Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja jeśli nie będę musiał w robocie do późna zostać to też wpadnę.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Alv
-
Gran Turismo 5
Z tym naliczaniem nie do końca jest tak jak piszesz. Ten system ma nagradzać codzienną grę w GT5. I tak pierwszego dnia masz 110%, 130% drugiego, 150% trzeciego, 170% czwartego i w końcu maximum czyli 200% piątego dnia. Ale jest warunek - musisz się logować do gry codziennie. Jeśli któregoś dnia nie zalogujesz się w GT5 to przerwiesz cykl i naliczanie bonusów zacznie się od początku. Działa we wszystkich eventach offline i online.
-
Gaz przestaje się opłacać?
Ale kolega pisał o 1.9 TDI podkręconym na 200 koni :> I tak jak już ktoś wspomniał - w pierwszym poście średnie spalanie TDI powinno wynosić 6-7l/100 a nie 10 Także na dzisiaj bardziej opłaca się bujać turbobajzlem
-
Gran Turismo 5
A dokładnie za tydzień pojawią się płatne DLC. Niestety znów się za***iście zawiodłem i wygląda na to, że nie tylko ja. Ludzie liczyli na tory z poprzednich części i dużą liczbę nowych fajnych wozów. A co dostaniemy? ---Za cenę 4.99$ DWA tory: Spa Francorchamps (ze zmienną pogodą) Kart Space I/II (nocny) ---Za kolejne 7.99$ samochody: Red Bull X2011 Protytpe ’11 Dodge Challenger SRT8 Touring Car Honda CR-Z Touring Car Mazda Roadster Touring Car Mazda RX-7 Touring Car Mitsubishi Lancer Evolution X Touring Car Nissan GT-R R35 Touring Car Nissan Skyline GT-R R33 Touring Car Nissan Skyline GT-R R32 Touring Car Nissan Skyline GT-R R34 Touring Car Subaru Impreza Touring Car Toyota Prius Touring Car Gran Turismo Racing Kart Jr. Gran Turismo Racing Kart 100 Gran Turismo Racing Kart 125 Czyli kolejna porcja aut, które już są w grze w 50 różnych wersjach, teraz dojdzie 51-wsza :> ---Za kolejne 2,99$ dostaniemy paczkę z kombinezami i kaskami (w tym ciuchy ośmiu sławnych kierowców WRC i NASCAR) ---I na koniec za 1,99$ 100 nowych kolorów lakieru. Można też kupić wszystko w jednej mega paczce za 11,99$ ŻAL. Tylko jeden tor godny uwagi, do tego odgrzany kotlet w postaci niewielkiej ilości starych aut i bzdety typu wdzianka i kolorki. Nosz kur.wa od razu widać, że to tylko skok na kasę, liczyłem na coś naprawdę konkretnego a tu taki zonk.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Hmm przy 96tys km wymieniany dwumas? Trochę szybko, ciekawe kto nim jeździł :> Może to by tłumaczyło niski przebieg - auto ciągle w naprawie stało albo było walone (może dlatego wygląda jakby był wczoraj złożony ) A na poważnie - jeśli jest w takim super stanie jak opisują w ogłoszeniu to może i warte tych 38tys ale mimo wszystko ja bym tyle już za B6 nie dał. Chyba że w full opcji z s-linem. Srebrny kolor ujdzie ale quattro w 1.9 to dla mnie minus, ten silnik jest za słaby do tego napędu Ale musi być gdzieś haczyk, zawsze jest, taki ideał sprzedałby się w kilka godzin. Albo coś z nim nie gra albo właściciel nie chce negocjować ceny i wszystkich chętnych za 30tys odprawia z kwitkiem
-
Fotoradary - Sprawdź czy zrobiło Ci fotkę.
Też się dałem wkręcić, jak zobaczyłem dwa wykroczenia to aż zimny pot mnie oblał
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Kolejna recka Forzy 4 ale w odróżnieniu od tej, którą wkleił Flyer, na Gry-Online autor pisze, że nie jest w stanie wskazać zwycięzcy w pojedynku FM4 vs GT5 a auta premium w GT5 są jednak trochę ładniejsze. http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=7804 Mi tam bez różnicy, obie gry są ładne i obie są miodne. Posiadaczom klocków zazdroszczę FM4 i z chęcią bym ją pomęczył
-
Gran Turismo 5
Ale trzeba dodać, że ten widok ze środka jest bardzo ubogi i nie wygląda jak wnętrze aut premium: http://www.gtplanet.net/gt5-spec-2-0-dlc-details-standard-car-interiors-replay-controls-new-cars-new-tracks-more/gran-turismo-5-spec-2-screenshots4/ http://www.gtplanet.net/gt5-spec-2-0-dlc-details-standard-car-interiors-replay-controls-new-cars-new-tracks-more/gran-turismo-5-spec-2-screenshots5/ http://www.gtplanet.net/gt5-spec-2-0-dlc-details-standard-car-interiors-replay-controls-new-cars-new-tracks-more/gran-turismo-5-spec-2-screenshots6/ Szczególnie widać to na pierwszy screenie Dodanie nowych opcji bardzo mnie cieszy :> ale brak nowych torów i w zasadzie 0 nowych aut, bo odmian GTRa w grze już jest sporo, NASCAR też jest. No i liczyłem na upgrade standardowych bryczek do premium, przynajmniej części z nich. Zobaczymy co zrobili z AI, może w końcu przeciwnicy zaczną popełniać jakieś błędy częściej niż raz na 10 wyścigów Generalnie ja się zawiodłem. Miała być rewolucja a jest tylko patch + 12 odgrzanych aut Może DLC uratuje sytuacje, podobno mają w nim być nowe auta i trasy. Ale wolę się już nie napalać :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sprzedaj w cholerę :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew: Dzięki za spota :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, myślisz że jest jakiś haczyk w tych ori wahaczach za 1200 z działu sprzedam?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Aaa to spoko :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A gdzie Ty jeździsz na te spoty bo ja Ciebie jeszcze nie widziałem
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
za***isty trailer Jutro światowa premiera, nie mogę się doczekać recenzji :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Podobno narzekają, że 2.0T olej bierze ale dokładnie nie wiem bo się nigdy tym silnikiem nie interesowałem :> Ale jakbym kupował A4 to brałbym pod uwagę tylko 2.0T lub 3.0TDI :> Ew możesz poszukać 1.8T bo też były w B7. No i amerykańców to powinnaś w carfaxie sprawdzić, czy nie są po dużych dzwonach. Niestety sporo 2.0T na rynku pochodzi z US a wieść gminna niesie, że auta marek europejskich robione na rynek USA mają materiały gorszej jakości, co szczególnie widać przy dużych przebiegach. Ale jak znajdziesz zadbany i bezwypadkowy egz to nie patrz czy US czy EUR tylko bierz zanim Ci go sprzątną Na oględziny możesz na spota wpaść, to przy okazji Łepski właścicielowi na fejsa wejdzie żeby sprawdzić czy to porządny gość czy oszust
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja od wczoraj pogrywam w Driver:San Francisco. Całkiem przyjemna gierka, coś jakby GTA ale z naciskiem na jazdę (zresztą i tak nie można wychodzić z auta), ładna grafika i modele samochodów, sporo misji i zadań pobocznych, więc nudzić się nie można :> Model jazdy typowo zręcznościowy, dokładnie taki jak w starych Driverach :> czasem potrafi wkurzyć, bo auta zbyt łatwo wpadają w poślizg i palą gumę co czasem przeszkadza w pościgu lub wyścigu. Kilka nowych i ciekawych rozwiązań - np shift, który pozwala "w biegu" przesiadać się do innych aut. Podsumowując - jak ktoś lubił Drivery (1 i 2, bo reszta to chłam), to będzie zadowolony bo to powrót do korzeni :> A jeśli ktoś nigdy nie miał styczności z tą serią ale lubi widowiskowe pościgi, fajne fury i wartką akcję - też powinien zagrać.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to coś musiało się zj***ć albo majstrowałeś przy fotkach :> Mniejsza z tym, nie był obraźliwy :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek, znów na fejsie mój komentarz usunąłeś ;( Prawda w oczy kole
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie, zakola są od kobiecych ud Jestem mistrzem patelni... bo oglądałem gotuj z Kuroniem :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A ja myślę, że jeśli byś jej używał tylko do zmiany biegów to też by była w super stanie
-
2006 VOLVO VN 780. Dom na kółkach.
Wszystkiego najlepszego, sto lat
-
Nowy przepis, 30 km/h w terenie zabudowanym ?
Gdzieś mi się obiło o uszy, że to nie chodzi o teren zabudowany ale o miejsca gdzie dotąd było 20 km\h, więc chcą limit podnieść. Zresztą nawet ktoś wspomniał o tym w komentarzach pod artykułem.
-
Gran Turismo 5
Dobry pomysł, ja też po przerwie na kilka innych tytułów wróciłem ostatnio do GT5 więc się piszę na jakiś wieczór online