Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Aj tam, aj tam, nie chcesz być pierwszym w swoich okolicach który będzie woził kartofle i cegły paskiem na 19" i airride?
  2. Czekamy aż ty się popiszesz Ja to z przymrużeniem oka pisałem Lepiej nie umiem [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 11:45_________________________________________________ Na spocie mówili że Kacza swojego glebowoza sprzedaje
  3. Ale koślawa wizytówka
  4. No to teraz jesteś postrachem trójmiejskich ulic jak MAD MAX
  5. Bieniek podobno jakiemuś kierowcy całusa posłałeś i gość był w takim szoku, że wj.ebał się w barierki
  6. No no ale dzisiaj ludzi było, jak za starych dobrych czasów Lodówa fajnie wygląda Twoja polówka w akcji I mruczy też nieźle
  7. Łepski najlepszego staruchu
  8. No ja też koło 19 będę
  9. Sto lat Fazy!!! Przyjedź w końcu na spota
  10. To Łepski nabił bo siedzi tu i tam po 24h/dobę
  11. Tak jak Tomeks mówi i powinno być dobrze Dopiero w Gdańsku będzie sporo wężykowania jak poznasz nasze koleiny, dziury łaty i przebudowy przed euro
  12. Ale dziś piękne, nowiutkie RS6 w sedanie na gdyńskich blachach widziałem Chociaż myślałem, że lepiej idzie bo podczas postoju na światłach szliśmy równo a nawet wysunąłem się do przodu o kilka cm.
  13. Widziałem dziś pod Gdańskiem identyczne A4, GB blachy, srebrny avant w s-linie i myślałem że to Ty Był na 17" s-line ale Ty też takie masz na fotach to myślałem, że na nasze PL drogi założyłeś . Wszedłem tu żeby zapytać ale widzę że kilka postów wcześniej napisałeś że będziesz w PL dopiero w kwietniu 2012 :> Także masz sobowtóra na wyspach
  14. Całe forum zagłosuje, linie otworzą nowe połączenie przekonane że będzie popularne i dochodowe a potem się okaże że tylko Wypsiu nim lata
  15. Generalnie tylko w środy ale zdarzają się też jakieś wypady typu ognisko u Gilona, kulig itp itd. Ewentualnie raz na ruski rok jakiś spontan na skwerze w gdyni np. Ale na spotach jak ludzie i pogoda dopiszą to bywa, że siedzimy do późnego wieczora więc nawet jak o 20 skończysz to spokojnie możesz wpadać. Chociaż na wszelki wypadek dobrze jest się upewnić dzwoniąc do stałych bywalców czyli Łepskiego lub Bieńka
  16. Na ktora sie dzis zwalamy do Ola?
  17. na to wygląda :>
  18. Siemka, spotykamy się w każdą środę w klubowym warsztacie - http://az.gda.pl/kontakt.html A co do godziny to ludzie zjeżdżają się ok 19. Aha no i jak masz ochotę to weź sobie coś na grilla
  19. Miło było poznać To rozumiem że teraz będziesz już stałym bywalcem u Ola
  20. Ja kupiłem sobie wczoraj PS Move i 2 gry: Sports Champions i The Fight. Czempionsi fajni, szczególnie walki gladiatorów są za***iście miodne :> A The Fight ? Uuuuu kilka ostrych walk i prawie na zawał zszedłem Zabawa przednia chociaż ciosy są mniej precyzyjne niż w gladiatorach. No i na dłuższe posiedzenie z The Fight kondycję to trzeba mieć zajebistą, w innym przypadku co chwila zadyszka
  21. Chce ktoś ps2 do popykania? Wersja slim, 2 pady, kamerka Eye Toy + 11 gier (w tym God of War, Gran Turismo 4, Soul Calibur 3, Fight Night Round 3, PES, WRC 3, Killzone). Ocfzywiście 100% sprawne Wystawiłem konsolę z kamerką i grą Eye Toy Sports za 199 zł i 10 gier za kolejne 199zł ale Wam mogę oddać za... no nie wiem... 333 zł No chyba że Bieniek będzie chciał to cena ta sama ale w ojro
  22. Ja od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 :> I póki co to tłukę nieśmiertelne Gran Turismo 5 a dziś dokupiłem Red Dead Redemption i Fifę 10 (była w promocji za 19.90 ). Wrażenia jak najbardziej pozytywne, FIFA 10 na konsoli to rzeczywiście zupełnie inna (lepsza) gra niż wersja PC.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.