Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie głupi tylko masz inne priorytety :-) Pamiętaj, że na zlotach zawsze byłbyś tym, który jeździ autem Cymka, to są minusy kupowania aut zrobionych przez kogoś innego :-) Zresztą wszystko zależy od tego, kto czego szuka, ja nie wątpię że to bardzo zadbane auto ale ja już na glebie jeździłem, było fajnie ale teraz szukam normalnego auta, bardziej na rodzinne wyjazdy wakacyjne niż krótki lans po dzielni :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To ta czerwona B5 na allegro? Za 25k? Szczerze to jakbym chciał jeździć takim projektem to wolę kupić serię i sam sobie wymodzić. Ciężko mu będzie sprzedać to auto nawet za dużo niższą cenę. 25k za B5 to hardcore, no chyba że S4 :-)
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Angol? To c**jowo :-/ A już się napalałem :-) No generalnie chcę wrócić do A4 ale jeśli nie znajdę nic fajnego to rozważam też inne opcje :-) Szukam 1.8T w B6 lub B7, myślałem też o 3.0TDI ale jak się naczytałem ile kosztują remonty jeśli się zaczną sypać to dziękuję... W zasadzie to nawet B5 mogę łyknąć jeśli trafi się jakiś wypas w 1.8T ale tylko wersja 180KM w Quattro.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Pany, macie jakieś zaufane warsztaty w Malborku gdzie sprawdzę auto? Ew potrzebuje kogoś z kompem i miernikiem lakieru kto pojedzie tam ze mną obejrzeć auto, oczywiście zapłacę :-) http://allegro.pl/audi-a4-1-8t-190km-orginal-s-line-quattro-igla-i4549645181.html
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zgadza się, nie zauważyłem To Ty też masz swoje forum
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm jakoś od czasu jak mam Leona, czyli prawie dwa lata, udało mi się zawitać kilka razy na spota. Może to nie dużo ale zawsze coś Tymczasem Wy, mimo że macie A4-ki, to jakoś na spota swojego klubu dotrzeć nie możecie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema, jest dziś spot albo inne grupowe ekscesy ?
-
S4 C4 2,2T Quattro
Wypas, bardzo fajna maszyna no i silnik legenda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Tomeks:drunk:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak, dokładnie o tym. Miałem małą przycierkę ale nic strasznego. Kilka rysek na zderzaku, wgniecenie wielkości łokcia na błotniku i pęknięta lampa.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Raczej wina tego, że się przesiadło do mocniejszego auta, poszalało się parę dni, myślało się że już się wszystko ogarnia a potem seacik szybko na ziemię sprowadził Ale dobrze że nic poważnego się nie stało, przyda mi się taki zimny prysznic na rozpaloną łepetynę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Prawda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Wiem wiem, pytałem tylko czy tą S4 2.2T z podpisu czy może jakieś inne Audi na tor wyszykował ---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 11:27 ---------- Kurna piz*nąłem dzis w Peugeota:facepalm: Tragedii nie ma bo lampa pęknięta, lekko błotnik wgnieciony i porysowany lekko zderzak. Bardziej lekka obcierka niż stłuczka nawet... Ale wkurw jest. Ostry łuk + mocne FWD + piasek na asfalcie = bum:kwasny:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tą S4 2.2T ? Przewieziesz nas kiedyś na spocie?
-
Mustang Bullitt
A czy kolega ostatnio w Gdańsku nie był? Dam sobie rękę uciąć, że widziałem kilka razy mustanga w Brzeźnie, parkował zawsze w tym samym miejscu. Nawet kobiecie powiedziałem "patrz to chyba gość od nas z klubu " Piękna maszyna
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No poprzedni wlasciciel bawil sie w lakiernika i zrobil zaprawki na dwóch wgniotkach i rysie na drzwiach. Nie wiem jak można było to tak sp***dolić bedzie trzeba cos pomyslec ale chyba raczej po zimie zeby na wiosne bylo ladnie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm dzis zrobiłem ze 300 klockow z czego ok 200 powoli a ze 100 to latanie po obwodnicy i troche po miescie. średnie z tego wszystkiego wyszło mi ok 11,5 wg fisa. Ale zdaje sobie sprawe ze wynik ratuje te 200 spokojnych kilometrow. Bez tego bedzie pewnie z 15+
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nara
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobre :grin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie no, póki co to zostaną 17", założę większe i znow bede musial zamulac bo dziury Co do koloru to powiem Ci, ze troche sie wahalem ale jak na zywo zobaczylem to mi sie za***iście spodobal
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Póki co mam takie tylko :-) Wypas jak to FR czyli body z cupry, jakieś kubełki, sportowe akcenty z logiem FR wszędzie gdzie się da, czujnik zmierzchu, deszczu, multikiera, tempomat i parę innych bajerów których brakowało mi w moim B6. Plastiki gorsze ale nie jest źle, jak dla mnie coś na poziomie paska B6. Siedzi się fajnie, prowadzi się fajnie a osiągi po przesiadce z 1.9 zapewniają banana na fejsie
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:grin:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A auto już kupiłem, żadna tajemnica, Leon II FR 2.0TFSI. Z Bieńka landów słupskich, Devastation prześwietlił na wylot, wszystko grało to wziąłem
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak, tylko jaja mi ugniata to siodełko, musze poszukac w s-line
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski widziałem dziś w Gdyni Twoją Jettę :-) Fajnie lakier odnowiony, szeroka felga i jakiś typ ok lat 40 za kierą :-)