samo poziomowania xenon-ów w Audi A4 B6
domin da sie ale nie ma opisow wyjsc z sterownika , mam tylko mase wprzypadku bixx skretnego co daje 6kombinacji podlaczenia wiec mozna ogarnac, ale narazie zmieniam mce w tym aucie , samopoziom na pozniej zostanie