Treść opublikowana przez Maciek80
-
Audi B4 1Z - RH ZW1 - us/japan - bixenon Q7
Piękne Ale obniż jeszcze
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
No w końcu te osłony
-
Spotkania na drodze
Dziś chwilę po 19-tej, w na światłach obok Fashion House przy trójmiejskiej obwodnicy obtrąbiłem zielone B5 CBY **HS z ramkami klubowymi. Stałem za nim czarnym paskiem ale pokazałem kartę klubową przez szybę Pozdro dla kierownika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ładnie [br]Dopisany: 13 Sierpień 2011, 19:07_________________________________________________ Też ładnie ale na lewym błotniku widzę kupę szpachli. Lepiej wymień na jakiś inny, który nie miał przygód. A ten stary mogę odkupić
-
[INNE] [VW Golf Mk4 GTI 1.8T+] by Yuri22
Bardzo fajny, zacne koło
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dzwoniłem i nie ma. Pojeżdżę kilka dni z tym pogniecionym a jak nie znajdę nic w idealnym stanie to wezmę jakiś do poprawek i pomaluję.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Brawo Aha i Alona - nie kopcisz
-
B6 DIVISION
Dzięki wielkie za szybkie odpowiedzi
-
B6 DIVISION
Panowie czy progi zewnętrzne do B6 i B7 są takie same? I czy te od avanta pasują do sedana? Wydaje mi się że tak ale wolę się upewnić
-
USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...
Czarne lampy przód kox, całe auto kox ale tylne lampy lepsze były czarne
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Okaże się jutro lub w poniedziałek jak Olo zrobi oględziny. Próg jeszcze ale to drobnostka, może nie będzie źle bo to przy 20km/h gdzieś się stało.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam ale gadaliśmy o tym i nie ma pod co podczepić... Nawet dziury nie było w pobliżu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Koło a 15min wcześniej byłem na stacji na szarpakach bo coś zaczęło tłuc i gość ogladał i oglądał, w końcu powiedział że nic nie widzi niepokojącego i że wszystko ok. Po szarpakach ustało ale stwierdziłem, że podjadę do Ola jeszcze. W drodze raz ciszej raz głośniej, czsami spokój. Myślałem, że to hamulce ale jak już było naprawde źle to akurat nie było gdzie zjechać... Chciałem dojechać do zatoczki ale zabrakło kilkuset metrów. Dobrze że wolno jechałem bo pierwsze drgania pojawiły się wczoraj jak leciałem 140-160 obwodnicą
-
[B6 AVF] praca w toku:-)
Nie ściągnąłem. Byłem gwintem pokręcić ale cholernie opornie idzie i boję się że auto zrzucę z lewarka jak będę tak szarpał. Jadę do Ola podnieść bo nie mam warunków ani sprzętu odpowiedniego A co do hamowania, to teraz na glebie to rzeczywiście sam silnik wystarcza bo poruszam się z takimi prędkościami że szok. Pech... Koła ostatni raz ruszane na wiosnę i dokręcone pneumatem. Więc to na pewno nie to. Myślę, że na VW Manii jakiś *&^%%$ dowcipniś mi poluzował śruby. Działy się tam takie rzeczy, że wcale mnie to nie dziwi.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)
Oto co dziś znalazłem na necie :-) Myślałem, że max co wchodzi do tej budy to 20" ale okazuje się, że można więcej Chociaż wg mnie to zbyt duże koło i nie wygląda za dobrze ale co kto lubi :> Wrzucam jako ciekawostkę, ponieważ widziałem już kilka wątków z pytaniem ile cali wchodzi do B6/B7- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jadę dziś sobie przez orunię a tam Wypsiu z przeciwka. W pierwszej chwili myślałem że mam omamy Ale potem mi się przypomniało jak mówiliście że przyjeżdża- F1, Rajdy i Motorsport
Już działa ale Hamilton wyprzedził Vettela i nie widziałem tej akcji ehh- F1, Rajdy i Motorsport
Kur.wa mi też wysiadł polsat- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Oblukana na VW MANII, jest super tylko te felgi z BMW...- [ALL] Od jakiego modelu są te felgi
RH to bardzo dobra firma, jeśli Ci się podobają to bierz Tyle że jak wspomniał Zeppelin to nie są ori Audi.- YouTube - filmy warte obejrzenia
:wallbash:- [B6 AWX] Work in progress...
Avus najlepszy, rs4 i rs6 to już co drugie audi na każdej wsi ma- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego Resztek- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego - [ALL B6/B7] 22" w B6/B7 ? Da radę :-)