Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Aj tam, aj tam, nie chcesz być pierwszym w swoich okolicach który będzie woził kartofle i cegły paskiem na 19" i airride?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Czekamy aż ty się popiszesz Ja to z przymrużeniem oka pisałem Lepiej nie umiem [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 11:45_________________________________________________ Na spocie mówili że Kacza swojego glebowoza sprzedaje
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale koślawa wizytówka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to teraz jesteś postrachem trójmiejskich ulic jak MAD MAX
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieniek podobno jakiemuś kierowcy całusa posłałeś i gość był w takim szoku, że wj.ebał się w barierki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No no ale dzisiaj ludzi było, jak za starych dobrych czasów Lodówa fajnie wygląda Twoja polówka w akcji I mruczy też nieźle- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Łepski najlepszego staruchu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No ja też koło 19 będę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Sto lat Fazy!!! Przyjedź w końcu na spota- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
to chu.jowo- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
To Łepski nabił bo siedzi tu i tam po 24h/dobę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tak jak Tomeks mówi i powinno być dobrze Dopiero w Gdańsku będzie sporo wężykowania jak poznasz nasze koleiny, dziury łaty i przebudowy przed euro- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale dziś piękne, nowiutkie RS6 w sedanie na gdyńskich blachach widziałem Chociaż myślałem, że lepiej idzie bo podczas postoju na światłach szliśmy równo a nawet wysunąłem się do przodu o kilka cm.- Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
Widziałem dziś pod Gdańskiem identyczne A4, GB blachy, srebrny avant w s-linie i myślałem że to Ty Był na 17" s-line ale Ty też takie masz na fotach to myślałem, że na nasze PL drogi założyłeś . Wszedłem tu żeby zapytać ale widzę że kilka postów wcześniej napisałeś że będziesz w PL dopiero w kwietniu 2012 :> Także masz sobowtóra na wyspach- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Całe forum zagłosuje, linie otworzą nowe połączenie przekonane że będzie popularne i dochodowe a potem się okaże że tylko Wypsiu nim lata- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Generalnie tylko w środy ale zdarzają się też jakieś wypady typu ognisko u Gilona, kulig itp itd. Ewentualnie raz na ruski rok jakiś spontan na skwerze w gdyni np. Ale na spotach jak ludzie i pogoda dopiszą to bywa, że siedzimy do późnego wieczora więc nawet jak o 20 skończysz to spokojnie możesz wpadać. Chociaż na wszelki wypadek dobrze jest się upewnić dzwoniąc do stałych bywalców czyli Łepskiego lub Bieńka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Na ktora sie dzis zwalamy do Ola?- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
na to wygląda :>- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siemka, spotykamy się w każdą środę w klubowym warsztacie - http://az.gda.pl/kontakt.html A co do godziny to ludzie zjeżdżają się ok 19. Aha no i jak masz ochotę to weź sobie coś na grilla- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Miło było poznać To rozumiem że teraz będziesz już stałym bywalcem u Ola- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja kupiłem sobie wczoraj PS Move i 2 gry: Sports Champions i The Fight. Czempionsi fajni, szczególnie walki gladiatorów są za***iście miodne :> A The Fight ? Uuuuu kilka ostrych walk i prawie na zawał zszedłem Zabawa przednia chociaż ciosy są mniej precyzyjne niż w gladiatorach. No i na dłuższe posiedzenie z The Fight kondycję to trzeba mieć zajebistą, w innym przypadku co chwila zadyszka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Chce ktoś ps2 do popykania? Wersja slim, 2 pady, kamerka Eye Toy + 11 gier (w tym God of War, Gran Turismo 4, Soul Calibur 3, Fight Night Round 3, PES, WRC 3, Killzone). Ocfzywiście 100% sprawne Wystawiłem konsolę z kamerką i grą Eye Toy Sports za 199 zł i 10 gier za kolejne 199zł ale Wam mogę oddać za... no nie wiem... 333 zł No chyba że Bieniek będzie chciał to cena ta sama ale w ojro- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem PS3 :> I póki co to tłukę nieśmiertelne Gran Turismo 5 a dziś dokupiłem Red Dead Redemption i Fifę 10 (była w promocji za 19.90 ). Wrażenia jak najbardziej pozytywne, FIFA 10 na konsoli to rzeczywiście zupełnie inna (lepsza) gra niż wersja PC. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia