Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Piękne Ale obniż jeszcze
  2. Dziś chwilę po 19-tej, w na światłach obok Fashion House przy trójmiejskiej obwodnicy obtrąbiłem zielone B5 CBY **HS z ramkami klubowymi. Stałem za nim czarnym paskiem ale pokazałem kartę klubową przez szybę Pozdro dla kierownika
  3. Ładnie [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 19:07_________________________________________________ Też ładnie ale na lewym błotniku widzę kupę szpachli. Lepiej wymień na jakiś inny, który nie miał przygód. A ten stary mogę odkupić
  4. Bardzo fajny, zacne koło
  5. Dzwoniłem i nie ma. Pojeżdżę kilka dni z tym pogniecionym a jak nie znajdę nic w idealnym stanie to wezmę jakiś do poprawek i pomaluję.
  6. Brawo Aha i Alona - nie kopcisz
  7. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi
  8. Maciek80 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie czy progi zewnętrzne do B6 i B7 są takie same? I czy te od avanta pasują do sedana? Wydaje mi się że tak ale wolę się upewnić
  9. Czarne lampy przód kox, całe auto kox ale tylne lampy lepsze były czarne
  10. Okaże się jutro lub w poniedziałek jak Olo zrobi oględziny. Próg jeszcze ale to drobnostka, może nie będzie źle bo to przy 20km/h gdzieś się stało.
  11. Mam ale gadaliśmy o tym i nie ma pod co podczepić... Nawet dziury nie było w pobliżu.
  12. Koło a 15min wcześniej byłem na stacji na szarpakach bo coś zaczęło tłuc i gość ogladał i oglądał, w końcu powiedział że nic nie widzi niepokojącego i że wszystko ok. Po szarpakach ustało ale stwierdziłem, że podjadę do Ola jeszcze. W drodze raz ciszej raz głośniej, czsami spokój. Myślałem, że to hamulce ale jak już było naprawde źle to akurat nie było gdzie zjechać... Chciałem dojechać do zatoczki ale zabrakło kilkuset metrów. Dobrze że wolno jechałem bo pierwsze drgania pojawiły się wczoraj jak leciałem 140-160 obwodnicą
  13. Nie ściągnąłem. Byłem gwintem pokręcić ale cholernie opornie idzie i boję się że auto zrzucę z lewarka jak będę tak szarpał. Jadę do Ola podnieść bo nie mam warunków ani sprzętu odpowiedniego A co do hamowania, to teraz na glebie to rzeczywiście sam silnik wystarcza bo poruszam się z takimi prędkościami że szok. Pech... Koła ostatni raz ruszane na wiosnę i dokręcone pneumatem. Więc to na pewno nie to. Myślę, że na VW Manii jakiś *&^%%$ dowcipniś mi poluzował śruby. Działy się tam takie rzeczy, że wcale mnie to nie dziwi.
  14. Oto co dziś znalazłem na necie :-) Myślałem, że max co wchodzi do tej budy to 20" ale okazuje się, że można więcej Chociaż wg mnie to zbyt duże koło i nie wygląda za dobrze ale co kto lubi :> Wrzucam jako ciekawostkę, ponieważ widziałem już kilka wątków z pytaniem ile cali wchodzi do B6/B7
  15. Jadę dziś sobie przez orunię a tam Wypsiu z przeciwka. W pierwszej chwili myślałem że mam omamy Ale potem mi się przypomniało jak mówiliście że przyjeżdża
  16. Już działa ale Hamilton wyprzedził Vettela i nie widziałem tej akcji ehh
  17. Kur.wa mi też wysiadł polsat
  18. Oblukana na VW MANII, jest super tylko te felgi z BMW...
  19. RH to bardzo dobra firma, jeśli Ci się podobają to bierz Tyle że jak wspomniał Zeppelin to nie są ori Audi.
  20. :wallbash:
  21. Avus najlepszy, rs4 i rs6 to już co drugie audi na każdej wsi ma
  22. Najlepszego Resztek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.