Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Maciek80 odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    Pewnie Józek726 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_ajm_avant_na_fulllll-t127931.0.html
  2. Nieeee, zostaw folię, robi mega robotę Szkoda, że u nas lamin-x nie ma przedstawicielstwa
  3. Stan aktualny jest chyba na tej focie niżej ale niestety nie działa powiększenie.
  4. Super autko Witamy i zapraszamy na gdańskie grillo-spoty
  5. Oczywiście, to są ori. Ronal made in Poland to nic nowego http://www.ronal.pl/HauptseiteFelgen/Standorte/ - menu po lewej, Polska
  6. Fajna furka Miejsca pewnie 10x tyle co w B5 a na tylnej kanapie w końcu można zaszaleć z babeczką bez obaw o tapicerkę Tylko jedno ale - to nie rekin, jeśli chodzi o 7er to E23 to rekin, przynajmniej wg mnie
  7. Koła super, lepsze wg mnie niż avusy
  8. Szkoda, mogliśmy zrobić mini spota z Rdzewkiem i Bieńkiem
  9. Jeżdżę na spawanej feldze już drugi sezon. Codziennie do pracy/z pracy prędkości 140+, jak mam dobry humor to i 200+ (drogi szybkiego ruchu) i nic się nie dzieje. Jak już napisano wyżej - dobrze wykonany spaw jest bardziej wytrzymały niż oryginalna powierzchnia. Jeśli kiedyś pęknie mi felga to bez oporów oddam ją do spawania.
  10. No właśnie, tak myślałem że są juwenalia bo wczoraj po 23 bujałem się grunwaldzką i od cholery pijanych lumpów a parkingi pod MM i Castoramą całe zawalone
  11. Te to widziałem już wiele razy, marzenie Ale ta cena jest jak kubeł zimnej wody Dolicz do tego opony i zrobi sie 5-6 tysi
  12. Nie. Wygrzebałem trochę fotek B6-tek z tym wzorem i średnio mi się to widzi w 18". Wolę zostać przy 19" a jeśli już miałbym zmienić na rozmiar mniejsze to dla naprawdę kozackiej felgi. A te w 18" są tylko fajne Zresztą wcoraj pojawiły się na allegro takie cudeńka http://moto.allegro.pl/lorinser-rsk-2-skrecane-18-cali-i1633592005.html Ale 8" to zbyt wąskie a szerszych rantów do nich to chyba w PL nie ma.
  13. Co ta hoopcola robi z ludzmi...
  14. No tak, tyle że jak już napisałem - nie chcę RNS-E, jego możliwości są bardzo ubogie w porównaniu do stacji multimedialnych dostępnych w podobnej cenie. Poza tym nie ma bardzo ważnych dla mnie opcji - "mute" oraz "pause" Ale ja nie szukam radia tylko jakiejś stacji multimedialnej, na której prócz słuchania muzy można też oglądać filmy.
  15. Przymierzam się do wymiany fabrycznego radia na coś fajniejszego, nie chcę jednak wymieniać gratów i montować 2-din, więc w grę wchodzi tylko 1-din. Niestety nie znam się na car-audio stąd moja prośba o pomoc w wyborze. Interesuje mnie coś w cenie do 2 tyś zł, fajnie jakby miało navi. Póki co zainteresowały mnie te modele: 1. http://allegro.pl/clarion-vz401e-vz-401-e-montaz-gratis-gdansk-pbcar-i1621673779.html - w sumie tylko dlatego, że to Clarion, więc wychodzę z założenia że pewnie jakość wykonania i oferowane możliwości są całkiem, całkiem (chociaż cudów się nie spodziewam bo to nie topowy model), poza tym coś mi świta że gdzieś czytałem, że to całkiem udany model w tym przedziale cenowym. 2. http://allegro.pl/peiying-py9904-7-cali-gps-sd-usb-aux-dvd-raty-i1611506508.html - słyszałem sporo dobrych opinii o tej firmie, duży + za navi obsługującą AUTO MAPĘ. Proszę o opinie i ewentualnie inne propozycje, dzięki z góry
  16. chyba nudzi się chłopakom chyba nudzi się chłopakom chyba nudzi się chłopakom
  17. Łeee a ja myślałem, że to daily driven A pocieszałem się, że nie tylko ja jestem na tyle popier@#$% żeby na glebie jeździć po trójmieście, gdzie mamy najgorsze drogi w Polsce Rozczarowałeś mnie
  18. Tak, Bieniek nie omija dziur w asfalcie tylko zalicza wszystkie jak leci. Dla niego to i 17" za dużo. Tu 13" to max i silnik 1.0 w gazie najlepiej
  19. Jest normalny, mam podobnie, spalanie wyższe o ok 1l przy przesiadce z zimowych 16" na letnie, także nic się nie martw
  20. Stawiam na 3.0 tedei
  21. Grubo A gdzie renowację felg robiłeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.