Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek80

  1. Jak już będziesz sprzedawał na części to biorę przedni zderzak, już Ci zresztą mówiłem :>
  2. Maciek80 odpowiedział(a) na tytyryty temat w Inne marki
    Popieram Gilona, felga za***ista
  3. Robimy dziś spota na skwerze? :gwizdanie: EDIT: Albo lepiej nie, zapomniałem że Gdańsk rozkopali... No i znalazłem browary w lodówce [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2011, 18:00_________________________________________________No i co tu taka cisza?
  4. To nie jest Keskin KT5 Wystarczy uważniej popatrzeć na fotkę i nie chodzi mi wcale o wielkość rantów. Kształt otworów też jest inny. Generalnie taki wzór ma w swojej ofercie wiele firm, zarówno tych renomowanych (Keskin np.) jak i firmy-krzaki I dam sobie rękę uciąć, że na zdjęciu to właśnie jakaś podróba. A co do wzoru, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wydaje mi się że to pomysł firmy MAE. Niestety MAE w tym wzorze to niesamowity rarytas osiągający niesamowite ceny.
  5. W przyszłym miesiącu chcemy Cie widzieć w TOP5, bo tych pierwszych trzech to nie pykniesz
  6. Coś mało postów masz jak na tyle dni I tak, wiem że tu nie nalicza
  7. A gdzie dziś spot i o której? Może uda mi się wyrobić z czasem
  8. Nie ma żółtych, lipa
  9. Trzeba było jechać z nami
  10. Ja mam filmik z pierwszej popijawy, tuż po przyjeździe :> niedługo zapodam. A foty to pewnie Lukasera wrzuci.[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 19:34_________________________________________________
  11. Dzięki za zlot, było za***iście Kto nie był niech żałuje
  12. Żeby wątek utrzymać przy życiu
  13. Ok to w końcu gdzie i o której się jutro ustawiamy? GILI najlepszego
  14. Tak już się przyjęło na świecie, że caps to krzyk i nie jest to dobrze postrzegane przez internautów
  15. w Sobotę może uda mi się przyjechać :gwizdanie: chicken
  16. Rdzewek a Ty jedziesz do Jarosławca?
  17. http://allegro.pl/lorinser-rsk-2-19-skrecane-polerowane-i1506261782.html
  18. A co chcesz wziąć? Bo ja sam nie wiem, są piękne ale po kilka pęknięć na trzech felgach...
  19. Antonio parowo, szkoda ze na zlot nie jedziesz. Na spoty to pierwszy skrzykuje a dalej to juz d*py nie ruszy :-P
  20. Łepski, widzę że przesyłka z nowymi felgami do jettsona doszła. Ale powiedz, chciało Ci się aż 4 kursy na pocztę robić?
  21. Zostaw naklejkę, kozacko wygląda Koła fajne ale dystanse by się przydały żeby je wypchnąć Ja w tym roku też naklejkowy tuning robie, już mam zakupione wszystko
  22. ty ściemniaczu nie ktoś tylko ty sam specjalnie przyjeżdżasz do roboty ponad pół godziny przed czasem, żeby coś popi3rd0lić póki nikogo nie ma cieciowi sypniesz piątaka na BRO i nawet pary z gęby nie puści To już bym dawno B8 śmigał albo A5
  23. Wyciaganie wgniotek;-) kurde jakis! ?@"&/ wynosi sprzet z firmy i nie chca mi kluczy wydac. Podobno odbdzis tylko dyrektor moze otwierac burdel;-) za***iście, to z pol godz sobie posiedze w aucie zanim przyjedzie;-)
  24. Ja też mam chowaną zapalniczkę, fajny bajer Józek dzięki za linka, obadam
  25. Byłem na myjni dzisiaj i kur@#$ ile mam wgniotek po prawej stronie na drzwiach pasażera. Pod firmą obok mnie parkuje gość w BMW X6. Po właścicielu auta za 300-400k raczej bym się nie spodziewał, że jest pospolitym obijaczem. W poniedziałek z nim pogadam, bo nie będzie mi jakiś złom ze śmigłem na masce obijał niuni Chyba w tym roku pomyśle o jakimś magiku od wyciągania wgniotek, ciekawe czy w trójmieście są jacyś spece

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.