Treść opublikowana przez Maciek80
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
zależy gdzie się jest. droga też nie ta sama,bo z Matarni wracam 35minut,a z Oruni ponad godzinę.do tego ch*jową drogą :gwizdanie: po za tym dostałem tel.od niejakiego Lodówy,że jest parcie na Matarnię Zgadzam się z Gilim, u Ola fajniej, odległości niby podobne ale czas przejazdu i kiepska droga (w porównaniu z matarnią) niwelują wszelkie plusy No ale mnie i tak nie będzie więc mój głos się nie liczy Mydło 100 lat
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Byłem wczoraj wieczorem na myjni Dziś, po 20 min walki udało mi się otworzyć tylne drzwi, odpaliłem auto i po godzinie grzania otwierają się już wszystkie Ehh za bardzo uwierzyłem w Audi... Ojciec był na myjni Passatem jak było -15, nic nie wycierał, zostawił auto mokre i bez problemu wszystko działało następnego dnia.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bedzie dzis ktos na matarni? Na 19ta?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 19:38_________________________________________________@#$% Łepski zepsułeś!!! Moje było kontynuacją posta Gilego a teraz kupa wyszła
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
Cóż, bez gleby 18" wyglądają komicznie. Wolałbym już 16". Ale przynajmniej lampy fajne
-
[B6 BBK] Moja S4
A tam przygoda od razu, może tylko odpryski były i szwajcar pomalował A furka miodzio, gratuluję zakupu
- B6 DIVISION
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
"Zamek Ci też ukradli?"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
:polew:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No to gites, tylko kiedy i gdzie kręcimy? A i nie "cud malina" tylko "miód malina"
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale jaką kamerkę? Bo ja mogę wziąć tą co na zlocie miałem albo tel nagram bo też full hd nagrywa. Tyle że najlepiej w dzień ew wieczorem ale w dobrze oświetlonym miejscu.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Kto chętny? To pozbieram materiały do filmu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ja jestem za bo mi się nudzi :>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale koment fajny
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
U Ola jak się ganialiśmy w 4 auta, za Jacą i kolegą z 2.0 T.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra, teraz tak: - na starcie zamiast tego kiblowatego napisu, chciałbym logo klubu z napisem "pomorze" jak na koszulkach, - pierwsza scena chyba trochę za długa ale chciałem być w TV no i chciałem złapać Tomeksowe "nie płacz Bieniek" - muza nie wiem czy dobra, wziąłem z gierki wyścigowej "Flatout", zawsze mi się przy niej fajnie śmigało - przejście między piosenkami wyszło tragicznie, trzeba poprawić, - nie wiem czemu kilka scen wyszło czarno-białych, będę musiał coś z tym pokombinować, - nie wiem jak dać głośniej Mydlanego, jak na końcu mówi o ogórkach - nie wiem czy nie wywalić tej krótkiej nocnej scenki z 1:34 bo nic tam nie widać ale wrzuciłem ją, bo fajnie skomentowałem jazdę z Bieńkiem "nie zabij nas tylko" - i końcówka do obróbki, bo film nagle się urywa ale to dlatego, że może coś się jeszcze doda, co myślicie?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zaraz będzie, upload trochę trwał bo ma 113mb, teraz się przetwarza. Jak będzie gotowy od razu dam linka
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Dobra mniejsza z tym. Postanowiłem zrobić kompilację promującą grupę pomorską z filmików które mam na kompie. Zaraz wrzucę wersję testową ale uwaga: nigdy nie bawiłem się w obróbkę filmów więc to mocno amatorskie. Jeśli macie jakieś uwagi to piszcie, krytyka mile widziana Jeśli macie jakieś inne filmiki to dajcie linki, wrzuci się do finalnej wersji
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
CHodzi mi o to,ze 1.9 po chipsie wystarczy,aby trzymac sie serii 2.5 No i tak właśnie było jak w końcu wystartowaliśmy w miarę równo. Fakt że zostałem troszkę z tyłu z racji tego że masz Q ale później było równo i kto wie jakby się skończyło jakby dystans był dłuższy. Ale mniejsza z tym, jak będzie u Ciebie banglało wszystko jak należy to nawet nie będzie dyskusji na temat co by było gdyby... W końcu 2xx powered by MTM :gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Znaczy się Resztka? Ja przecież z nim nie jechałem nigdy. To Wypsiu się z nim ganiał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ale co Wy tak się uczepiliście mojego programu? Z moim programem jest wszystko ok, fura idzie tak jak powinna iść przy tej mocy. Nie wiem czego się spodziewacie po ośce ~380Nm na zimowych 16" o szerokości 205, w dodatku na kostce brukowej VS quattro 2.5 TDI po programie. I nie ważne czy domaga i ma te 205 koni czy nie domaga i ma ich 180. Tak czy siak ma ich nadal więcej niż moje 1.9 i w dodatku ma napęd na cztery buty. Więc nie wiem o co chodzi, myśleliście że odjadę na starcie o 5 długości ? Mocniejszemu przeciwnikowi z lepszą trakcją? A swoje 19" to ja też spokojnie palę na dwójce i to pod górę... A jak jest mokro to i na na trójce, też pod górę... A dlaczego pod górę? Bo moje ulubione miejsce do palenia gumy biegnie właśnie k**wa pod górę!
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No jeszcze nic z filmem nie zrobiłem Leniwy jestem i potrzebuję weny do takich operacji A co do Bieńka i Wypsia - skoro Bieniek przyznaje się że kiepsko ruszył to nawet cienias by go jebnął
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bieńkowóz wtedy nie domagał A teraz jest już wersja poprawiona
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Spoko wrzucę, to nie takie hop siup uploadować tyle stuffu
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Nie bo się śmialiście że ostrożnie ruszam Ale jakbyście kilka tygodni wcześniej wydali 3 kafle na sprzęgło i dwumas to też byście ostrożnie ruszali