Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty Kościerzyna
Pewnie Józek726 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_ajm_avant_na_fulllll-t127931.0.html
-
Odp: [B5 APS] Moja Audi A4 Body "S4" >>> Kilka nowych fotek str.15 :)
Nieeee, zostaw folię, robi mega robotę Szkoda, że u nas lamin-x nie ma przedstawicielstwa
-
[ALL B5] Majne audi :)
Stan aktualny jest chyba na tej focie niżej ale niestety nie działa powiększenie.
-
[B6 AVF] B6 Quattro by Prince
Super autko Witamy i zapraszamy na gdańskie grillo-spoty
-
[ALL] PILNIE!!! czy to są oryginały Ronala?
Oczywiście, to są ori. Ronal made in Poland to nic nowego http://www.ronal.pl/HauptseiteFelgen/Standorte/ - menu po lewej, Polska
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
Fajna furka Miejsca pewnie 10x tyle co w B5 a na tylnej kanapie w końcu można zaszaleć z babeczką bez obaw o tapicerkę Tylko jedno ale - to nie rekin, jeśli chodzi o 7er to E23 to rekin, przynajmniej wg mnie
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
Koła super, lepsze wg mnie niż avusy
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Szkoda, mogliśmy zrobić mini spota z Rdzewkiem i Bieńkiem
-
[ALL] Spawanie felg
Jeżdżę na spawanej feldze już drugi sezon. Codziennie do pracy/z pracy prędkości 140+, jak mam dobry humor to i 200+ (drogi szybkiego ruchu) i nic się nie dzieje. Jak już napisano wyżej - dobrze wykonany spaw jest bardziej wytrzymały niż oryginalna powierzchnia. Jeśli kiedyś pęknie mi felga to bez oporów oddam ją do spawania.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No właśnie, tak myślałem że są juwenalia bo wczoraj po 23 bujałem się grunwaldzką i od cholery pijanych lumpów a parkingi pod MM i Castoramą całe zawalone
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Te to widziałem już wiele razy, marzenie Ale ta cena jest jak kubeł zimnej wody Dolicz do tego opony i zrobi sie 5-6 tysi
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie. Wygrzebałem trochę fotek B6-tek z tym wzorem i średnio mi się to widzi w 18". Wolę zostać przy 19" a jeśli już miałbym zmienić na rozmiar mniejsze to dla naprawdę kozackiej felgi. A te w 18" są tylko fajne Zresztą wcoraj pojawiły się na allegro takie cudeńka http://moto.allegro.pl/lorinser-rsk-2-skrecane-18-cali-i1633592005.html Ale 8" to zbyt wąskie a szerszych rantów do nich to chyba w PL nie ma.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co ta hoopcola robi z ludzmi...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [ALL B6] Którą stację 1 DIN wybrać?
No tak, tyle że jak już napisałem - nie chcę RNS-E, jego możliwości są bardzo ubogie w porównaniu do stacji multimedialnych dostępnych w podobnej cenie. Poza tym nie ma bardzo ważnych dla mnie opcji - "mute" oraz "pause" Ale ja nie szukam radia tylko jakiejś stacji multimedialnej, na której prócz słuchania muzy można też oglądać filmy.- [ALL B6] Którą stację 1 DIN wybrać?
Przymierzam się do wymiany fabrycznego radia na coś fajniejszego, nie chcę jednak wymieniać gratów i montować 2-din, więc w grę wchodzi tylko 1-din. Niestety nie znam się na car-audio stąd moja prośba o pomoc w wyborze. Interesuje mnie coś w cenie do 2 tyś zł, fajnie jakby miało navi. Póki co zainteresowały mnie te modele: 1. http://allegro.pl/clarion-vz401e-vz-401-e-montaz-gratis-gdansk-pbcar-i1621673779.html - w sumie tylko dlatego, że to Clarion, więc wychodzę z założenia że pewnie jakość wykonania i oferowane możliwości są całkiem, całkiem (chociaż cudów się nie spodziewam bo to nie topowy model), poza tym coś mi świta że gdzieś czytałem, że to całkiem udany model w tym przedziale cenowym. 2. http://allegro.pl/peiying-py9904-7-cali-gps-sd-usb-aux-dvd-raty-i1611506508.html - słyszałem sporo dobrych opinii o tej firmie, duży + za navi obsługującą AUTO MAPĘ. Proszę o opinie i ewentualnie inne propozycje, dzięki z góry- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
chyba nudzi się chłopakom chyba nudzi się chłopakom chyba nudzi się chłopakom- [B6 BBK] S4 Cabrio, nowe fotki (po myciu :-))
No są- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Łeee a ja myślałem, że to daily driven A pocieszałem się, że nie tylko ja jestem na tyle popier@#$% żeby na glebie jeździć po trójmieście, gdzie mamy najgorsze drogi w Polsce Rozczarowałeś mnie- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Tak, Bieniek nie omija dziur w asfalcie tylko zalicza wszystkie jak leci. Dla niego to i 17" za dużo. Tu 13" to max i silnik 1.0 w gazie najlepiej- [B6 AVF] Jaki wzrost spalania przy zmianie na 225/40R18?
Jest normalny, mam podobnie, spalanie wyższe o ok 1l przy przesiadce z zimowych 16" na letnie, także nic się nie martw- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Stawiam na 3.0 tedei- [B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
Grubo A gdzie renowację felg robiłeś? - [ALL B6] Którą stację 1 DIN wybrać?